:: مسابقه عکس بچگی

maxin

Well-known member
درود دوستان.
آبجی شفق سیستمشون متاسفانه مشکل داشته و دسترسی به نت نداشتن.به محض رفع مشکل میان و تاپیک ادامه پیدا می کنه.

..............................................
یه پیشنهاد هم دارم: هر کاربری که تصویرشو میده بذارن برا مسابقه یه خاطره جالب وکوتاه ازاتفاقات کودکیش بگه که همراه تصویر بذارن .اینطوری مسابقه صرفا حدس نمیشه و میتونیم روی روحیه سوژه هم حساب باز کنیم.:black_eyed:
:New (6):برای گذاشتن جایزه هم مدیران محترم دست بکار بشن و پس از اجماع برای رتبه هایی از مسابقه جایزه ای در نظر بگیرند.

padide

New member
هنوزم میشه حدس زد؟
به نظر من همون خانمی که تاپیک زدن هست: شفق

maxin

Well-known member
- -

اولین دوره مسابقه عکس بچگی رو برگزار می کنیم.

حدس بزنید این عکس کدوم کاربر سایته ؟

1. mohana

yara.2

n@rvin.3

4.شفق@

5. اتشین

پ ن »

دوستان عزیزی که اسمشون جز گزینه ها هست در قالب پیام خصوصی حدس خودشون رو به من اطلاع بدن
:thanks:جواب مسابقه: 5.آتشین

برندگان:
ناروین
یارا
نوتر
ketabsabz
abdolla
mahsaa

sepideeee

New member
عاقا من اعتراض دارم هیچ شباهتی به آتشین نداره .. هیئت منصفه باید مجددا رای رو بررسی کنه :25r30wi:

maxin

Well-known member
درود.
دوستان تا وقتی مجری مسابقه(آبجی شفق) برمیگردن,اگه مایل بودید عکس خودتونو برای من پیام خصوصی بفرستید تا مسابقه رو ادامه بدیم.
:riz304:
خاطره (جالب وجذاب)از کارای بچگیتون یا اتفاقات هیجان انگیز فراموش نشه.:smilies-azardl (113

maxin

Well-known member
انیس ماشالله ماشالله خیلی نازی :heart::(40):
من فک میکردم ناری باشه
گفتم مثلا تو اون عکسه ک دشت لاله هس حتما رفتن اردبیل... عجب تحیلی :whistle:

میگممممم.... امکان ویرایش وجود نداشته باشههههه دیگه...:New (6):

امکان ویرایش نیست چون قبل از اعلام نتیجه اسامی برندگان یاداشت میشه ((:)

..............................

بچها لطفا عکس بفرستید تا مسابقه ادامه پیداکنه.....

نوتر

New member
خب دوستان عزیز مسابقه رو ادامه میدیم

عکس زیر مربوط به کدوم کاربر سایته؟

1. ادمین
2. شفق
3. مهسا بانو
4.نوتر
5.ماکسین
6.مرضی با
7.سارا 77
8. کرهانی
9. سپید 71
10. میدوایف آشل
11. مهنا

maxin

Well-known member
:smilies:بچها اینقد اسپم نذارید ببینم دنیا دس کیه

ویرایش: دوستان من قبل از اعلام نتیجه مسابقه همه پستها رو میخونم و نتیجه ها رو یادداشت می کنم بعد از اون نتیجه رو اعلام می کنم ...اما نظر به درخواست دوستان ویرایش پستها ممنون می باشد.
....................................................................................................................................................................................................

::مسابقه::

Animated_Clown_Celebration_Parade_Drummer-1.gif

خاطره اینکه :مادرم میگفت وقتی بچه بودم (دو ساله) رفته بودم روستایه عمه پدرم. اونا زنبود داری دارن رفتم یه چوب برداشتم هی میزدم به لونه این زنبورا.میخواستم باهاشون بازی کنم اونام عصبانی شدن و اومدن بهم حمله کردن و به قدری موهام فر بوده که تو موهام گیر میکنن و منم هی میزدم تو سرم که اونا رو بکشم مادرم میگه نزدیک 50 یا 60 تا زنوبرو فقط تو موهام کشته بودم و کلی خسارت و اینا زدم ولی میگه که خدا برم گردونده بوده چون تا چند روز حالم خیلی بد بوده داداشم میگه عمه بابایی ماست میزده به سرم . الانم که تعریف میکنن همشون از خنده روده بر میشن ولی من خیلی ناراحت میشم خو گناه داشتم دیگه.

82794181443833628562.jpg

1. mahii

baran71.2

MAHSABANOO.3

4.N@RVIN

5. ketabsabz

پ ن »

**دوستان عزیزی که اسمشون جز گزینه ها هست در قالب پیام خصوصی حدس خودشون رو به من اطلاع بدن **

آخرین ویرایش:

آتشین

Well-known member
:smilies:بچها اینقد اسپم نذارید ببینم دنیا دس کیه

ویرایش: دوستان من قبل از اعلام نتیجه مسابقه همه پستها رو میخونم و نتیجه ها رو یادداشت می کنم بعد از اون نتیجه رو اعلام می کنم ...اما نظر به درخواست دوستان ویرایش پستها ممنون می باشد.
....................................................................................................................................................................................................

animated_clown_celebration_parade_drummer-1.gif

82794181443833628562.jpg

1. Mahii

baran71.2

mahsabanoo.3

4.n@rvin

5. Ketabsabz

پ ن »

**دوستان عزیزی که اسمشون جز گزینه ها هست در قالب پیام خصوصی حدس خودشون رو به من اطلاع بدن **

3 mahsa banoo

mohana

Well-known member
:بچها اینقد اسپم نذارید ببینم دنیا دس کیه

82794181443833628562.jpg

1. mahii

baran71.2

MAHSABANOO.3

4.N@RVIN

5. ketabsabz

پ ن »

مهسا بانو...:ad54ad:

ی چی بگمممم؟ :dadad4:ینی فقط من انیسو ندیدمممم؟ :sad:

ساحل

New member
کــــــــــتــــــــــــــاب ســــــــــــــبــــــــــــــــز

بالا