پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

marlik

New member
:bunnyearsmiley:

به به سردار سرلشگر سپهبد ارتشبد فرمانده کل ذلیل شدگان تاپیک مارلیک الدولول، چه خبر؟ نیستین؟؟ درس مرسا خوب پیش میره؟
آقاتون چطورن؟؟؟ :smiliess (3):

بچه ها مارلیک عروس شده هااااا صداشو در نیاوورده کلک فکر کرده ما نمی فهمیم!!!

احسان بلا عروس شدن کجا بود؟!!!:):):)حالا که یکی تو سر خودم میزنم یکی تو سر کتابا:):)سمینار داشتم پسر شیطوووون.شکر خدا سالمم.این مدت من نبودم تو دوماد واقعی نشدی؟بقیه عروس و دوماد نشدن؟:):)آقای خیالی هم خوبه سلام رسوند:):):-q

آخرین ویرایش:

kolouche

New member
احسان بلا عروس شدن کجا بود؟!!!:):):)حالا که یکی تو سر خودم میزنم یکی تو سر کتابا:):)سمینار داشتم پسر شیطوووون.شکر خدا سالمم.این مدت من نبودم تو دوماد واقعی نشدی؟بقیه عروس و دوماد نشدن؟:):)آقای خیالی هم خوبه سلام رسوند:):):-q

چطوری مارلیکی؟؟؟
امیدوارم همیشه موفق باشی دختره خوب.... :bunnyearsmiley:

hebe.nurse

New member

سلام مارلیک خوبی؟؟؟؟ هوووووووم من که تو ارشد ندیدم کسی درس بخونه!! شما چی چی میخونی اخه :))) منم دیگه به حرف احسان شکم برد:smiliess (3):

کی احسان و زن؟:5: ناامیدم کردی مارلیک.......برو برو که مغزت هنگیده بس درس خوندی :)))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

marlik

New member
چطوری مارلیکی؟؟؟

شکر خدا خوبم سحر جون.تو خوبی؟درس و زندگی خوبه؟مرسی گلم ایشالا تو هم موفق باشی

- - - Updated - - -

چطوری مارلیکی؟؟؟

hebe.nurse

New member
سلام گلم...مسی خوفم...
یلدای تو هم مبارک:thanks:
آره منم خوابگام:-(
خدا برادرزادتوحفظ کنه یه برادرزاده هم به من بده خب:'(
این پستوشب یلدا فرستادم امانتم یاری نکرد وقط شد:|

فدای تو آسی.......... مودونوم مرامتو میشناسوم:))
اوخی . ایشالا طعمشو میچشی. تا نچشیدی حسرت نداره چون حتی تصورشم نمی کنی چقد شیرینه :))
من امروز بسیار از خونه رفتنم ناامید شدم دیگه نمی خوام بهش فک کنم :(( اون از اساتید که لحظه ای تنفس نمیدن اینم از جواب طرحم که دقیقا تو این زمان باید میومدو یراست میخورد تو ملاجم :14:
..................:dadad4:

marlik

New member
سلام مارلیک خوبی؟؟؟؟ هوووووووم من که تو ارشد ندیدم کسی درس بخونه!! شما چی چی میخونی اخه :))) منم دیگه به حرف احسان شکم برد:smiliess (3):

کی احسان و زن؟:5: ناامیدم کردی مارلیک.......برو برو که مغزت هنگیده بس درس خوندی :)))

تو هم شیطون شدیا هبه جون.شکر خدا خوبم.تو خوبی گلم؟بابا ترم 1و 2که پدر مارو درآوردن از بس سخت گرفتن.الانم 2ماه درس نخوندم بعدشم سمینار اذیتم کرد.کم کم امتحان و پایان نامم هست هبه بلا.بابا تو دیگه چرا؟؟!!!!!امروزه پسر خوب کجا بود همه مث احسانن چلچلراغ دارن:):-qنمیشه اعتماد کرد و عروس شد:):)تو کار خودمم موندم همین عروس شدنو کم دارم:):).ولی راست میگی این روزا بدجور مغزم هنگیده و ذهنم درگیره.هم منو هم آبجی نازمو دعا کنید

hebe.nurse

New member
تو هم شیطون شدیا هبه جون.شکر خدا خوبم.تو خوبی گلم؟بابا ترم 1و 2که پدر مارو درآوردن از بس سخت گرفتن.الانم 2ماه درس نخوندم بعدشم سمینار اذیتم کرد.کم کم امتحان و پایان نامم هست هبه بلا.بابا تو دیگه چرا؟؟!!!!!امروزه پسر خوب کجا بود همه مث احسانن چلچلراغ دارن:):-qنمیشه اعتماد کرد و عروس شد:):)تو کار خودمم موندم همین عروس شدنو کم دارم:):).ولی راست میگی این روزا بدجور مغزم هنگیده و ذهنم درگیره.هم منو هم آبجی نازمو دعا کنید

خووووووبم. خدایی درس نمی خونم ولی جون دادم تو این ی ترم :j58r36j3gcr4suxymup
مارلیک اگه همه مردا رو با چلچراغ احسان مقایسه کنیم که کلا نسل عروس منقرض خواهد شد :black_eyed: اصا همین که کچل نباشه خودش جای امیدواریه ها :))
اره موافقم پس یکی بزن تو سر کتابا یکیم تو سر شوهر و به درست ادامه بده. والا
اوخی نه عسیسم فقط در اونباره گفتم هنگید ی لحظه :))
فدای تو . ایشالا سمینارتم خوب بدی. :thumbsupsmileyanim: من میدونم چقد استرس داره :((

آخرین ویرایش:

hebe.nurse

New member
مریــــــــــــم جون با ستارت بفرمــــــایید داخــل دم در بده ها :ad54ad: :smiliess (8):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: کینز

kolouche

New member

قربانت... :**
شکر... خوبه.... انشاالله ک نتیجه ش خوب باشه.... کنکور سالمی بدیم همه....
واسه همه ما دعا کنی.... :**

kolouche

New member
آخ هبه جون.... نگوووووو
آره خواهر زاده خیلی شیرینه....
من یه دونه جیگرشو دارم....یه سالشه.... :))))

kolouche

New member
هر وقت کسایی مث من ک نوتیفیکیشناشون کمه اغلب، میان سایت میبینن مثلا یه هو 20 تا نوتیفیکیشن دارین، بدانید و آگاه باشید ک دخترمون "امی" ازینجا عبور کرده و رگباری همه پستارو لایکیده....
امی جون دوست داریم.... :a2d3:

SH!LA

New member
تقدیـم به همه ی دوستـان عزیــزم در اینجـا...

یک همیشه یک است. شاید در تمام عمرش نتوانسته بیش از یک باشد.

اما بعضی اوقات می تواند خیلی باشد:

یک دنیا

یک سرنوشت

یک خاطره

یک عشق پاک

و یا " یک دوست خوب مثل تو "

nahal5555

New member
هر وقت کسایی مث من ک نوتیفیکیشناشون کمه اغلب، میان سایت میبینن مثلا یه هو 20 تا نوتیفیکیشن دارین، بدانید و آگاه باشید ک دخترمون "امی" ازینجا عبور کرده و رگباری همه پستارو لایکیده....

فداش بشم که ماهه......

- - - Updated - - -

فداش بشم که ماهه......

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: emmy

biologisst

New member
آره منم تجربه شو دارم ;-) امی جووووون دوست داریم
سلام شیلا جون تو خوبی؟از این ورا؟کم پیدایی
واتاای چقده دلم براتون تنگ شده بچه ها یادش بخیر ماه رمضون میومدیم اینجا صندلی داغی بود یادش بخیر
@-}-- <3

eeeeeeehsan

New member
آره منم تجربه شو دارم ;-) امی جووووون دوست داریم
سلام شیلا جون تو خوبی؟از این ورا؟کم پیدایی
واتاای چقده دلم براتون تنگ شده بچه ها یادش بخیر ماه رمضون میومدیم اینجا صندلی داغی بود یادش بخیر
@-}-- <3

آره یادش بخیــر :riz481: چـه سرویسی شدین سر صندلی داغ، شبانه روز داشتید سوال طرح می کردید :=)))
بچه ها دیگه رفتن سر درس و مشقشون!!

eeeeeeehsan

New member

ﺧﺴﺮﻭ ﺷﮑﯿﺒﺎﯾﯽ ﭼﻪ ﺯﯾﺒﺎ ﮔﻔﺖ:
ﮔﺎﻫﯽ...!!
ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸﯿﺪ،
ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ
ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪ...
ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ.!!
ﮔﺎﻫﯽ...!!!
ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ،
ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ...
ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪی،
ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ‌ای!!!
ﮔﺎﻫﯽ...!!!
ﺑﺮ ﺳﺮ ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺪﻫﯽ،
ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻨﺖ ﮔﺬﺍﺷﺖ...
ﺗﺎ ﺁن‌ را ﮐﻢ ﺍﻫﻤﯿﺖ ﻧﺪﺍﻧﻨﺪ!!!
ﮔﺎﻫﯽ...!!!
ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪ ﺑﻮﺩ،
ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ:
ﻓﺮﻕ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺭﺍ نمی‌فهمد...

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: SH!LA

emmy

Member
سلام به همه....من متعلق به همم....منم دوستتون دارم:thanks:
یاد جوونیا بخیر که صندلی داشتیم داغ بود....

kolouche

New member

ﺧﺴﺮﻭ ﺷﮑﯿﺒﺎﯾﯽ ﭼﻪ ﺯﯾﺒﺎ ﮔﻔﺖ:
ﮔﺎﻫﯽ...!!
ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸﯿﺪ،
ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ
ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤﯿﺪ...
ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ.!!
ﮔﺎﻫﯽ...!!!
ﻧﺒﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ،
ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ...
ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪی،
ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ‌ای!!!
ﮔﺎﻫﯽ...!!!
ﺑﺮ ﺳﺮ ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻣﯿﺪﻫﯽ،
ﺑﺎﯾﺪ ﻣﻨﺖ ﮔﺬﺍﺷﺖ...
ﺗﺎ ﺁن‌ را ﮐﻢ ﺍﻫﻤﯿﺖ ﻧﺪﺍﻧﻨﺪ!!!
ﮔﺎﻫﯽ...!!!
ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪ ﺑﻮﺩ،
ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ:
ﻓﺮﻕ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩﻧﺖ ﺭﺍ نمی‌فهمد...

DaqoonOm kerdi..... :14:

biologisst

New member
DaqoonOm kerdi..... :14:

بابا این فیلمشه.....
یه عالمه حرف نوشته اینو بعدش زده بهش نپریم!!:ph34r-smiley:
صندلی داغ کی سوخت احسان؟ هان؟
حیف وقت ندارم بیام اینجا وگرنه یه آتیشی میزدم امشبی کبابت می کردیم دور همی با بچه ها تو سرما زمستون گرم می شدیم.
:thumbsupsmileyanim:

بالا