مطالعه گروهی زبان برای آزمون 94-95 بهداشت: اول تافل، بعد لزگی

با خواندن کدام یک از کتاب های زیر برای شروع موافق هستید

• مجموع رای دهندگان
    0
  • نظرسنجی بسته .

f70i

New member
کتاب تافل من لغات نوشته بعد تست داده ولی متن نداره خودشم که 30 تا درس نیست 100 تا درسه البته ماله یه چند سال قبله یعنی عوض شده ؟

آخرین ویرایش:

baranedel

New member
سلام دوستان منم درس 2 رو تموم کردم برا من فقط لغت و تست داره متن نداره

diseases

Well-known member
سلام دوستان،
تجربه من تو آزمون امسال (که به نظر خودم خیلی هم خوب جواب داد):
من سئوالات سال های قبل رو گرفتم و از آخر شروع به خوندن کردم.چون کلمات کلیدی تقریبا هر سال تکرار شده بود. هر کلمه ای رو هم که بلد نبودم با معنیش می فرستادم تو جعبه لایتنر. واقعاً معجزه کرد. ظرف 3 ماه بالای 1000 تا کلمه مشکل رو حفظ کردم (تقریباً روزی فقط 10 کلمه). با این روش روزی نیم ساعت زبان می خوندم و آخر شب هم نیم ساعت لایتنر. این روش وقت گیر نبود و میشد به درسهای دیگه هم رسید.
یه مشکلی که تو روز امتحان برخوردم این بود که وقت کم آوردم ولی با این حال 70% از 20 تا سئوال Vocabulary رو درست زدم(35%) از کل زبان. پس یادتون نره اگه سئوال های بقیه درسها تو امتحان وقت گیر نیستن بیشتر رو زبان کار کنید.

pashmak

New member
بچه ها ممکنه مشخصات دقیق تافل بمن بگید
رفتم بخرم چند تا ویرایش بود
ممنون

Haydi

New member

پایان مرور دروس یک و دو
دوستای خوبم همگی خسته نباشید:rose:

و اما این هفته:

شنبه و یکشنبه (7 و 8 تیر): درس 3 + مرور دروس 1 و 2

دوشنبه و سه شنبه (9 و 10 تیر): درس 4 +
مرور درس 3

چهارشنبه و پنج شنبه ( 11 و 12 تیر): درس 5 +
مرور درس 4

جمعه ( 13 تیر):
مرور دروس 1 تا 5

:auizz3ffy9vla57584x

Sahar_az

New member
دوست عزیز شما از لایتنر سخت افزاری استفاده می کنید یا نرم افزاری؟
اگه منظورتون از سخت افزاري همون جعبه ش هست آره از سخت افزاري استفاده مي كنم:motat:

کتاب تافل من لغات نوشته بعد تست داده ولی متن نداره خودشم که 30 تا درس نیست 100 تا درسه البته ماله یه چند سال قبله یعنی عوض شده ؟

فكر مي كنم شما كتاب تافل اصلي رو داريد كه بايد بزرگ هم باشه
ايني كه ما مي خونيم لغات ضروري براي تافله كه هر درس 15 تا لغت داره و بعد يك صفحه تست و بعد هم 10 تا متن

mello

New member
سلام بچه ها منم از امروز ميخوام خوندن زبانو شرو كنم
پس تا فردا درس 3 تافل رو ميخونم
فعلا

s.a2000

New member
سلام بچه ها
یه سوال!
شما لغت های متن های تافل هم میخونید و حفظ میکنید یا فقط همون 15 کلمه هر درس حفظ میکنید؟

Haydi

New member

سلام
اگه اون کلمات تو متن هم خونده و یادداشت بشه که عالیه
بخونشون:a2d3:

sara77

New member
من مترادف هر لغتو میخونم ولی خو متنا رو نمیتونم حفظ کنم خیلی وقت میگیره ولی اگه خونده بشه پایه رو قوی میکنه

sara77

New member
بچه ها موافقین هر لغتی رو که یادتون میره و فراره بنویسیم اینجا اینجوری فککنم بهتر یادمون بمونه

mello

New member
سلام
من امروز درس 3 رو تموم كردم با متناش
و لغتاشو وارد لايتنر كردم
موفق باشيد دوستان
راستي برام دعا كنيد حال روحيم زياد مساعد نيست به زور خودمو به بيخيالي ميزنم و درس ميخونم
فعلا

sara77

New member
سلام
من امروز درس 3 رو تموم كردم با متناش
و لغتاشو وارد لايتنر كردم
موفق باشيد دوستان
راستي برام دعا كنيد حال روحيم زياد مساعد نيست به زور خودمو به بيخيالي ميزنم و درس ميخونم
فعلا

منم درس3 رو تموم کردم :rose:ایشالا که حالت خوب شه عزیزممممممممممم

sepideeee

New member
من مترادف هر لغتو میخونم ولی خو متنا رو نمیتونم حفظ کنم خیلی وقت میگیره ولی اگه خونده بشه پایه رو قوی میکنه
از من میشنوی خود متن رو هم بخون ... چون بیشتر از لغات اصلی لغات متنه که تو کنکور کاربرد داره .. هم اینکه هنوز خیلی وقت دارین از الان سر وقت چونه نزن

بالا