دانشگاه تربیت مدرس

TUMS

Well-known member
شیراز توی علوم پزشکی قویه ...حتی تو برخی زمینه ها و تخصصات پزشکیم سره ولی ادم باید شیرازی باشه هوس کنه بره شیراز بخونه ...
حالا چون شیراز بقول یک منبع شد قویتر از تهران بعد مدرس شد در وصف نمیگنجد ...
البته من این دید متکبرانه رو سابقا فقط از بچه های دانشگاه تهران دیدم ... برای خودمم سواله واقعا چرا و به چه دلیل ؟
مگه قراره کرسی نیوتن و بعد فارغ التحصیلی بهتون بدن ...
باشه حالا چون شما چیزی درمورد مدرس نشنیدی یا مث برخی دوستان نخواستی بشنوی لول دانشگاه مدرس بقول شما اصلا نمیگنجد ... برای اونی که دنبال درس و بحث واقعیه بالاخره راه نمایان میشه ... اگه از بچه های ایمنی کسی و دیدم که حال بحث داشت میفرستیم اینجا تا برخی حقایقم در این بحثها اشکارترشه ...محیط مدرس محیط تحصیلات تکمیلیه ..لیسانس نمیگیره ...هیئت علمیم که داره شما حساب کن فقط فوق میگیرن و دکترا ...برعکس خیلی دانشگاهها که فقط لیسانس میگیرن و فوق لیسانس ...بله محیط دانشگاه تهران خیلی جذابه اگه کسی محیط براش خیلی مهمه و دوست داره تو فاز زمان لیسانسش باشه مدرس انتخاب خوبی نیست چون ممکنه افسرده شه ...:a2d3:...
من مثال رنک زدم چون شما بحث رنکینگ وسط کشیدین ...اون مطلبم تو سایت مدرس خوندم چشم خورد میزارم ... ولی در کل موقعیت یک دانشگاه توی رنگینگ دلیل بر قدرت اون دانشگاه در همه رشته ها نیست ..بالا براتون مثال زدم ..بعضی دانشگاهها اصلا تو رنک بحساب نمیان ولی شاید قویترین تو اون زمینن...ماهم اساتیدی داشتیم که معروفن یک مقطع در مدرس یک مقطع در تهران بودن ...وقتی سوال کردیم گفتن تفاوت خاصی نیست ..البته دید اون استاد با من و شما فرق داره...حالا اسم نمیاریم چون ممکنه راضی نباشن مطلبشون علنی شه ...ضمنا ساختمون پزشکی مدرس از همه ساختموناش الان تابلوتره ... دیگه دانشگاه نوپاست ...ولی ماشا... انگار صدسال رو اعصاب دوستان ماست ...:D
بحث این تایپیک سر این بود که اولویت مدرس دوستان چطور بود و چرا ؟ از بحث منحرف نشیم بهتره ...
چون میدونم سوال خیلی از دوستان عزیز ماست .

چون ممکنه بچه ها اون چیزی را که میخواستن متوجه نشن به قول شما برگردیم به عنوان تاپیک بهتره
خوب من شیرازی هستم و دوست شما هم نباید میگفت که من اشتباه انتخاب کردم درسته ؟!
نمیدونم شاید جو دانشگاه تهرانه که اینجوری میشن!
چون بحث به حاشیه میره جواب کرسی نیوتن را نمیدم
براتون خصوصی میکنم البته اگه دنبال حقیقت هستید برید با یکی از بچه های دکترای مدرس که ارشدش تهران بوده و دکتراش الان مدرس هست و خیلی آقای واقع بینی هست و همه هم میشناسنش در این باره بپرسید
مثالی هم که میزنید مثال با رفرنس باشه بهتره به نظر من !اونوقت من مثلآ بگم رتبه دانشگاه مشهد بالاتر از هاروارده درسته این مثال ؟ فقط مثال بودن مهم نیست !
آره الان اون ساختمون جدیدی که ساختن خیلی خوب شده اینو قبول دارم و خیلی هم شیک هست
نمیخواستم پاسخ بدم و حتی میخواستم اون کامنت های قبلی را هم پاک کنم ولی گفتم شاید بدآموزی داشته باشه!
در پناه حق:bunnyearsmiley:

Soroush Star

New member
شیراز توی علوم پزشکی قویه ...حتی تو برخی زمینه ها و تخصصات پزشکیم سره ولی ادم باید شیرازی باشه هوس کنه بره شیراز بخونه ...
حالا چون شیراز بقول یک منبع شد قویتر از تهران بعد مدرس شد در وصف نمیگنجد ...
البته من این دید متکبرانه رو سابقا فقط از بچه های دانشگاه تهران دیدم ... برای خودمم سواله واقعا چرا و به چه دلیل ؟
مگه قراره کرسی نیوتن و بعد فارغ التحصیلی بهتون بدن ...
باشه حالا چون شما چیزی درمورد مدرس نشنیدی یا مث برخی دوستان نخواستی بشنوی لول دانشگاه مدرس بقول شما اصلا نمیگنجد ... برای اونی که دنبال درس و بحث واقعیه بالاخره راه نمایان میشه ... اگه از بچه های ایمنی کسی و دیدم که حال بحث داشت میفرستیم اینجا تا برخی حقایقم در این بحثها اشکارترشه ...محیط مدرس محیط تحصیلات تکمیلیه ..لیسانس نمیگیره ...هیئت علمیم که داره شما حساب کن فقط فوق میگیرن و دکترا ...برعکس خیلی دانشگاهها که فقط لیسانس میگیرن و فوق لیسانس ...بله محیط دانشگاه تهران خیلی جذابه اگه کسی محیط براش خیلی مهمه و دوست داره تو فاز زمان لیسانسش باشه مدرس انتخاب خوبی نیست چون ممکنه افسرده شه ...:a2d3:...
من مثال رنک زدم چون شما بحث رنکینگ وسط کشیدین ...اون مطلبم تو سایت مدرس خوندم چشم خورد میزارم ... ولی در کل موقعیت یک دانشگاه توی رنگینگ دلیل بر قدرت اون دانشگاه در همه رشته ها نیست ..بالا براتون مثال زدم ..بعضی دانشگاهها اصلا تو رنک بحساب نمیان ولی شاید قویترین تو اون زمینن...ماهم اساتیدی داشتیم که معروفن یک مقطع در مدرس یک مقطع در تهران بودن ...وقتی سوال کردیم گفتن تفاوت خاصی نیست ..البته دید اون استاد با من و شما فرق داره...حالا اسم نمیاریم چون ممکنه راضی نباشن مطلبشون علنی شه ...ضمنا ساختمون پزشکی مدرس از همه ساختموناش الان تابلوتره ... دیگه دانشگاه نوپاست ...ولی ماشا... انگار صدسال رو اعصاب دوستان ماست ...:D
بحث این تایپیک سر این بود که اولویت مدرس دوستان چطور بود و چرا ؟ از بحث منحرف نشیم بهتره ...
چون میدونم سوال خیلی از دوستان عزیز ماست .

اگر تربیت مدرس به وزارت بهداشت اضافه بشه دومین انتخابم برای دوره دکترا هست
اول (دانشکده بهداشت-تهران) ، دوم ( تربیت مدرس ) ، سوم ( شهید بهشتی ) ، چهارم ( ایران )
واسه دوره کارشناسی ارشد متاسفانه 2 نمره کل و 5 رتبه کم آوردم و بجای تربیت مدرس تهران ، اصفهان قبول شدم.

فضای تربیت مدرس کاملاً نشون میده که مختص تحصیلات تکمیلی هست و یجورایی مثل بقیه دانشگاهها دوره کاردانی و کارشناسی نداره ( همه اونایی که تربیت مدرس هستن هدف مشخصی رو پیگیری میکنن )

دانشگاه پزشکی اصفهان با اینکه بعد از تهران و شیراز در رده سوم هست ولی در گروه رشته خودم بعد از 4 تا دانشگاه تهران و شیراز قرار داره (همراه با دانشگاه اهواز) و البته هر دانشگاهی در گروههایی قوی هست.

از 4 تا هیات علمی گروهمون، انگل شناسی اصفهان ( دکتر حجازی بورد طراح سوال و مصاحبه: کارشناسی ارشد و دکتراشو تربیت مدرس بود . دکتر یوسفی کارشناسی ارشد تربیت مدرس بود و دکترای ایمنوپارازیتولوژی رو از دانشگاه ولز انگلیس گرفته ، دکتر اسکندریان کارشناسی ارشد تربیت مدرس بود و دکتر پسته چیان کارشناسی ارشد تربیت مدرس بودن )

آخرین ویرایش:

محمدرضآ

New member
بای بای
بای بای

پیوست‌ها

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    183.4 کیلوبایت · بازدیدها: 80
آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
منم کارشناسیم قزوین بودموهرکی میپرسه سطح علمیش چطوره شروع میکنم تعریف کردن!!!!
هیچکی نمیگه دانشگاه قبلی که توش بوده از لحاظ علمی پایینه!!!به خودت مراجعه کن ببین اگه بپرسن چی میگی!
اگه اون دوستت خیلی دانشجو خوبیه و شیراز بهتره چرا دکتراشوهمون شیراز نمونده!!!!
اون یکی دوستتم مطمئن باش رتبه اش به تهران نرسیده!!:)
پس این دلیل نمیشه!
ثانیا مدرس 1ساختمون پزشکی نداره خاهشا دوباره بیاید و برید گروه ایمنی ببینید چقد از تهران بهتره جاش!
ولی من واقعا دانشگاه تهرانو اومدم دیدم!!!
واسه صحت حرفام چیزی میگم که خودتم تا حالا توجه نکردی!:)
تو یکی از آزمایشگاه گروه ایمنیش ورداشته بودن واسه قشنگی دور دریچه های کولراشو رنگ دور کابینتاش (زرد)زده بودن!!!! معلوم نیست کدوم ...ای این طرحو داده بود!
کمداش مثه کمدای خونه مامان بزرگه من بود!:)
برو ببین راست میگم یا نه دوست دانشگاه تهرانی من!!:)
خوبه که دکتر پورفتح اله و میشناسی!بقیشونم سرچ کن!
اگه توی کنگره ایمنی بودی بقیشونو حتما میشناختی!!
نمیخام توهین به کسی کرده باشم ولی واقعا فک میکنید مدیر گروهتون چجوری به ریاست برد رسیده!؟
واقعا سطح علمی افراد تعیین کننده عضو برد بودنه!!

میدونی آخرین کتابی که از رییس برد ایمنی چاپ شده عنوانش چیه؟!

شاید شما از دانشگاه قبلی ت تعریف کنی ولی همه مثل شما نیستن !
دوستم که ایشون الان هئیت علمی هست گفت که فکر میکرده تهران چه خبره
اون یکی دوستم هم که رفته شیراز به خاطر مسائلی رفت که صلاح نمیدونم نام ببرم پس شما در مورد افراد و انتخاباشون قضاوت نکنید
الان این تاپیک مربوط به بدی های گروه ایمونولوژی دانشگاه تهرانه؟؟!!
دکتر پور فتح ا... را من خیلی بیشتر از شما میشناسم
بله معلومه که توی اون کنگره بودم و اگر نمیدونید بدونید که بیشتر عوامل کنگره ایمنی امسال از دانشگاه تهران بودن(شما اگه بودین بگین مهمان های خارجی کیا بودن یا فقط حضور فیزیکی داشتین؟) و خانم معصومه ابتکار هم میشناسم ایشون شخصیت مهربان و دوست داشتنی هستن
خوب نیست در مورد شخصیت های مهم سیاسی اینجوری مثل شما حرف بزنم !
با حرفاتون به اون بنده خدا دارین تهمت میزنید گذشته از هر رنگ و قومیت و نژادی ایشون یک شخصیت بسیار محترم داره و شما دارین با من بحث میکنید چرا اسم اساتید را میارین و این کارتون خیلی زشت هست
بله میدونم و قراره همین دو سه هفته دیگه هم بیاد بیرون !اگر خواستین اسمش و مشخصاتش براتون میفرستم دو هفته دیگه برید ببینید

TUMS

Well-known member
متامشاهده فایل‌پیوست 5781سفم برات
این عکس از سایت دانشگاه تربیت مدرسه!!
لطفا با مدرک موصق پاسخ دهید!
خدایی نکرده دوستان فکر میکنن بقیه حرفاتونم...

ادبیاتتون را درست بکار ببرید وگرنه منم مجبور میشم مثل خودتون حرف بزنم!
محمدرضا جان شما جواب سوال منو ندادین
گفتم اون معیار رتبه بندیتون بر چه اساسی هست شما اومدی یه تصویر فارسی گذاشتی که یه نفر گفته تربیت مدرس جز سومین دانشگاه برتر ایرانی هست
من نمیگم این اشتباه هست ولی من میگم معتبر نیست
اگه لینک معتبر بدین ممنون میشم
در پناه حق
بدرود

TUMS

Well-known member
این تصویر فارسی نیست که ی نفر گفته... عزیزم!
صفحه ی اصلی دانشگاه تربیت مدرسه
همونی که خودت رفرنس اون تصویر رتبه بندیت کرده بودی!
یادت رفت؟
ی نفرم نگفته، U multirank گفته!
میدونی چی هست؟!

باشه صفحه اصلی تربیت مدرس قبول
من رفرنسم از صفحه تربیت مدرس نبود از سایتی بود که در سایت تربیت مدرس بود اونم یکی از دوستان لینکشو گذاشته بودن.اینا با هم خیلی فرق دارن
نه نمیدونم میدونی چرا
چون هر جای اون سایت رفتم و سرچ کردم نتونستم رتبه بندیش را پیدا کنم که با مدرک حرفتون را قبول کنم
حالا شما که میدونی و آدم فهمیده ای هستی برو از اون سایت پیداش کن و بزار همه این حرفت را تایید کنند
منتظرم....

TUMS

Well-known member
از همه دوستان عذر میخوام بابت تند روی!
ولی ایمونو اول شروع کرد
من اصلا عضو نبودم فقط میخوندم
ولی یجوری جواب عباسعلی رو داده بود که دلم واسش سوخت، اون که اولش نقطه ضعفای مدرسو هم گفته بود بنده خدا!
گفتم مث خودش بیام!:)
ب نظرم اصلا بچه های مدرس نباید قاطی این بحثا بشن!
اشتباه کردم اومدم:)
و اونطوری هم اومدم! جو گیر شدم!:) شرمنده:)
ادم وارد مدرس که میشه میتونه بلوغ دانشجو هاشو لمس کنه!
یادمه ی روز "حسینی بای" اومده بود دانشگاه مدرس دنبال یکی میگشت باهاش مصاحبه کنه هیشکی وای نمیستاد!:)
تو تهران همه از سرو کلش بالا میرن:)
(اینم یه کمک دیگه به انتخاب دانشگاه)
بهر حال بازم از همه عذر میخوام و از آقا سروشم بابت صحه گذاشتن به حرفام ممنونم ایشالا دکترا با هم مدرس یا تهران قبول شیم
ولی دروغ نگفتم ،انتخاب اولم تهران بوده و هست ،انتخاب دومم هم همینطور تربیت مدرسه
ولی واسه دکترا هر جا برم شیراز نخواهم رفت!آخه قطار نداره!!:) :) :):thumbsupsmileyanim::25r30wi:[/

من اگر میدونستم اون جمله که تنها مزیت مدرس تهران بودنشه این همه جنجال به پا میکنه باور کنید همون اول حذفش میکردم و نظر هم نمیدادم
اینکه جلوی دوربین مصاحبه میکنن الزامآ نشان دهنده این نیست که بالغ نیستن میتونید یه جور دیگه هم تفسیر کنید اینکه خیلی پرشور و انرژی هستن و به قول دوستتون قراره کرسی نیوتن بهشون بدن :25r30wi:
اینقدری که به دانشگاه تهران اهمیت میدن به هیچ دانشگاهی نمیدن چون پرانرژی هستن چون خواسته هاشون مهمه چون میتونن خیلی کارا کنن و همشون هم فکر میکنن قراره کرسی نیوتن بهشون بدن
فقط چون اشاره کردین پاسخ دادم

قطارش داره راه میوفته ها :25r30wi:

TUMS

Well-known member
حضور فیزیکیو خوب اومدی!!:25r30wi:

دیگه با شما حرفی ندارم
سه روزه ازتون فقط یک لینک خواستم که جایگاه تربیت مدرس را نشون بده همش دارین میرید به بیراهه
یا صفحه تربیت مدرس را رفرنس میکنید یا میگید مثال زدیم و یا....

باور کنید چندبار نوشته هامو اصلاح کردم که به کسی توهین نشه یا برنخوره اونوقت جنابعالی از اساتید دانشگاه تهران بد میگید و توهین میکنید و اونوقت برای من متاسف هستید!
اونایی که هیچ کاری با شما ندارن اونوقت شما جایگاه اونا را با حرفاتون زیر سوال میبرید

بدرود
دیگه به پست های شما پاسخی نخواهم داد

:bunnyearsmiley:

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member

در ضمن هر رفرنسی میارم ی چی میگی!
توپیدن ب اساتید شما دلیلش خود شما بودی!و خودت زیر سوال بردیشون
جالب اینه که پست هایی که خودت میذاریو یادت نمیمونه
مرسی که دیگه جواب نمیدی،از اولم اشتباه کردی جواب دادی،بذار این سوالارو بچه های بیوشیمی خصوصا اونا که تو مدرسن جواب بدن
ممنون
بای

شما رفرنس اون سایت را بیار که دانشگاهها را رتبه بندی کرده من با کمال میل قبول میکنم
مگه نمیگید اون سایت رتبه بندی کرده و یونی تربیت مدرس جز سومین دانشگاه برتر ایران هست من میگم باشه قبول ولی برای صحت حرفتون اون رتبه بندی را بیارین همین !چیز زیادی ازتون خواستم که این همه میپیچونین؟؟؟؟؟
گفتم جواب نمیدم دلیل نمیشه هر جوری دوست دارید صحبت کنید!
گفتم شاید باعث بشه این بحث را ادامه ندیم ولی مثل اینکه شما یه جوری دیگه فکر کردین متاسفانه
من مثل شما به کسایی که شاید یه بار هم ندیدیشون بد و بیراه نمیگم!
خیلی رعایت کردم که ناراحت نشین ولی اگه بخوایین اینجوری ادامه بدین برای بد حرف زدن من میتونم از شما بدتر صحبت کنم
اگر عنوان تاپیک بررسی رشته بیوشیمی دانشگاه تربیت مدرس بود من نظری نمیدادم

آخرین ویرایش:

vatson

New member
ای بابا اخرسر ما نفهمیدیم.... کاش دوستان بجای تعصب کمی بهتر راهنمایی کنن!!
راستش من یکی رو میشناسم ارشد ایمنی شیراز خونده بعدش دکترای تهران قبول شد الانم اونجا میخونه. یکیم میشناسم که فک کنم رتبه 3 ارشد ایمنی بود مدرس خوند الان نزدیک چن ساله دکترا میده قبول نمیشه. یعنی استاداش انگار تو مصاحبه رد میکنن! اخه قبلا میگفتن که هرکی مدرس خونده واسه دکتراش دانشجوهاشو برمیداره!
حالا یکی که ارشد مدرس خونده میتونه دکترای وزارت بهداشت موفق بشه یعنی تو مصاحبه واسش سخت نمیگیرن؟
ممنون میشم اینو بدون تعصب جواب بدین

محمدرضآ

New member
بای بای
بای بای

پیوست‌ها

• Capture.JPG
    Capture.JPG
    143 کیلوبایت · بازدیدها: 67
آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
میدونم که قبول نمیکنی بازم ،ولی با این حال میذارم!مشاهده فایل‌پیوست 5782

رفرنس دادنتون بهتر شد
ولی اون p که نوشته ینی چی؟
باشه پابلیکیشن قبول
بازم با عقل جور درنمیاد دانشگاه تهران که 3178 هست اونوقت 4 شده تربیت مدرس که 1968 هست سوم شده!
1-البته بگم این اون سایتی نیست که تربیت مدرس ریفر داده بود:smiliess (3):
اون سایت این بود U-Multirank.org
2- تربیت مدرس گفته بود سال 2014 شما سال 2013 را اونم از یه سایت دیگه آوردین

نیاز هست یه کمی دقت کنید

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
من هم شنیدم دانشگاه تربیت مدرس خیلی دانشگاه قوی ای هست

محمدرضآ

New member
رفرنس دادنتون بهتر شد ولی لینکش هم بزارین
ولی اون p که نوشته ینی چی؟
فک کنم ایمپکت باشه ایمپکت دانشگاه تهران که 3178 هست اونوقت 4 شده تربیت مدرس که 1968 هست سوم شده!
البته بگم این اون سایتی نیست که تربیت مدرس ریفر داده بود:smiliess (3):
اون سایت این بود U-Multirank.org

دیدی گفتم باز قبول نمیکنی!!:4d564ad6:
برو تو آیه ی 18 سوره بقره دنبال جوابت بگرد!

اون ایمپکت نیست دوست عزیز دانشگاه تهرانی من!
مخفف publication هست
اینم لینکشhttp://www.leidenranking.com/ranking/2013

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
ای بابا اخرسر ما نفهمیدیم.... کاش دوستان بجای تعصب کمی بهتر راهنمایی کنن!!
راستش من یکی رو میشناسم ارشد ایمنی شیراز خونده بعدش دکترای تهران قبول شد الانم اونجا میخونه. یکیم میشناسم که فک کنم رتبه 3 ارشد ایمنی بود مدرس خوند الان نزدیک چن ساله دکترا میده قبول نمیشه. یعنی استاداش انگار تو مصاحبه رد میکنن! اخه قبلا میگفتن که هرکی مدرس خونده واسه دکتراش دانشجوهاشو برمیداره!
حالا یکی که ارشد مدرس خونده میتونه دکترای وزارت بهداشت موفق بشه یعنی تو مصاحبه واسش سخت نمیگیرن؟
ممنون میشم اینو بدون تعصب جواب بدین
قبلآ اینجوری بود ولی الان وضعیت بهتر شده
مدرس قبلآ دانشجوهای خودشو برمیداشت و بهداشت هم دانشجوهای مدرس به سختی میومدن ولی یه کم اذیت میکردن
ولی الان بهتر شده
یکی از ورودی های دکترای سال پیش دانشگامون ارشدش مدرس بوده الانم داره دکترا توی یونی تهران میخونه
وضعیت بهتر شده فقط لازمه سی وی تونو قوی کنید

بالا