آزمون 23 mhlh

memol

Member
اگر نمره بین 45 تا 50 بیارید میشه مشروط ثبت نام کرد (یعنی بشرطی که بعدا اگر phd قبول شدید، دوباره باید آزمون بدید و بالای 50 بیارید) و اگر نمرتون همون اول بالای 50 باشه دیگه مشکلی نیست.

یعنی اگه ما بین 45 تا 50 شدیم میتونیم دکترا ثبت نام کنیم و اگه آزمون کتبی دکترا رو قبول شدیم دوباره باید امتحان بدیم تا نمره حداقل 50 رو بگیریم؟

marava

New member
من هم متاسفانه 45 شدم دوباره آزمون شهریور رو شرکت میکنم.

Hamidvet

New member
یعنی اگه ما بین 45 تا 50 شدیم میتونیم دکترا ثبت نام کنیم و اگه آزمون کتبی دکترا رو قبول شدیم دوباره باید امتحان بدیم تا نمره حداقل 50 رو بگیریم؟

بله؛ یعنی اون نمره بین 45 تا 50 فقط برای ثبت نام کفاف میده و لاغیر و دوباره بعدا باید امتحان بدید؛ اینو تو دفترچه ثبت نام آزمون Ph.D نوشته.

Hamidvet

New member
تبریک میگم به همگی؛ زمانی که من آزمون دادم پارسال فقط یک نفر دیگه تو تاپیک بود ...
ماشاالله الان تعداد نفرات بیشتر شده! :riz277:

shida

New member
سلام ، اگه دفعه اول نمره حد نصاب رو نیاریم و قبول نشیم ، واسه دکترا بهداشت اثر منفی داره !!! یا خیلی مهمه و تاثیر داره دفعه اول نمره بالا زبان mhle بیاریم؟؟؟

Hamidvet

New member
سلام ، اگه دفعه اول نمره حد نصاب رو نیاریم و قبول نشیم ، واسه دکترا بهداشت اثر منفی داره !!! یا خیلی مهمه و تاثیر داره دفعه اول نمره بالا زبان mhle بیاریم؟؟؟

ببین دوست گرامی!
اصلا بحث اثر منفی و مثبت نیست؛ بحث اینه اگر نمره حد نصاب (حداقل بالای 45 و حداکثر بالای 50) رو نیارید، اصلا و ابدا نمیتونید تو آزمون دکترای وزارت بهداشت ثبت نام کنید و در نتیجه نمیتونید آزمون رو شرکت کنید؛ البته و صد البته که هر 10 نمره که نمره زبانتون بالاتر بره امتیاز خاصی واسش در مصاحبه دکترا قائل میشن! ...

l.rhb

New member
سلام دوستان...من میخوام توی آزمون MSRTشرکت کنم.میشه یه نفر تفاوت msrt رو با mhle رو به من بگه؟من برای دکتری وزارت بهداشت اشکالی نداره آزمون MSRTبدم؟چون ساکن اهوازم و این آزمون توی اهواز برگزار میشه اما MHLE توی اهواز برگزار نمیشه....ممنون اگه راهنمایی کنید

بالا