آی پی دانشگاه برای دانلود مقاله

hebe.nurse

New member
نکرو چرا sci ی مدته خراب شده باز نمیشه
اون freepaper هم پولی شده یکی میده ده تا نمیده نامرت :j58r36j3gcr4suxymup:dadad4:

necrotizing fasciitis

Active member
نکرو چرا sci ی مدته خراب شده باز نمیشه
اون freepaper هم پولی شده یکی میده ده تا نمیده نامرت :j58r36j3gcr4suxymup:dadad4:

بخاطر اینه که ازشون شکایت میشه یا روششون رو بلاک میکنند
فری پیپر هم بیشتر برای جلب مشتریه یه روز میشه که دیگه اصن فری نده :)

hebe.nurse

New member
نکرو خب ی آی پی دیگه بده که سایت sciencedirect و proquest و pubmed رو مقالاتشو بشه گرفت؟؟؟ :dadad4: من قبلا همه رو با sci پیدا میکردم حالا موندم تو گل.......:sad:

vet lab sciences

New member
آره باز می کنه ولی دانلود نمی کنه!:smiliess (12):
دوستان ای کاش ف.ی.لتر رو به این صورت ویرایش می کردید تا تاپیک ف.ی.لتر نشه!

hebe.nurse

New member
آره باز می کنه ولی دانلود نمی کنه!:smiliess (12):
دوستان ای کاش ف.ی.لتر رو به این صورت ویرایش می کردید تا تاپیک ف.ی.لتر نشه!

نه من امتحان کردم واسه من دان میکنه ولی سرعتش پایینه. تازه ی چیزی کشف شد وقتی با ف ی ل تر sci رو باز کردید و دیدید سرعت کمه فیلتر رو تو همون صفحه خاموش کنی sci به کارش ادامه میده با سرعت بالا. گولش زدم :tonguesmiley::whistle:

ف ی ل تر این شکلی یا اون شکلی نوشتن چه ربطی به ف ی ل تر شدن تاپیک داره؟؟!!!! هوم؟؟

vet lab sciences

New member

نه من امتحان کردم واسه من دان میکنه ولی سرعتش پایینه. تازه ی چیزی کشف شد وقتی با ف ی ل تر sci رو باز کردید و دیدید سرعت کمه فیلتر رو تو همون صفحه خاموش کنی sci به کارش ادامه میده با سرعت بالا. گولش زدم :tonguesmile::whistle:

ف ی ل تر این شکلی یا اون شکلی نوشتن چه ربطی به ف ی ل تر شدن تاپیک داره؟؟!!!! هوم؟؟

آره بگیر نگیر داره با فیلتر شکن!:21: دانلود که نمی کنه باید بذاری لود کنه.
درسته امتحان کردم سرعت بالاتر بود! خودمونیما! ما ایرانیا چه هوش و ذکاوتی داریم!:applause:
چی بگم والا! آخه قدیما فیلتر می کردن فیلتر و هرچی فیلتر شکنه!:smiliess (12):

hebe.nurse

New member
آره بگیر نگیر داره با فیلتر شکن!:21: دانلود که نمی کنه باید بذاری لود کنه.
درسته امتحان کردم سرعت بالاتر بود! خودمونیما! ما ایرانیا چه هوش و ذکاوتی داریم!:applause:
چی بگم والا! آخه قدیما فیلتر می کردن فیلتر و هرچی فیلتر شکنه!

در کل هوش و ذکاوتمون واسه کارای خلاف و دور زدن بهتر کار میکنه :25r30wi:
نه بابا! دیگه همین مونده انجمن رو فیلتر کنن!! :65d6a5d6s:اصا کنن ما که فیلترشکن داریم :)))

بالا