دانشگاه تربیت مدرس

TUMS

Well-known member
دیدی گفتم باز قبول نمیکنی!!:4d564ad6:
برو تو آیه ی 18 سوره بقره دنبال جوابت بگرد!

به جای اینکه آیه های قرآن را به وسط بکشید برید دو اشکال واضحی که بهتون گرفتم را برطرف کنید
1.سال
2.سایت ریفر داده شده
3.اون اندیکاتورهایی که بر اساس اون رتبه بندی را تغییر میدن میتونی جوری تغییر بدی که به نفع هر دانشگاهی که دوست داری تغییر کنه

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
واقعا تاسف برانگیزه
دانشجوهای مملکت اینجوری بجون هم افتادن
تا وقتی که اینجوری هستیم به هیچ کجا نمیرسیم

ی کم ادب و معرفت

ابوعلی سینا ی جمله ی قشنگی داره ،میگه: به قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند خدا فقط ان ها را هدایت کرده...

این بحثا واسه خواننده هیچ نتیجه ای نداره جز متاسف شدن، تمومش کنید و به خودتون و بقیه احترام بذارید:rose:

bioshimi93

New member
خیلی ممنون بابت نظراتتون :rose:
اطلاعات بسیاری در اختیار ما گذاشتین و کاملا آگاهی دادین
فکر می کنم دیگه بیشتر از این نیازی به بحث نباشه خواهشا دیگه ادامه ندین فکر نمی کردم این همه جنجال بشه :))))
دانشگاه تربیت مدرس هم یکی از بهترین و قوی ترین دانشگاه هاست شک نکنید.

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
به این دوتا لینک نگاه کن و رتبه دانشگاه آزاد را بر طبق همین سایت در همون سال 2014 مقایسه کن ببین میشه رتبه یه دانشگاه را هر طور بخوای میشه تغییر داد
این سایت به نظرت قابل استناد هست
اگه هست من حرفی ندارم
این لینک عکسی هست که رتبه دانشگاه آزاد را برترین(اولین) دانشگاه ایران در بین همه ی زمینه ها نشون میده که براساس پابلیکیشن رتبه بندی شده است
http://www.uploadax.com/images/93641033749910323171.png

این لینک عکسی هست که رتبه دانشگاه آزاد را بدترین(آخرین)دانشگاه ایران در بین همه ی زمینه ها نشون میده که براساس MCS رتبه بندی شده است
http://www.uploadax.com/images/40597190499079549303.png
همون سال 2014 و همون سایت!!

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
خیلی ممنون بابت نظراتتون :rose:
اطلاعات بسیاری در اختیار ما گذاشتین و کاملا آگاهی دادین
فکر می کنم دیگه بیشتر از این نیازی به بحث نباشه خواهشا دیگه ادامه ندین فکر نمی کردم این همه جنجال بشه :))))
دانشگاه تربیت مدرس هم یکی از بهترین و قوی ترین دانشگاه هاست شک نکنید.

منم میخواستم ببینم اینطور که میگن هست یا نه
که متاسفانه با مدرک حرف نمیزنن

اینکه من بگم بهرینه بهترین نمیشه :smiliess (11):

alireza-ja

New member
بابا بیخیال بشید هر کی میخواست نتیجه بگیره تا حالا گرفته. تربیت مدرس هم دانشگاه خوبیه هیچکس نمیتونه اینو انکار کنه. همگی موفق باشید.

TUMS

Well-known member
من ولی هیچ تغییری توی تنظیمات سایت ندادم!
توی عکسی هم که گذاشتم مشخصه!
همه هم میتونن عکسو ببینن وهم توی لینکش برن و ببینن
قبول کردن حقیقت سخت نیست فقط ی آدمه شجاع میخواد که اون شما نیستی!
دیگه بخاطر توصیه بیو93 نمیخواستم پست بذارم ولی اینو باید میگفتم
وقتت بخیر و واقعا خداحافظ
هر جا هستی موفق باشی

سایتی که تربیت مدرس ریفر کرده اینه: U-Multirank.org
سایتی که شما ازش استفاده کردین اینه:CWTS Leiden Ranking 2014 - Home

تربیت مدرس سال 2014 گفته شما سال 2013 آوردین

آخه این غیرمنطقی هست
و بعدشم اون دو تا عکس از همون سایتی که شما ریفر دادین گرفتم مقایسه کنید ببینید به نظرتون الان دانشگاه آزاد برترین دانشگاه در همه ی زمینه ها در ایران هست یا آخرین دانشگاه هست!!

دانشگاه تربیت مدرس دانشگاه خوبی هست شکی در این موضوع نیست ولی من میخواستم این وضوع با مدرک برای همه اثبات بشه که .....
شما هم در پناه حق و پیروز باشید

miladphysio

New member
[[/SIZE]دوست عزیز
شما کار واقعا اشتباهی کردید که شیرازو قبل از مدرس زدی
شما اگه تمام رشته های علو پایه پزشکیو 10 استاد اولشو در نظر بگیری، 5تاش حتما یا هیئت علمی تربیت مدرسن یا فارغ التحصیلش!
نمیدونم اسامی دکتر پورفتح اله،دکتر معصومه ابتکار،دکتر حسن رو تو رشته خودتون شنیدید یا نه!؟
اگه نشنیدید توی اینترنت سرچ کنید
اینکه مدرس تو رده بندی وزارت بهداشت رتبه اش پایینه بخاطر اینه که اصلا زیر مجموعه وزارت بهداشت نیست!
ولی اگه میخوای از رتبه واقعیش با خبر بشی به گوگل اونم به زبان فارسی مراجعه نکن،به سایتای بین المللی مثل researchgate مراجعه کن ببین کجاست!بخصوص توی پزشکی!
از 7 استاد گروه ما 5 تاشون استاد تمامن!ریاست پژوهشگاه زیست و ژنتیک،مدیر عامل شرکت روژان آزما،دکتر تقی خانی نفر اول بیوشیمی کشور ،اساتید گروه بیوشیمی مدرس هستن واین خودش یعنی میتونید برید آزمایشگاهای اونجاو از موادو امکانات فوق العاده آزمایشگاهاش استفاده کنید
افرادی مثل من که مدرسو انتخاب کردن بخاطر تهران بودنش نبود!بخاطر توصیه های وسایر اساتید بنامی بود که میشناختم
و اینکه کلا از دانشگاه تهران و دانشکده های شبیه دخمه اش بدم میومد،درهای اتاقهای اساتیدش همه پوسیدس و وارد ساختموناش میشی باید حواست باشه سقفش رو سرت خراب نشه!
و به تحقیق از لحاظ امکانات هیچ چیزی بالاتری از مدرس نداره
البته تهران بخاطر پذیرش دانشجو از کنکور سراسری و بودجه های میلیونی که واسه هرچی از جمله کنگره ها میگیره وضع تحقیقات توش رونق بیشتری داره
so:اول تهران دوم مدرس سوم بهشتی چهارم ایران پنجم فرقی نداره!!:) هرجا که بهتون نزدیکتر بود:)

salam khubi?etelai raje be daneshgahe iran dari?tu tehrane?heyatesh chetore?man mashhadiam daram vase physio mikhunam,entekhabam ham modares beheshti va mashhade be tartib nazaret chie?mamnun

babaei1367

New member
بحث بسیار خوبی بود کلی حال کردم وقتی کل کلاتونو خوندم!
در کل محمد رضا بهتر حرفشو ثابت کرد و به لینکاش رفتم همش درست بود
از ایمونو هم ممنون که باعث شد کل کل با مدرک و سند پیش بره
مدرس عالیه

محمدرضآ

New member
salam khubi?etelai raje be daneshgahe iran dari?tu tehrane?heyatesh chetore?man mashhadiam daram vase physio mikhunam,entekhabam ham modares beheshti va mashhade be tartib nazaret chie?mamnun

علیک سلام،مرسی
راستش راجع به رشته فیزیو وگروهاش اطلاعات زیادی ندارم ولی چیزایی که راجع به ایران میدونم
1.بچه هاش از این شاکی بودن که وقتی دوباره از تهران جدا شدند تهران همه امکاناتشو ورداشته برده
2.آره،تهرانه.تو بزرگراه همت کنار برج میلادو یکم بخای بدونه وسیله بری بد مسیره(این تجربه خودمه)
3.از لحاظ بالینی گفته میشه بهترین دانشگاست چون فقط پزشکیه
4.حیاتش بسیار بزرگ و باحاله،تروتمیزم هست
اول تهرانارو بزن چون تو ازمون دکترا و مصاحبش و همچنین اینده کاریت بهتره
بعد به شرایط رفتو آمدت واینکه گروه فیزیو کجا قویه
خواهش میکنم

alireza-ja

New member
بحث بسیار خوبی بود کلی حال کردم وقتی کل کلاتونو خوندم!
در کل محمد رضا بهتر حرفشو ثابت کرد و به لینکاش رفتم همش درست بود
از ایمونو هم ممنون که باعث شد کل کل با مدرک و سند پیش بره
مدرس عالیه

البته کل کلاشون به ماها ربطی نداره میتونست بهتر هم باشه حداقل باعث شده یه نفر مثل شما در انجمن ثبت نام کنه و در اولین کامنتش وارد این تاپیک بشه و نتیجه گیری کنه.

ایشالا از این بحثها باز هم بشه البته با رعایت ادب احترام.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

abbasali

New member
دوستان توی کل کل حرفها بهتر سنجیده میشه ..چرا اینقده حساسیت بخرج میدین ...توی یه سایت تکنولوژی بچه های 3 گروه اندروید ویندوزفون و ای او اس ...باهم بحث کردن که اون سایت بخاطر یه مسیله اون مبحث و بست ..که بنظرم هرچند بنظر خودش درست بود ...ولی انصافا اون کل کل طولانی کلی اطلاعات تووش بود از منابع گوناگون که ادم اگه حوصله داشت بخونه کلی یاد میگرفت ...
اینجام همینه دیگه ...واقعا اگه زمان ما هم یه چنین پستهایی بود خیلی استفاده ها میشد کرد .. یا حتی تو مبحثای دیگه ... چون فکر کنم هدف کلی سایتم همین باشه ...
سابقا هم یه بحثی شده بود درمورد ارجحیت علوم ازمایشگاهی برای خوندن بیوبالینی که بحث خیلی خوبی بود که هرچند اون دوست دانشگاه تهرانیمون به لحن جالبی شروع نکرد ولی خیلی سودمند بود ...

miladphysio

New member
علیک سلام،مرسی
راستش راجع به رشته فیزیو وگروهاش اطلاعات زیادی ندارم ولی چیزایی که راجع به ایران میدونم
1.بچه هاش از این شاکی بودن که وقتی دوباره از تهران جدا شدند تهران همه امکاناتشو ورداشته برده
2.آره،تهرانه.تو بزرگراه همت کنار برج میلادو یکم بخای بدونه وسیله بری بد مسیره(این تجربه خودمه)
3.از لحاظ بالینی گفته میشه بهترین دانشگاست چون فقط پزشکیه
4.حیاتش بسیار بزرگ و باحاله،تروتمیزم هست
اول تهرانارو بزن چون تو ازمون دکترا و مصاحبش و همچنین اینده کاریت بهتره
بعد به شرایط رفتو آمدت واینکه گروه فیزیو کجا قویه
خواهش میکنم
mamnunam,albate physio daneshgahe teharano nadare,faghat modares,iran va beheshti ro dare

miladphysio

New member
bacheha daneshgahaye iran ba beheshti khabgah be daneshjuhashun midan?chon man mashhadiam.mikham uni haye tehrano jolotar az mashhad bezanam

miladphysio

New member
be nazaretun beine modares iran beheshti tu reshte physiology kodumesho avalo akhar entekhab konam?az hame lahaze emkanatesho va khabgaho va...z

abbasali

New member
be nazaretun beine modares iran beheshti tu reshte physiology kodumesho avalo akhar entekhab konam?az hame lahaze emkanatesho va khabgaho va...z

میلادجان اگه فارسی بنویسی خیلی بما لطف بیشتری میکنی
دذمورد فیزیولوژی مدرس ... چون زمان بدیه و من در فرجه امتحانیم از بچه های خود فیزیو میخواستم مفصل از مزایا و معایبشطبراتون بنویسن ..
ولی تا اونجایی که من دارم میبینم بچه های فیزیولوژی مدرس زاضین ..
البته هم بخاطر اساتیدشون که گفته میشه دوتا از اساتید برتر تو این زمینه تو مدرسن ..یکیش دکتر سمنانیان و یکشونم الان یادم نی حقیقتش :D
درمورد دانشگاههای دیگم من اطلاعاتی که کمک درستی بهت کنه ندارم ..
ولی در کل اگه وزارت علومی بودین میگفتیم مدرس و لاغیر .... ولی چون وزارت بهداشتین اون معایبیم که صفحه اول براتون نوشتم خوب مطالعه کنین که انتخاب بهتری داشته باشین ...

:rose:

آخرین ویرایش:
بالا