نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
من علوم آزمایشگاهی اهواز درس خوندم.
اهواز زندگی کردن به خاطر گرما و وضعیت بد آب و هوایی کمی سخته. گروه ایمنی نسبتا قوی نداره. ولی مشکلی از بابت خوابگاه فکر نکنم داشته باشه.
اینم اطلاعاتی که فکر کنم به دردتون بخوره
راستی چرا مشهد رو نمی زنید ؟ مشهد که گروه ایمنی قوی تر از تهران داره؟ من شنیدم اساتید تهران با دانشجو همکاری نمیکنن و این یعنی دکترا بی دکترا / بیشتر تحقیق کنید

مسعود جان عزیزم، تو بر چه اساس سنجیدی و نتیجه گرفتی گروه ایمنی اهواز قوی نیس؟؟؟ بقول سبحان قربون شکلت:-d:-d:-d

آسمون

New member
من علوم آزمایشگاهی اهواز درس خوندم.
اهواز زندگی کردن به خاطر گرما و وضعیت بد آب و هوایی کمی سخته. گروه ایمنی نسبتا قوی نداره. ولی مشکلی از بابت خوابگاه فکر نکنم داشته باشه.
اینم اطلاعاتی که فکر کنم به دردتون بخوره
راستی چرا مشهد رو نمی زنید ؟ مشهد که گروه ایمنی قوی تر از تهران داره؟ من شنیدم اساتید تهران با دانشجو همکاری نمیکنن و این یعنی دکترا بی دکترا / بیشتر تحقیق کنید

پست شماروهم تازه دیدم دوست عزیز:14::riz513:
خودم مشهد روجلوترگذاشته بودم امامتأسفانه قبول نشدم.قسمتم این بودکه برم ساری انگار:ad54ad:

مسعود جان عزیزم، تو بر چه اساس سنجیدی و نتیجه گرفتی گروه ایمنی اهواز قوی نیس؟؟؟ بقول سبحان قربون شکلت:-d:-d:-d

حقیقت تلخه. میدونم. چیزی که گفتم نقل قولی از کارشناس ارشدهای اونجا بود. البته همین اهواز از خیلی جاهای دیگه بهتره . من در مقایسه با تهران و مشهد و شیراز و شهرهای بزرگ گفتم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا