▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zmh

New member
بچه های ایمونو هماتو همه دانشگاه ایرانن[emoji14]h34r-smiley:احتمالا البته
خب چی مشد عین پارسال میبود؟ مسخره ها
بعد الان دقیقا چرا دفترچه ها ادغام شده؟:5:
یعنی یکی ممکنه انقدددرررر استاد باشه که مثله ایمونو رو تو 100 دقیقه جواب بده بعدم بره سراغ هماتو یا برعکس؟:5:
آدم تو حکمت نداشته ی کارای اینا می مونه
جدی چرا اینجوری کردن.هدفشون چی بوده.

lala

New member
دوستان اندر احوالات واکسن هاری که انگاری مد نظر همون تضعیف شدست چون تو سوال 33 دکترا 93 در کنار گزینه 1 گزینه ی 2 هم که هاری جزوشونه ب عنوان تضعیف شده اومده

lala

New member
ببخشید virology اگه جواب بدی ممنون میشم تو سوالای دکترا بیوتک یا تولید مثل 93 اومده بود سطح خارجی گلژی محدب!!!میشه بگید چرا؟

love virology

New member
ببخشید virology اگه جواب بدی ممنون میشم تو سوالای دکترا بیوتک یا تولید مثل 93 اومده بود سطح خارجی گلژی محدب!!!میشه بگید چرا؟

سطح خارجی یا بخش سیس دستگاه گلژی سطح نزدیک / این سطح نزدیک شبکه اندوپلاسمی و و وزیکول های انتقالی از اندوپلاسمی ایتدا به این سطح میاد
سطح دور یا ترنس مقعر وزیکول هایی که از این بخش جوانه میزنه یا به غشا یا به لیزوزوم /

- - - Updated - - -

سطح خارجی یا بخش سیس دستگاه گلژی سطح نزدیک / این سطح نزدیک شبکه اندوپلاسمی و و وزیکول های انتقالی از اندوپلاسمی ایتدا به این سطح میاد
سطح دور یا ترنس مقعر وزیکول هایی که از این بخش جوانه میزنه یا به غشا یا به لیزوزوم /

lala

New member

- - - Updated - - -

همش میگفتم سطخ خارجی میشه ترنس و .... بی شک رتبه اولی شما

lala

New member
دوستان پیشه بگید چرا در طحال جمعیت bو tتقریبا مشابه؟؟؟ سوال 75 دکترا 92 مگه bبیشتر نیست؟

"Barana"

New member
سلام
منم تازه عضو شدم:smiliess (10)::smiliess (10):من ترم 6 زیست شناسیم.. از ترم قبل درگیر انتخاب رشته ام. بین دو رشته ایمنو و تغذیه موندم..چیکار کنم:smiliess (2):

Sahar_az

New member
ای خدا چرا انقد تناقض هست بین کلیدای و کلیدای سوالا و مطالب؟:smiliess (2):
غرم رو زدم حالا سوالمو بپرسم
اختصاصی ترین اتو آنتی بادی که در بیماری لوپوس اریتماتوز سیستمیک SLE ارزش تشخیصی دارند کدامند؟
1. MA و dsDNA
2. Sm و DNA
3. DNA و DsRNA
4. MA و Sm

هم توی کلید هم توی جواب می شه گزینه 4
MA چیه اصلا؟
والا من هر جا دیدم اس ام و dsDNA بوده

love virology

New member
دوستان امشب و فردا سوالات 93 بیوک و تولید مثل دکترا نگاه کنید و 93 92 بیوتک ارشد/ خیلی تکراری اومده / امشب و فردا زیر شکل های لودیش تند ورق بزنید و هم چنین جداول ها/ به یاری خدا پیروز میشید

vet lab sciences

New member
سلام
منم تازه عضو شدم:smiliess (10)::smiliess (10):من ترم 6 زیست شناسیم.. از ترم قبل درگیر انتخاب رشته ام. بین دو رشته ایمنو و تغذیه موندم..چیکار کنم:smiliess (2):

سلام. به نظرم الآن بیخیال شو. اوضاع برای دوستان حساس شده، درخواست مشاورتو بذار برا دو سه روز بعد از کنکور.:smiliess (14):
(البته شاید بعضی دوستان، جواب بدن!)

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها
731916_bouquet2.gif

به روز امتحان نزدیک شدیم.
خواهشن امروز رو هرچی مرور دارید و درس نخونده و تست نزده و هرکاری دارید بذارید کنار، چون نتنها کمکی بهتون نمی کنه بلکه ذهنتون رو آشفته تر می کنه و از اونجایی که امتحان صبح 5شنبه ست به ضررتون تموم میشه.
درس رو بذارید کنار و به آغوش خونواده یا بیرون برید، یا هرکاری که ذهنتون رو از درس به دور کنه.
شک نکنید اگه زحمت کشیدید مزد زحمتاتون رو میگیرید.

اگه خدایی نکرده امسال سالتون نبود با انرژی از تابستون شروع کنید و برای قبولی فقط نخونید،
بلکه برای تک رقمی بخونید.
توکلتون به خدا باشه، نتیجه رو به اون واگذار کنید، خودش همه چی رو درست می کنه.

با انرژی و خوشحالی برید سر جلسه.
شبش خوب بخوابید.
صبحش کافئین با گلاب به بدنتون برسونید. صبحونه قندی جات حتمن بخورید.
خلاصه دیگه سفارش نکنم
:riz277: از بغل برید.

منم امروز و فردا کلی برنامه دارم یحتمل تا جمعه نیستم،
تاپیک نظرات شرکت کنندگان زده شد.
بعد از آزمون طبق توضیحاتی که دادم داخلش لطفن نظراتتون رو بگید که یه جمع بندی خوب داشته باشیم.
تو نظرسنجیش هم شرکت کنید.

نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی اردیبهشت 94

و حرف آخر..
لطفن قبـول بشید :rose:

سلام. همگی قبولید بجز اونایی که قبول نمیشن :whistle:
شاد باشید
برای همتون و بعد برای خودم آرزوی موفقیت میکنم :smilies-azardl (113

Immunity

Well-known member
سلام میکنم به همه دوستای گلم توکلتون به خدا باشه..هممون پیروزیم شگ نکنید:riz304::ad54ad:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا