کاش سال پیش اینو میدونستم! (تجربیات مفید پذیرفته شدگان برای کنکور ایمنی)

آسمون

New member
از مهر که دانشگاه شروع میشه چه باید بکنم؟چطور برنامه بریزم؟

نفهمیدیم آقا وحید اینجارم نگاکرد یانه.
اما من جواب سوالشو اینجا میدم:)

خب دوست عزیز اولین قدم ترس رو بذارکنار...محکم قدم بردار سمت سد کنکور...و از قدی که علم کرده روبه روت اصلا نترس
برای مطالعه تودوران تحصیل بهترین و مهم ترین کار برنامه ریزی درست هست
اول بایدبرنامه روزایی که داری رو بگیری.
تفریح والافی تو دانشگاه رو تعطیل کنی و یا حداقل محدودش کنی
حالاهر روزتاهرساعتی که داری به مدت 2ساعت بعدش رو ساعت استراحت درنظربگیر.بهتره بخابی تاذهنت رفرش بشه.
اگه خابگاهی هسی یه جای خوب براخودت دست وپاکن که خلوت باشه و یا از سالن مطالعه استفاده کن
اگه خونه هسی یک قسمت ازاتاقت رو مخصوصا میزمطالعه ت رو همیشه مرتب و تمیز وبدون شلوغی نگهدار.
جوری که وقتی تایم استراحتت تموم شد باخوردن چایی یا هرچیز دیگه سرحال بیای وسریع بری سراغ درس.
بعدازمطالعه مباحثی که برای اون روز درنظرگرفتی یه ساعت که خسته ای معمولا آخرشب روبذار برا درسای دانشگات...والا من که درطول ترم زیاد رنگ کتابارو نمیدیدم...:)
دیگه عرضم به خدمتت میمونه شبای امتحان که به هیچ عنوان نباید از زبان غافل بشی همونطورکه احسان جان گفت به مرور لغت بپرداز:)
گول درس اول لزگی رم نخور.درس دوم به بعدسختترمیشه.
تودوره امتحانات مبحث جدیدکنکوری نخون. هروفت فرصت اضافی داشتی به مرور قسمتای قبل بپرداز.
اگه سوالی داشتی درخدمتم

آخرین ویرایش:

aziiiin

New member
سلام، ببخشید شما در سال دوم فقط خل یلی رو خوندید ؟ یا دز کنار ابولعباس خل یلی را هم مطالعه کردید؟

آخرین ویرایش:

eeeeeeehsan

New member
سلام، ببخشید شما در سال دوم فقط رو خوندید ؟ یا دز کنار ابولعباس را هم مطالعه کردید؟
سلام دوست عزیز
خوش اومدین به انجمن
کلماتی مثل کـلاس و جـزوه تو این انجمن فیلتر میشن، اینطوری بنویسین که بشه خوند.
در مورد سوالتون، اگه از کاربر آسمون سوال دارین بهشون پیام خصوصی بدین، ایشون نیستن اینجا.
ولی تا اونجایی که من اطلاع دارم هم جـزوه خونده بودن هم کتاب ابوالعباس رو + تست آی کیـو بی.

oksana

New member
کاش میدونستم وقتم تو یک چشم به هم زدن تموم میشه میدونستم آزمون بازم جلوتر می افته منظورم اینه که هر ماه که درس می خونید فکر کنید ماهه آخره هر چه زودتر تموم کنید برید سراغ دوره

e coli

New member
خیلی عالی بود کلی نت برداشتم بخونم وتو برنامه ام بگنجونم!

بالا