سیزدهمین کنگره تغذیه ایران و اولین کنگره بین المللی تغذیه

نوتر

New member
بچه ها تغذیه خیلی خوشحال شدم دیدمتون.
اون کیک ها رو نمیدادین من همتونو بن میکردم :25r30wi:(شوخی کردم).خخخخخ
افتخاری بود برای من بچه های خوب تغذیه و غیر تغذیه انجمن رو یجا ببینم
ان شالله همیشه موفق باشید

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
خانم M@ry@m
ناتانائیل خانم
پرفسور خانم
یاسمن خانم
مهسا خانم
دوست مهسا خانم

:rose::rose::rose:

از همگی تشکر میکنم خیلی زیاد

و خودم آقا :thanks: خخخخخ

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: natanaeel

matyam91

New member
خوشحالم كه امروز بهتون خوش كذشت خوب برونده ي اين كنكره هم بسته شد .
ولي من خيلي حسرت خوردم كه نبودم كاش يكي از ارايه ها فيلم ميكرفت من ميديدم خخخخخخ

mahsaa

New member
دوستای گل انجمنی خیلی خوش گذشت و وخیلی خوشحال شدم از دیدنتون:bunnyearsmiley:
تجربه دیدار دوستای خوب مجازیت خییلی حس خوبی بود..
من که دیشب بعد از کارگاه اومدم خوابگاه از خستگی این چند روز واقعا بیهوش شدم..:1dco2x0p1lilzhfpg1t
انشاالله که همیشه موفق باشین بچه ها
:rose:

نوتر

New member
M@ry@mخانم لطف کرده بودن و کیک اورده بودن دستشون درد نکنه
پروفسور خانم لطف کرده بودند و یه نوع شیرینی شبیه حلوا آورده بودن دستشون درد نکنه

مهسا خانم و ناتانائیل خانم و دوست مهسا خانم و یاسمن نامرت شما چرا هیچی نیاوردین :New (6):
اصن چرا برای من خوراکی نیاوردین؟؟:mad_majidonline:
خخخ شوخی کردم بچه ها:rose:
دمتون گرم واقعا که اومدین و خوش گذشت :rose:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پیچک

mahsaa

New member
اینم کیکای مریم جون ، دستش درد نکنه:riz304:

مریم جون و پروفسور جون دست گلتون درد نکنه ! خیلی خوشمزه بودن، مریم جونم دست پختت عاالی بود خععلی خوشمزه بود مرسی
نوتر انشاالله تو دیدارهای بعدی شمارو دست خالی نبینیم خخ ازون شیرینی خوشمزه های تبریز برامون بیارین دیگه ، گرابیه خخ
چشم انشاالله اگ عمری بود ما هم از سوغاتیامون میاریم:bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
اینم کیکای مریم جون ، دستش درد نکنه:riz304:

مریم جون و پروفسور جون دست گلتون درد نکنه ! خیلی خوشمزه بودن، مریم جونم دست پختت عاالی بود خععلی خوشمزه بود مرسی
نوتر انشاالله تو دیدارهای بعدی شمارو دست خالی نبینیم خخ ازون شیرینی خوشمزه های تبریز برامون بیارین دیگه ، گرابیه خخ
چشم انشاالله اگ عمری بود ما هم از سوغاتیامون میاریم:bunmiley:

:14:ای بابا اینجا پسر جماعت نشسته آخه. اینارو میذارین گنا داریمااا:14:

نوتر

New member
توصیف بچه ها از زبان نوتر

به ترتیب حروف الفبا میذارم

پروفسور: یه دختر خانوم کاملا جدی. البته در عین حال پایه بهمراه بچه ها.یکم خنده بر لب و کم حرف. بیشتر گوش میکردند

M@ry@m: بسیار بسیار سنگین و با احترام. البته یه نمه شیطنت داشتنااا خخخ.کد بانو ، اصلا از ارکان اصلی کنگره ی تغذیه بودن :black_eyed:.

مهسا: یه شخصیت بسیار مودب و و پرانرژی.انرژی از صحبت کردنش فوران میکرد. واقعا لایق همون رتبه 9 بودند.

مهسا (دوستش): یه دختر خانم در حال تلاش برای رسیدن به انجمن خخخ. البته ایشون منو میشناخت ولی من نمیدونم آلزایمر گرفتم نمیشناختم. مثل اکثر بچه ها خنده رو و شاد.

ناتانائیل خانم: خیلی خیلی خنده رو و قیافه ی کاملا مهربون. خیلی هم محترم و آروم حرف میزد. من بعضا نمیشنیدم میخواستم بگم چی فرمودین؟ ترسیدم بگن بابا تو هم پیر گوشی گرفتیا.

یاسمن: ای نامرت. حالا شیرینی های ماور تو خوابگاه پخش میکنی؟ خخ یاسمن خیلی اکتیو و باجنبه و بشدت پایه برای دیدارها هستش. قبلا باش اشنا شدم تو دیدار تبریزیا

:rose::rose::rose:

mahsaa

New member
ممنون نوتر خیلی لطف دارین ،
شما هم شخصیت خیلی محترم و سنگین و کمی هم کم حرف و گزیده گو

بقیه بچه ها هم
مریم جون که خیلی خانم، شیطون و بامزه هیچ وقت از صحبت کردن باهاش خسته نمیشی
ناتانائیل جون واقعا خیلی مهربون ، رفتار و صحبت کردن با طمانینه و آروم
پروفسور جون خیلی سنگین،کمی جدی و خیلی خوش قلب برامون سوغاتی خوشمزه آورده بود ، میسی
یاسمن جون خیلی شبیه تصوراتم بود، شیرینو دوست داشتنی

:riz304:

ketabsabz

Well-known member
منم خیلی دوست داشتم این کنگره رو بیام علی الخصوص اینکه دوستای خوبم رو هم میدیدم ولی خب امسال نشد انشالله کنگره بعدی :riz304:
.
.
.
.
ولی به این شرط که مریم خانونم از این شیرینی های خوشمزه بازم بیاره خخخخ :bunnyearsmiley:

profsor

New member
سلامممنون
بلاخره بعد از مشقت فراوان رسیدم خونه خخخخ آخه یه بچه یه ساله هم قطارمون شد اصن یه وضعیتی خخخ

natanaeel

New member
سلام دوستای عزیزم

واقعا خیلی خوشحالم و خدا رو شاکرم که موقعیتی جور کرد که دوستان و همکاران گل و مهربونم رو ببینم و باهاشون بیشتر آشنا بشم
اولش که کلی استرس داشتم و هول بودم ، اما اینقد همه دوستان خودمونی و صمیمی بودن که به قول معرف یخم آب شد:28:

جای همه ی بچه های تغذیه خالی بود ، انشالله کنگره های بعدی پر مقاله و پر پوستر حضور پیدا کنیم

من از تک تکتون معذرت میخوام که سوغاتی شهرمون رو نیاوردم ، پوزش منو بپذیرید ، قول میدم دیگه تکرار نشه
:13:

labkhand2014

New member
سلام دوستان، در مورد ارشد تغذیه و مجوز مطب یه سری اطلاعات میخواستم. رشته ی خودم تغذیه نیست اما میخوام ارشد تغذیه کنکور بدم. بهم گفتن سه سال طرح داره، صحت داره؟ این طرح گزینش داره؟یعنی ممکنه ارشد قبول شم و دو سال هم بخونم اما بعدا به خاطر مجوز مطب و رد گزینش طرح بیکار بمونم؟! لطفا راهنماییم کنید چون تا حالا خوب میخوندم ولی با شنیدن این جریانا خیلی دلسرد و نگران شدم...

profsor

New member
سلام دوستان، در مورد ارشد تغذیه و مجوز مطب یه سری اطلاعات میخواستم. رشته ی خودم تغذیه نیست اما میخوام ارشد تغذیه کنکور بدم. بهم گفتن سه سال طرح داره، صحت داره؟ این طرح گزینش داره؟یعنی ممکنه ارشد قبول شم و دو سال هم بخونم اما بعدا به خاطر مجوز مطب و رد گزینش طرح بیکار بمونم؟! لطفا راهنماییم کنید چون تا حالا خوب میخوندم ولی با شنیدن این جریانا خیلی دلسرد و نگران شدم...

سلام بله فکر می کنم همین طور که گفتید اول باید طرح رو برید یعد مجوز مطب شرایطش رو دقیقا اطلاع ندارم!

profsor

New member
چه خوب که تاپیک بالا اومد یادم رفته بود یه پست باید اینجا میذاشتم!جا موند!!

خب...
دوستان هم رشته ای انجمنی خیلی خیل خوشحال شدم از دیدنتون ...حقیقتا هیچوقته هیچوقت فکر نمیکردم این مجازی ها حقیقی هم باشن!!!!:smiliess (11): (چه جمله قصاری گفتم خخخ).....
مریم گلی جونم کیک ها عااااااالی 20 امتیاز کنار بذار ......قرار بود دستورشو بذاری هااا
خخ تازه من که کاملا جدی نبودم بودم یعنی؟!!!!بعله ناگفته نماند آقای نوتر چه حافظه ای دارننننن ....
راستش اومده بودم که زودی برم ولی بچه ها بیش از پیش بینی صمیمی بودن مرسی از همگی
:thanks::thanks:

labkhand2014

New member
گزینش یعنی چی دقیقا؟ یعنی امکانش هست تایید نشه و طرح کنسل شه و به این ترتیب مجوز مطب رو هیچوقت نتونم اخذ کنم؟

baran71

New member
سلام دوستان تغذیه ای عزیز از طرف m@ry@m ی پیغامی دارم

سلام به دوستای ماه خودم
خیلی خوشحال شدم که دوستان گل انجمنی خودم رو ملاقات کردم.هرچند رشته م تغذیه نیست ولی بسیار بسیار زیاد از حضور در بین شما خوشحال و سرافراز شدم.

منم دوس دارم نظرم رو راجع به تک تک بچه ها بگم..

داداش نوتر خودم :) :بسیار مودب و متشخص و البته کم حرف..انتظار داشتم ی کم شیطونی داشته باشه..خولا3 دفعه بعد نبینم اینقد کم حرف باشیاااااا دهععع :)))

آبجی مهسای گل:قبلا که چندبار روی ماهشو زیارت کرده بودم ولی بازم افتخار نصیبم شد.فوق العاده مودب و مهربون و دلسوز

ناتانائیل جونم:اینقد صورتش مهربون بود که نمیتونم توصیف کنم.خوشجلم بود به زنم به تخته :))
پروفسور عزیزم:خیلی محترم و صورتی داشت که درعین حال که جدی نشون میداد ولی مهربونی ازش منعکس میشد.خیلی زیاد خوشحال شدم که دیدمت عزیزم :)

یاسمن گلم:خیلی پرانرژی و مهربون و صمیمی..مزدوجم شده(دست راستت رو سر ما مجردا :)))) )

همکلاسی مهسا(زهرا جونم):دوست جدیدم شد و فوق العاده عزیز شد برام..خیلی خونگرم و با وقار و مهربون مثل همه بچه های تبریز :)

بچه ها اون کیکها قابل شما رو نداشت.نوش جونتون.انشالله بازم بتونم ببینمتون و بازم کنار هم خوراکیهای خوشمزه بزنیم بر بدن.

ووی من خیلی شیطنت کردم اونروز :))) ببخشید خلاصه..خیلی خیلی خیلی زیاد دوستون دارم.فدای همتون.

این گل ها تقدیم شما

b2tw8jx3v61mjqf6hh2.jpg

13910407%2891%29.jpg

images

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: natanaeel

matyam91

New member
گزینش یعنی چی دقیقا؟ یعنی امکانش هست تایید نشه و طرح کنسل شه و به این ترتیب مجوز مطب رو هیچوقت نتونم اخذ کنم؟

لبخند جان !دوستان غير تغذيه اي در صورت كرفتن ارشد تغذيه براي اخذ بروانه مطب همونطور كه خودتون هم اطلاع داريد نياز به دوسال سابقه كار در بيمارستان دارند .از اونجايي كه طرح رشته ي ما اختياري هست هر وقت وزارت بهداشت با كمبود بودجه مواجه ميشه طرح ما را لغو ميكنه .. مثلا از بهمن سال نود و دو تا اخر اذر ماه نودو سه (يهني جند روزه ديكه) بخش نامه اومده از طرف وزارت بهداشت كه فعلا طرح نداريم وبعد از اين تاريخ باز بايد منتظر بخش نامه باشيم شايد تمديد بشه و شايد طرحمون باز بشه !!!!! عزيزم ازين بلاتكليفي ها كلا تمام رشته هاي بزشكي دارن !
البته فكر كنم رشته ي ما كه اينطوريه !!!بنابراين اساس ثابتي نداره كه بر اساس اون بتوني شما تصميم بكيري به نظر من علاقه ات رو بسنج بقيه اش ان شالله درس ميشه

labkhand2014

New member
ممنون از راهنماییت. رشته ی تغذیه رو واقعا دوس دارم. به خاطر ورزش و علاقه م به رژیم درمانی میخوام تغییر رشته بدم. این مدت که درس میخونم برا کنکور و مطالب جدید یاد میگیرم با تمام وجود دارم کیف میکنم:) ادامه میدم، امیدوارم قبول شم و تا اون موقع وضعیت طرح ها هم بهبود پیدا کنه. به جز تاسیس مطب کار دیگه ای میشه کرد؟ شما تغذیه ای هاآمار بیکاریتون کمه یا... ؟

بالا