▌ ✍ مطالعه گروهی ارشد ایمنی شناسی 94 ☜

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Gatsby

New member
دوستان من خودم نمیتونم زیاد به بودجه بندی و برنامه ریزی گروهی اتکا کنم... هر چند بی تجربه هستم ولی تقریبا مطمئنم که تو مطالعه ارشد مهم ساعت مطالعه است... هر چی وقت بیشتری مطالعه کنی یعنی مرور های بیشتری هم داری... من خودم تصمیم دارم که هر هفته آخر روز جمعه جمع کل ساعت مطالعه یک هفته خودم رو اینجا بذارم... واسه رفع اشکال هم بهتره به نظرم برای هر درس یه تاپیک جداگانه بزنیم تا سوالای درسهای مختلف با هم قاطی پاطی نشن!

آخرین ویرایش:

Gatsby

New member
سلام دوستان

برای باکتری چه کتابی را قصد دارید مطالعه کنید؟
کسی کتاب جامع باکتری شناسی تالیف زهرا پاکباز که برای انتشارات دکتر خ لیلی هست را مطالعه کرده؟

یکی از دغدغه های اصلی منم همین منبع باکتریه! اینی که فرمودید کتابه دیگه؟! که نیست؟! خوبه؟!

TUMS

Well-known member
منم اگه خدا بخواد میخوام کم کم برای دکترا امسال بخونم
اگه هر سوالی داشتین درخدمتتونم

f70i

New member
منم موافقم با یک برنامه خوب پس اگه هر کسی با برنامه ای که پیش رفته احساس میکنه که برنامه خوبی بوده تجربیاتشونو در اختیار بقیه قرار بده ممنون میشیم البته اگه امکانش براتون هست اینکارو زودتر بکنید تا از بقیه عقب نمونیم

bahar.zr93

New member
منم هستم البته از شنبه!!!!!!:thanks:

آوید اصلا تو نباشی که نمیشه عزیزم...:28:

منم اگه خدا بخواد میخوام کم کم برای دکترا امسال بخونم
اگه هر سوالی داشتین درخدمتتونم

مرسی ایمونو... ایشاللا تو هم موفق باشی آقای دکتر!

منم موافقم با یک برنامه خوب پس اگه هر کسی با برنامه ای که پیش رفته احساس میکنه که برنامه خوبی بوده تجربیاتشونو در اختیار بقیه قرار بده ممنون میشیم البته اگه امکانش براتون هست اینکارو زودتر بکنید تا از بقیه عقب نمونیم

آره منم با این خیلی موافق هستم. حداکثر از آخر این هفته دیگه شروع کنیم.

Sahar_az

New member
خب منم هستم... امسال شديدا هم هستم....
ولي خب تا ماه رمضون تموم شه مي خوام فقط زبان بخونم چون خودم رو مي شناسم و مي دونم خوندنم فايده اي نداره....
پس اگه گزارشي هم خواستم بدم گزارش زبانم رو مي دم:))

bahar.zr93

New member
بچه ها کتاب اصول میکروب شناسی پزشکی دکتر سلیمانی و مالک نژاد رو کسی خونده؟!
کتاب برای انتشارات میر هستش.
خیلی خوب و دسته بندی شده توضیح داده. اما خب من هنوز نخوندمش.

f70i

New member
من کتاب میکروب شناسی پزشکی بهادر تا قسمت عمومی خوندم کتاب خوبی بود ولی نتونستم مرور کنم امسال میخوام برای کنکور هم بخونم

eeeeeeehsan

New member
به به تاپیک 94 هم که دیگه به سلامتی زده شد؛
flower.gif

من نظرم اینه از الآن زوده واسه درس خوندن، از شهریور یا مهر شروع کنید بهتره..
چون از الآن شروع کنید نمی تونید 1 سال مداوم درس بخونید و قاعدتاً هم اگه مداوم درس نخونید یادتون میره، امید از دست میدید، پشیمون میشید و غیره...
ولی هرکی از همین امروز شروع کنه روزی 10 تا لغت زبان حفظ کنه بدون شک بیشترین شانس رو واسه قبولی داره. لغت رو هم حتماً حتماً با جـی5 یا لایتـنر حفظ کنید.

همگی موفق باشیم
28316_cloversmileyb.gif

sa@@ra

New member
والا من که ارشد نیستم هنوز اما به نظرم بهترین کتاب واسه میکروب
میکروب پزشکی بهادر انتشارات کتابخانه فرهنگ هستش فوقوالعادس به نظر من کامل هستش و باید خوب بخونید و خلاصش کنید کاری که من کردم و 64% زدم
و یکی هم خوندن کامل تستای باکتری و نکته برداری کامل
من دو تا بخش داشتم .اسه خودم یکی خلاصه بهادرو که هفته اخر دوره کردم و خلاصه از که خودم درستش کردم
حتی بیشتر هم میشد زد اما من چون شک کردم ریسک نکردم ولی وقتی کلید اومد دیدم شکم هم درست بوده
برای کنکور هم اصلا کامل نیست :rose:

bahar.zr93

New member

bahar.zr93

New member
من از سوال های زبان عکس نگرفتم. اگه خواستین بگین که اونا رو هم بذارم.

f70i

New member
ولی من میگم مثل بقیه مطالعه های گروهی باید از الان شروع کنیم یه برنامه سبک تا از درس و مطالعه دور نشیم
آسمون جان کجایی؟
کاش امسال قبول میشدم

آسمون

New member
ولی من میگم مثل بقیه مطالعه های گروهی باید از الان شروع کنیم یه برنامه سبک تا از درس و مطالعه دور نشیم
آسمون جان کجایی؟
کاش امسال قبول میشدم

اولاکه انشالله قبولی امسال عزیزم...
راستش حس کردم بچه هادوس دارن برنامه خودشون روداشته باشن.اما امشب یافرداصب زود یه برنامه کلی واسه تابستونتون میذارم.بقول احسان اگه بخایدازالان سفت وسخت بخونیدبعدعیدکم میارین.من خودم تقریبا از آبان شروکردم بخوندن.اما بچه هایی که سال اولشون هس ازهمین روزاباید درس زبان وایمنی روشروع کنن...
سعی کنین به همدیگه به چشم همراه نگاه کنین تارقیب..ایجوری باعث دلگرمی هم میشین..ماپارسال+امسال! جمع خیلی خوبی داشتیم...

f70i

New member
ممنونم آسمون جان نه من خودمم با برنامه فشرده از الان موافق نیستم فقط 1 یا 2 ساعت در روز تا از مطالعه خیلی دور نشیم وگرنه میدونم تو رمضون خیلی سخته چون سال پیش این موقع داشتم امتحان میدادم درک میکنم
میدونم دوستی و انسانیت ارزشش خیلی بیشتر از این مرحله های زندگی که میخوایم طی کنیم
چون من خودم بعد عید زیاد نمیتونم بخونم به خاطر سرو صداها و چند هفته به عید هم کارای خونه تکونی و این حرفا واسه همون میخواستم زودتر شروع کنم وگرنه من تابع جمعم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا