پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

SH!LA

New member
فــرنــاز... احسـان... شب بخیر که دیگه اشتباهـه؛ صبح تون بخیــر و خوب بخوابیـد. فعلنـی خدانگهــدار... :smiliess (10):

eeeeeeehsan

New member
منتظر باش و در طول این مدت برای سلامتی خودت از ته دل دعـا کن. ( البته بعداً از این بی صبرانه ای که گفتی پشیمون میشی..! )
واقعاً دیر شده و فردا جائی کار دارم؛ دیگه بـرم. شب همگی بخیـــر... خوش گذشت. :ad54ad:

آره... یادت باشه روت کم شد مرد باشی و قبول کنی؛ باشـه؟؟

فــرنــاز... احسـان... شب بخیر که دیگه اشتباهـه؛ صبح تون بخیــر و خوب بخوابیـد. فعلنـی خدانگهــدار... :smiliess (10):

قبـول.
صبح بخیـر
اون که الآن داره خواب حداقل 70 تا پادشاه میبیـنه.

آسمون

New member
وای خدامردم از دس شماهاازبس خندیدم...بمیرم واسه احسان...من فک کردم فقط خودم واسش نقشه دارم...هیشکی اندازه من مستحق سوال پرسیدن نیس..خوداحسانم قبول داره اینو...

آسمون

New member
مارلیکم منوشرمنده کردازبس اسمم روآوردتوجواباش...الان بچه هامیگن باباخودتونو کشتین ازبس...
آبجی من یه فرشته س بچه ها...توجواباش شکسته نفسی زیادکرده...قربونش برم دیر ج دادن و موندن سوالاش واسه صب هم بخاطراینه دیروز فقط 1ساعت گذاشتم بخابه...آبجیم فقط بخاطرمن دیشب همونارم ج داد...
اسمشم میتونین بذارین فرشته...ازبس که ماهه...

آسمون

New member
حالایه دیشب مازودخابیدیما...دلم کل کل میخاس...یکم طرف احسان بودم یکم طرف فرناز وشیلا...اماواقا...دلم برا احسان میسوزه...بازم خدابهت رحم کرده که مث من ازبقیه نپرسیدی پسر...وگرنه الان بجزتاروپودی ازت باقی نمونده بود!الان به عمق شفقت و مهربانی خودم پی بردم واقا...
من امروزدوسه صفحه تا!!سوال به ذهنم رسیدازت بپرسم الان که اینجارودیدم رفتم توکار 7،8تا...ازالان گفته باشم چون اول منوسوزونده نفراول سوال کننده خودمم...
ببخش احسان جان;-)آشیه که خودت واسه خودت پختی...

SH!LA

New member
وای خدامردم از دس شماهاازبس خندیدم... بمیرم واسه احسان ...من فک کردم فقط خودم واسش نقشه دارم...هیشکی اندازه من مستحق سوال پرسیدن نیس..خوداحسانم قبول داره اینو...

آسمون این چه حرفیـه میزنی؟! :New (6):
بمیرم چیـه؟! خــدا نکنـه! :mad_majidonline:
الان در آستانه کُشتن کسی هستیم که اشک شوق رو به چشم همه بینندگـان میـاره...! :riz481:

با مـا همراه باشیـد... در ساعات آینـده...

sa@@ra

New member
ولی خدایی من اصلا با این صندلیه حال نکردم صندلی مهسا بانو اینا بهتره ادم نفسش در نمیاد دیگه همش باید تایپ کنه

عاقا خوب مگه نمیگن تو صندلی داغ راستوشو بگید دیگه این مارلیک خانوم اسمش چیه؟
خودم همچین صادق کم مونده بود کدملی هم بگم :25r30wi:

دیانا126

New member
سلام بچه هاااااااااااا
احسان امشب در راه زبونش قراره شهید بشه
چه کنیم زبان سرخ سر سبز را میدهد بر باد:25r30wi:
احسان از هر دست بدی از همون دست پس میگیری
مارلیک جان واقعا خسته نباشی:rose:

marlik

New member
تا حالا شماره گرفتی؟ اگه آره چندبار؟ اگه آره کدوماش رو زنگ زدی؟ مــــرد باش راستش رو بگو...نه شماره گرفتم نه زنگیدم
تا حالا دوست پسر داشتی؟ اگه آره چندتا؟نه نداشتم اگه خوبه داشته باشم چه طعمیه ؟؟فک کنم تحمل 1پسر تلخه نه؟؟:))))):tonguesmiley::25r30wi:
الآن دوست پسر داری؟نه ندارم
تا حالا عاشق شدی؟ اگه آره چند بار؟آره 1بار عشق باورنکردنی وشاید از دید دیگران غیر نرمال .اون عشق آبجی آسمونمه
نظرت راجع به عشق؟با همه ی شیرینیاش سختیهای خاص خودشو داره گاهی دوری عشق آدمو دیوونه میکنه
نظرت راجع به عشق واقعی؟
نظرت راجع به عشق اول؟شیرین ترینه
الآن در حال حاظر پسری رو هست که دوسش داشته باشی؟ اگه آره بگو کیه و کجاست...نه
پسری بوده که ببینیش ازش خوشت بیاد بعد بگی کاش باهم بودیم؟ اگه آره چندتا و بگو کی و کجا بوده...هرکسی ممکنه از رابطه اجتماعی با بعضی پسرا بدش نیاد نه با هیچ منظوریا مث 1دختر با رعایت خیلی نکات ولی ازدواج که جدی باشه هنوز بگم کاش با فلانی بودم هیچوقت هیچوقت هیچوقت.هنوز واسمم پیش نیومده
تا حالا نخ دادی به کسی؟ چندبار؟نه ندادم
متلک چقدر شنیدی؟ وقتی شنیدی چیکار کردی؟به هرحال هستن کسایی که بهترین هم باشی متلک بگن نشمردم چن بار:))))))))))))) هیچی اخم کردم.اگه خیلی ناراحت شدم زیر لب و یواش گفتم عوضی.گاهی هم عکس العملی نشون ندادم وقتی طرف رد شده خندیدم چون متلکش بامزه بوده با اینکه از متلک متنفرم
نظرت راجع به پسر متلک گو؟خیلی متنفرمممممممم
تاحالا شده ناخواسته کاری بکنی طرف فکر کنه داری بهش نخ میدی؟نه فک نکنم
خاستگار داشتی؟ چندتا؟آره خب هر دختری داره بازم نشمردم.چون جدیشون نگرفتم و و بدون توجه به اینکه کیه و چیه ردشون کردم و خونه نیومدن

با آسمون چطوری آشنا شدی؟قربونش برم الهی.تو انجمن دیگه.1تاپیک راه انداخته بود من بهش پ خ دادم .اونم پ خ داد دیگه با مهربونیاش دلمو برد
سن واقعیش چنده؟هم سنمه
خوشگله یا زشت؟ ماشالله خوشگله قربونش برم
هنوز ندیدیش چطور میگی خوشگله؟عکسای نفسمو دیدم
خوشگل درسته یا خوشکل؟به نظر من خوشگل یعنی شیرین.خوشکل یعنی زیبا.ولی ازنظر بقیه هردو یعنی زیبا/آبجی من هم خوشگله هم خوشکل
چطور آدمیه به نظرت؟ فرشتس
از 1 تا 20 چقدر دوسش داری؟20
از 1 تا 20 نمره چند بهش میدی؟به جز 1موردش که 18 هست بقیه چیزاش 20
دوستیتون در چه حده؟ توضیح بده...تو 1 کلمه نفسمه
آسمون تو یه جمله؟1فرشته ی مهربون که تو دنیا مثلش پیدا نمیشه
اگه مجبور باشی سر آسمون رو ببری یا قطع کنی کدومش رو انتخاب می کنی؟ بریدن دست خودت جزو آپشنات نیست گفته باشم!!زبون تو احسان بلا رو میبرم که دیگه نگی :)))بمیرم نبینم اون روزو که آبقجیم 1تارموش کم بشه یا من بخام اذیتش کنم
اگه مجبور باشی جراحیش کنی و یهو زدی ناکارش کردی چکار می کنی؟من اصلا دلم نمیاد جراحیش کنم.انشالا هیچوقت نیاز به جراحی نداشته باشه
اگه روزی باهاش دعوات شد چیکار می کنی؟تو بغلش گریه میکنم وغر میزنم
اگه گرگان زلزله بیاد چه حسی بهت دست میده؟خدا نکنه
اگه بیافته زندان وثیقه سند خونتون رو میذاری درش بیاری؟معلومه تا اونجایی بتونم بقیه رو راضی میکنم میذارم اگه واسه خودم باشه بدون تامل میذارم
اگه روزی مُرد فکر میکنی چند روز گریه کنی؟زبونت گاز بگیر احسااااااااااان.دور از جون 1تارموی اسمونم کم بشه مساوی با مرگ منه.زنده هم باشم اون زندگی واسه من زندگی نیست مردگیه
حاظری بهش پول قرض بدی؟اگه داشته باشم معلومه که قرضش میدم نداشتمم جور میکنم
بهش دروغ گفتی تاحالا؟نه هیچوقت
بهت دروغ گفته تاحالا؟ که خودشم ندونه که میدونی؟تا اونجایی که تونسته نه مگه اینکه من با اخلاقم باعث شدم یا بخاطر حساسیتای بیجام نخاسته ناراحتم کنه
تاحالا شده ندونی که میدونه؟نه
تاحالا شده که بدونی نمیدونه؟آره
تاحالا شده که بدونی نمیدونی؟آره
تاحالا شده ندونی که میدونی؟نه
تاحالا شده ندونی که نمیدونی؟آره
تاحالا شده بدونی که داری میدونی؟آره
تاحالا شده دانسته ای که نمی دانسته ای؟آره
بسه دیگه بی مزه شد..از دست تو احسان:25r30wi:
تاحالا دورت زده؟نه
تاحالا پیچوندتت؟نه
تاحالا بدقولی کرده؟نه قربونش برم
تا حالا زده زیر حرفاش؟نه فداش بشم
تا حالا دعواتون شده؟ آخ جون..
02.gif
دعوا نه ولی بخاطر حساسیت زیاد من اخم آره ولی خوشحال نشو احسان بلا.بعد اخم عشقمون بیشترم شده:
تا حالا اذیتت کرده؟نه قربونش برم
تا حالا اذیتش کردی؟آره خیلی
دست تو دماغت می کنی؟ بیشتر خشک در میاد یا تر و تازه؟ D:احسااااااااان
تاحالا شده کاری دستش داشته باشی و اون واست انجام نداده باشه؟نه
کی میاد خونتون؟امیدوارم بعد ماه رمضون بتونه بیاد که دلم واسه دیدنش 1 ذره شده و لحظه شماری میکنم ببینمش
کی میری خونشون؟نمیدونم
چرا منو دعوت نمی کنی بیام خونتون؟؟قدم همه ی بچه هی انجمن رو چشم هر کدوم اومدن شیراز بیان خوشحال میشم
چطور آدمیه؟ تو یه جمله کوتاه توصیفش کن.گفتم 1فرشته مهربون که تو دنیا تکه
بارزترین ویژگیش؟مهربون و صبور
اگه یه اسلحه بذارن رو سرت بگن یا خودت میمیری یا آسمون، کدوم رو انتخاب می کنی؟معلومه حاضرم من بمیرم با اینکه از مرگ وحشت دارم

sa@@ra

New member
اگه یه اسلحه بذارن رو سرت بگن یا خودت میمیری یا آسمون، کدوم رو انتخاب می کنی؟معلومه حاضرم من بمیرم با اینکه از مرگ وحشت دارم

خیلی خوبه اینجوری هوای هم داریذا ولی اگه این حرفا رو دوتا خارجی بهم میگفتن اوضاغ فرق میکرد:25r30wi:
من به صمیمیترین دوستم و حتی دوست پسرم هم اینجوری نمیتونم بگم از توان خارجه:25r30wi:

marlik

New member
دا بهت میگه امروز عزرائیل رفته مرخصی و تو باید جاش واستی .. و بهت یه فرمان میده؛ باید جون آسمون رو بگیری، چیکار می کنی؟احسااااااااااااان
اگه به فرض مثال که حتمن همینطور هم هست مادر گرامیتو از 20، 20 دوست داشته باشی، آسمون رو چند دوست داری؟20
اگه من بازم سوالای اگه دار بپرسم چیکار می کنی؟هیچی جواب میدم :)))))))))))))))
از من بدت میاد؟؟نه تو پسر گلی هستی
اینو جدی میپرسم، روزی آسمون به عنوان یه دوست صمیمی بهت بدی کنه چیکار می کنی؟ اگه بهت خیانت کنه چیکار می کنی؟باهاش حرف میزنم دلیلشو میپرسم بعد نق و غر میزنم بعدشم باز ادامه میدیم عاشق تر از قبل

تکراریه ولی سوال جدید بینشون زیاده.. اگرم خسته شدی و یا حس کردی بی مزست واست بیخیال، نمیخواد جواب بدی.
راجع به همسر آیندت انتخاب کن، فقط باید یکیشون رو انتخاب کنی و گزینه ی هیچکدام جزو آپشنات نیست، باید بین بد و بدتر یکیو انتخاب کنی؛
اگرم میبینی زیاد گفتم خوشگل و پولدار دلیل اینه که انتخابات رو سخت کنم، دلیل دیگه ای ندارم...واااای واقعا سخته من اصلا نمیتونم بین این دوتا همسر اینطوری غیر قابل تحمله مگه آدم مجبوره ازدواج کنه وقتی بین یکی از این دوتا باید انتخاب کنه ازدواج نمیکنه و از مجردی لذت میبره بدون مسوولیت و دغدغه :4d564ad6::25r30wi:
هر کدوم رو هم دوست داشتی میتونی توضیح بدی... :

دوست داری همسر آیندت پولدار زشت باشه یا خوشگل بی پول؟مرد نباید زیاد خوشکل باشه :)))ولی خوشکل بی پولو ترجیح میدم
زشت دلپاک باشه یا خوشگل بد دل؟زشت دل پاک
با ایمان ولی خلاف کار یا سالم ولی ایمان ضعیف؟مرد با ایمان ضعیفو اصلا نمیتونم تحمل کنم دیوونه میشم ولی بین این دو سالم با ایمان ضعیف
نماز طاعتی و دروغ گو یا نماز نخون ولی راستگو؟باید نماز بخونه ولی اینجا نماز نخون و راستگو
غیبت کن یا دروغ گو؟هیچکدوممرد اینجوری غیرقابل تحمله اینجا هم هیچکدوم:)))))))))
210 قدش ولی وزنش 70 (یعنی خیلی لاغر) یا 155 قدش ولی وزنش 100 (یعنی عملاً توپ فوتباله)؟هردوش بده ولی 210 قد و وزن 70 بهش غذا میدی چاق میشه:))))
بو گندو ولی رقاص یا خوشبو ولی یه قر کوچیک هم بلد نیست؟خوشبو ویه قر کوچیک هم بلد نیست
اهل فوتبال باشه یا نباشه؟نباشه چون اعصاب آدمو بهم میریزه فقط باهم تیم ملی ببینیم:)))))
آشپزی کنه یا ظرف بشوره؟هردو ولب بیشتر ظرف بشوره
ماهی 10 میلیون تومن بریزه به حسابت ولی سالی یه بار نهایتش دو بار ببینیش (مثلاً ناخدای کشتیه که جنس میبره تایلند و 8 ماه یه بار میاد خونه) یا حقوق بخور نمیر داره ولی هر روز میبینیش؟حقوق بخور نمیر هرروز ببینمش:))))))))))
رفیق باز و عزیز دلت یا فقط و فقط زنش ولی دور از دلت؟هیچکدووووووم فقط زنش ومامان باباش و گاهی دوستاش وعزیزدل :))))))))))))
ترسو ولی خوش صدا یا شجاع ولی صداش نکره؟شجاع صداش نکره نمیشه صداشم نکره نباشه؟؟؟:))))
همه فن حریف و تنبل یا بی دست و پا ولی فعال؟هیچکدوم همه فن حریف و فغال
پیژامه بپوش یا شلوارک بپوش یا شلوار ورزشی بپوش؟شلوار ورزشی بپوش
دکتری تخصصی ایمونولوژی از آکسفورد ولی آه در بساط نداره یا دکتری همینجا گرفته و دستش هم به دهنش میرسه؟دکتری همینجا دستش به دهنش برسه
خنگ پولدار یا باهوش بی پول؟باهوش بی پول
مهربون بی پول یا پولدار بداخلاق؟مهربون بی پول
بوی عرق بده یا بوی دود؟بوی دود.میدونی خانوما از بوی عرق متنفرن
عقیم و پولدار یا بی پول ولی زایا؟با اینکه بچه مهم نیست ولی بی پول زایا .از دست تو احسان با این سوالات:))))
عقیم ولی دارای مردونگی یا زایا ولی دارای مردونگی ناقص؟ یه جورایی تصور کن که ناقصه دیگه، چجوریش مهم نیست، مهم اینه که ممکنه زایا باشد ممکنه نباشد!!
02.gif
عقیم ولی دارای مردونگی(مردونگی اخلاقشو گفتم)
ژنش دو قلو زا باشه یا تک قلو زا؟ البته زایش از شماست، ایشون فقط اهدا کنندن.تک قلو زا از دست توووووووو احساااان آتیششششششش
ژنش پسر زا یا دختر زا؟ بازم البته زایش از شماست، ایشون فقط اهدا کنندن.دخترزا
آلزایمر داشته باشه یا پارکینسون؟هیچکدوم اینجا هم هیچکدوم
ایدز داشته باشه یا ام اس؟ خدا همه مریضا رو شفا بده.هیچکدوم
دهن سرویس کن یا دهن آسفالت کن؟هیچکدوم متنفرم از هردوش
بیشعور ولی مهربون یا باشعور ولی عصبی؟هیچکدوم باشعور و مهربون
سیگاری ولی خوب یا عوضی ولی سالم؟هیچکدوم مجبور بشم سیگاری خوب.وقتی ببینی من هرروز از بوی سیگارم حالم بد میشه ترک میکنه دیگه
بچه سوسول ولی پولدار یا ساده و بی پول؟نرمال نه خیلی ساده نه سوسول و تا حدی پول داشته باشه ولی بین این دو ساده و بی پول
دست و دل باز و بی اخلاق یا خسیس و خوش اخلاق؟هیچکدوم دست ودل باز و خوش اخلاق
کچل پیشرفته یا کچل پسرفته یا کچل تخرفته (تخت رفته)؟مودار پیشرفته ولی بین این 3 کچل پیشرفته
وفادار و بی پول یا بی وفا و پولدار؟وفادار و بی پول
دماغ گنده یا گوشاش آینه بغل اسکانیا؟هیچکدوم ولی دماغ گنده فک کنم بهتره

marlik

New member
دماغ گنده یا گوشاش آینه بغل اسکانیا؟هیچکدوم ولی دماغ گنده فک کنم بهتره
دست بزن دار و سالم یا سیگاری و مشروبی ولی دست نزن دار؟هیچکدووووم اینجا هم هیچکدوم
سیگاری یا مشروبی؟هیچکدوم اجبارا سیگاری گفتم بخاطرم ترک میکنه:))))))))
فان و بدجنس یا سرد و خوب؟هیچکدوم فان و خوب
شلخته و کمک دست یا منظم و تنبل؟هیچکدوم ولی فک کنم شلخته و کمک دست بهتره
باسنش تپل باشه یا شکمش؟احساااان هردو بده
خیکی و حرف گوش کن یا خیک معمولی ولی حرف حرف خودش؟هیچکدووووم حرف دوتامون خیکی هم نباشه:))))))))
آشپز و شلخته یا بی هنر و منظم؟آشپز و منظم
محترم و سیگاری یا شخصیتی غیر محترم ولی سالم؟محترم وسیگاری بخاطرم ترک میکنه
قاچاقچی یا دزد؟هیچکدووووووووووووم
حبس ابدی یا حکم اعدامی؟هیچکدوووووم
زندونی یا تیمارستانی؟هیچکدووووووم
تیمارستانی یا معلول؟هیچکدوووووم
فلج قطع نخاعی یا ضربه مغزی تو کمایی ولی وجود امید به شفاش؟ ولی خب ممکنه شفا پیدا نکنه اینم در نظر داشته باش...از دست تو هیچکدوم خدا نکنه:))))))
قطع نخاع از کمر به پایین یا از کمر به بالا؟هیچکدووم خدا نکنه:)))
اومدی و مرگ مغزی شد، اعضاش رو اهدا می کنی یا با دستگاه زنده نگهش میداری؟بچه ها واقعا خیلی سخته اعضای عزیزتو اهدا کنی چقد روحشون بزرگه اونا که این کارو میکنن من خودم دلم میخاد جوونمرگ شدم اعضام اهدا بشه به خونوادمم گفتم نمیبخشمشون اگه نذارن ولی میترسم کارت اهدا عضو پر کنم چون از مرگ وحشت دارم :25r30wi:ولی دو ازجون واسه عزیزم پیش بیاد فک کنم با دستگاه نگهش میدارم حتی اگه خودش وصیت کرده باشه
حس بویاییش ضعیف باشه یا حس شنواییش؟حس بویایی
کر و لال باشه یا بدون جفت دست و پا؟هیچکدووووم
چشم چپ نداشته باشه یا چشم راست؟هیچکدووووم
نیم کره چپ مغز نداشته باشه یا راست؟هیچکدووووم
دست چپ نداشته باشه یا راست؟هیچکدوووم
پای چپ نداشته باشه یا پای راست؟هیچکدوووم
دست راست و پای چپ نداشته باشه یا دست چپ و پای راست؟هیچکدوم جفت دست وپا داشته باشه
قبل از این سوالا چه حسی داشتی؟هیچی
الآن چه احساسی داری؟؟ فقط دارم میخندم میگم ازت 1حالی بگیریم امشب
در آینده چه حسی خواهی داشت؟:))))))))))
جفت دست نداشته باشه یا جفت پا؟هیچکدوووم
اگه جفت دست نداشته باشه دستشوییش رو چیکار میکنی؟ جواب بده، مث آسمون نگو احســــاااااااان!!از دست تو
اگه جفت دست نداشته باشه دماغش بخاره چیکار میکنی؟دماغشو میخارونم
اگه جفت دست نداشته باشه بخواد اونجاش رو بخارونه چیکار می کنی؟حالا از این سوالا بپرس امشب منتظر بدتر از این باش
اگه جفت پا نداشته باشه چطور میبریش دستشویی؟:))))))))))))))))
اگه جفت پا نداشته باشه و بخواد و مجبور باشه بره بیرون و توهم رانندگی بلد نباشی و تاکسی تلفنی و تاکسی و خط واحد و دوچرخه و موتور و فرغون و کلاً وسایل حمل و نقل هم دم دستت نباشه و تلفن و موبایل و کلاً وسایل ارتباطی هم نداشته باشی زنگ بزنی کسی بیاد، و همچنین خودت هم جفت پا نداشته باشی که کولش کنی ببریش چطور میبریش بیرون؟:)))))))))) از دست تو 1حالی ازت بگیریم امشب
بی دندون باشه یا بی زبون؟هیچکدوم
بی عقل باشه یا بی زبون؟هیچکدوم
زبون دار باشه یا بی زبون؟زبن دار:))))))
شوت باشه یا مشنگ؟مث تو نباشه هرچی بود عیب نداره :))))))))))))))
شنگول باشه یا شنقل؟هیچکدوم
اسکل باشه یا شاسگول؟هیچکدوممممم

با تشکر از صبوری شما
254116_peaceflowrsm.gif

(سری آخر)

marlik

New member
خیلی خوبه اینجوری هوای هم داریذا ولی اگه این حرفا رو دوتا خارجی بهم میگفتن اوضاغ فرق میکرد:25r30wi:
من به صمیمیترین دوستم و حتی دوست پسرم هم اینجوری نمیتونم بگم از توان خارجه:25r30wi:

سارا جون چرا اگه دوتا خارجی بهم میگفتن اوضاع فرق میکرد؟؟؟؟؟!!!

marlik

New member
به به......آورین خدا قوت .خوب بود.......همچی یه صندلی جزغاله تحویل مارلیک دادی.....
دیدی مارلیک گفتم ؟ ظهر داغیش بیشتره مراقب باش:))))))

خب بریم سراغ مارلیک
1_ مارلیک یعنی چی؟ واسه ی چی اینجا اینو انتخاب کردی؟نمیدونم اسم 1مغازه توشیراز بود داشتم عضو میشدم نمیدونستم چی بذارم از این اسم خوشم اومد گذاشتم ولی الان خیلی دوسش دارم .نمیخاستم اسم بچم باشه که برم دنبال معنیش اولا فک میکردم اسم 1برند هست ولی فک کنم اسم 1خوانندس آخه 1موزیک گوش دادم اگه اشتباه نکنم مارلیک خونده بود
2_اگه اسمتو مارلیک نمی زاشتی چی میزاشتی؟؟شاید نفس
3_جاهای دیگه و سایت های دیگه که عضو میشی اسم چی میزاری؟عضو نشدم ولی بیشتر همین مارلیک
4_دوس داری چه تیپ سوالایی ازت پرسیده بشه؟ روانشناسی؟ فوضولی؟ جامعه شناسی؟ سیاسی؟ ورزشی ؟ خانوادگی؟ علمی؟روانشناسی فضولی درحد نرمال
5_کذوم زبان زنده ی دنیا رو دوست داری؟ اگر بهت میگفتن میتونی محل تولدتو خودت انتخاب کنی کجا رو انتخاب می کردی؟فارسی/ شیرازو انتخاب میکردم ولی چون دلم میخاد پیش آبجیم باشم محل تولد اونم دوس داشتم ولی بیشتر دلم میخاس اون شیراز به دنیا اومده بود

خب دیگه با توجه به حجم بالای سوالای احسان سعی می کنم زیاد نپرسم. اولش خواستم یدونه بپرسم شد 5 تا.
پیشاپیش بهت یه خسته نباشی جانانه میگم.
576114_pain.gif
مرسی فرناز جون

marlik

New member
E=nahal5555;481413]سلام به همه
مارليک جون از الان بهت خسته نباشيد ميگم مرسی نهال عزیز
من سوالام کمه چون سوالى نمونده که احسان نپرسيده باشه
آره واقعا من نمیدونم از کجا این سوالا به ذهنش میرسه!!!:)))))))))9
از رشته اى که ميخونى راضى هستى؟اگه برگردى عقب دوباره همينو انتخاب ميکنى؟آره/آره
وقتى بچه بودى موضوع اصلى نقاشيات چى بود؟خونه بود بیشتر
وقتى گوشيت زنگ ميخوره بيشتر دوست دارى کى باشه؟آسمونم
وقتى ناراحتى دوست دارى با کى حرف بزنى؟آسمونم
اميدوارم سوالام تکرارى نباشه[/QUOTE]

marlik

New member
بیخیال بابا مهم نیست، همین که داری جواب میدی خودش واسمون کلی ارزش داره
692519_slxe1vrr6glin3kt.gif

(عجب لفظی اومدم
02.gif
)
فقط من منتظر مابقیشم، دارم نقد می کنم پس حواست باشه
269119_smileluva.gif

احسان جوابای من تموم شد .من که هرچی فکر میکنم امشب بسوزونمت متاسفانه چیزی به ذهنم نمیاد ولی تلاشمو میکنم:))))))))))))) ولی بچه ها 1 آشی واست پختن روش 1وجب روغنه.چه شبی بشه امشب آماده جزغاله شدن باش.چه حالی میده امشب .بچه ها تیر بارونش کنید از اون سوالای توپا.یادتونه چه بلایی سرتون آورد عقده هاتونو خالی کنید:))))))))))))راستی احسان نقدت هم از جوابام بگوو که گفتی داری نقد میکنی منتظرم

marlik

New member
ولی خدایی من اصلا با این صندلیه حال نکردم صندلی مهسا بانو اینا بهتره ادم نفسش در نمیاد دیگه همش باید تایپ کنه

عاقا خوب مگه نمیگن تو صندلی داغ راستوشو بگید دیگه این مارلیک خانوم اسمش چیه؟
خودم همچین صادق کم مونده بود کدملی هم بگم :25r30wi:

سارا جون امشب حال میکنی دود همه جا رو میگیره بوی زغال احسان همه جا میپیچه .به به چه شبیه امشب:))).سارا جون اسم واقعی من مارلیک نیست ولی دروغ نگفتم اینجا اسمم مارلیکه.ولی دوس داشتی بدونی بگو تو پیام خصوصی بهت بگم .میخام احسان تو کفش بمونه:))))))))))).تو گلی

marlik

New member
سلام بچه هاااااااااااا
احسان امشب در راه زبونش قراره شهید بشه
چه کنیم زبان سرخ سر سبز را میدهد بر باد:25r30wi:
احسان از هر دست بدی از همون دست پس میگیری
مارلیک جان واقعا خسته نباشی:rose:
آره میبینی ملیحه جون دنیا دار مکافاته.از هر دست بدی از همون دست پس میگیری.:25r30wi:مرسی عزیزم.

آسمون

New member
فدای تو آبجی نازم...حسابی خسته نباشی...
چرا امشب من افطاری دعوتم؟قرارشدیه هفته باشی روصندلی دیگه احسان؟خودم سحری وافطارتو میارم همینجابخوراما ازجات بلندنشو...آفرییین...
من وقتم براسوال طرح کردن کم بودخیلی...انشالله فرداجبران میکنم...

بالا