نقاشی های خودکاری که با عکس اشتباه گرفته می شود

کرهانی

New member
نقاشیای دوران راهنماییم:a2d3: دفتر نقاشیمو دارم
با اجازه مریم:riz513:
22092013980.jpg

22092013979.jpg

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

biologisst

New member
چرا اتفاقا من اگه میدونستم خودکار بیک انقدر خوب میکشه بیشتر قدرشو میدونستم

فک کنم علاوه بر خودکار بیک یه ابزارای دیگه هم لازم باشه.
اگه دقت کنین خیلی راحته برای حاشیه هاش از بیک استفاده کرد ولی برای رنگ زدن داخل طرح مثلا رنگ پوست افراد خیلی خیلی سخته.شاید یه مداد محو کننده ی توووپی هم داره....
خودکارای بیک اونا خوبه مریم.واسه ما خودکارا جوهر پس میده....هههههه

کینز

New member
فک کنم علاوه بر خودکار بیک یه ابزارای دیگه هم لازم باشه.
اگه دقت کنین خیلی راحته برای حاشیه هاش از بیک استفاده کرد ولی برای رنگ زدن داخل طرح مثلا رنگ پوست افراد خیلی خیلی سخته.شاید یه مداد محو کننده ی توووپی هم داره....
خودکارای بیک اونا خوبه مریم.واسه ما خودکارا جوهر پس میده....هههههه

هومم؟؟؟نیدونم دیگه به ما گفتن فقط خودکار بیک استفاده کرده پای خودشون.
ههههه اتفاقا آقای دیجی هم همینو گفت.خخخخ واقعاخودکار بیک خودکار بیک خارجیا

کینز

New member
آخی تاپیکم داشت خاک میخورد آوردمش بالا:auizz3ffy9vla57584x

هنر نقاشی های سه بعدی به تازگی محبوبیت بسیاری بدست آورده است و نوجوانان علاقمند هستند تا آن را فرا گرفته و به گونه ای استعداد خود را نشان دهند اما برخی از آن ها پا فراتر از نقاشی ساده گذاشته و کارهای بسیار جالب توجهی می کنند.

"ژائو کاروالیو" هنرمند 15 ساله برزیلی است که علاقه خاصی به کشیدن نقاشی های سه بعدی داشت و استعداد خود را در این زمینه کشف کرد اما او به این یک مورد بسنده نکرد و خلاقیت را وارد کار خود کرد تا روح تازه یا به نقاشی سه بعدی داده باشد.

نقاشی های او همگی برجسته به نظر می رسند و نکته اصلی این کار خط هایی است که پس از کشیدن نقاشی روی کاغذ رسم می کند. او روی کاغذ سفید نقاشی را می کشد و پس از پایان، کاغذ سفید را با خط های آبی می پوشاند. این کار باعث می شود تا کاغذ شبیه به ورقه دفتر شود و شما احساس می کنید که نقاشی برجسته شده است.

2748328_888.jpg

2748329_804.jpg

2748330_669.jpg

آخرین ویرایش:
بالا