پاتوق همیشه داااااااااغ خوشگذرونی ☻

kolouche

New member
سمیه جون خوش اومدی....

فقط ببین با این احسان دوست نباش... بچه خوبی نیس.... تو رم ب راه کج میبره...:tsimuzpzwoap1t9y3o7

marlik

New member
سلام بچه ها خسته نباشید.سلام احسان عزیز تو هم خسته نباشی .احسان جان بخدا دیروز سر نماز همتونو دعا کردم و تک تک اسم بردم.آبجیم که واسش نماز جدا و خاص خوندم;-):):):)بعدش وسام.و بعدش تو اسمت خیلی تو ذهنم بود گفته بودی باید بری سربازی.چن بار اسمتو بردم.و اسم بچه های دیگه مث نسترن کلوچه.و بقیه بچه های تاپیک رو هم بردم واسه موفقیتتون دعا کردم.ایشالا هرچی خیره واستون پیش بیاد.ایشالا که همیشه شاد باشید همتون و لبتون خندون مخصوصا آبجیم;-):)(این واسه اذیت احسان) ناراحت نشو احسان عزیز واسه تو هم از ته دلم آرزوی شادی دارم .از ته دلم واسه همتون بهترینارو آرزو دارم

آخرین ویرایش:

kolouche

New member
مرســـــــــــی مارلیک جان....
شما بیشتر موفق باشی انشاالله...... :******

kolouche

New member
:5:

خب من قبول نمیکنم...

چطوری احســــــان؟؟..... :motat: :tonguesmiley:

eeeeeeehsan

New member
به جمع ماخوش اومدی عزیزم در اینجاروبه همه بازه...
همینجا ازهمه بچه های گل ایمنی خاهشمندم تا اینجاکه تشریف میارین یه پستم بذاریم اسپم هم قبول میکنم طرف قرار داد بیمه های لایک امتیاز ابراز وجود شکلک و...
خیلی ازبچه ها این آخراکم لطف شدن من خودمم زبونم کوتاس...امابعداین هرکی نیاد کتک داره ها
جد بزرگم دیشب اومد بخابم گف به کلوچه بگو همین روزامیام دنبالش!!!!کلوچه خاسی بری منم باخودت ببر!

پس بگـو چرا اینقدر اینجا پشه زیاده... درو باز گذاشتی!!!!!!
24.gif

eeeeeeehsan

New member
سمیه جون خوش اومدی....

فقط ببین با این احسان دوست نباش... بچه خوبی نیس.... تو رم ب راه کج میبره...:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بـــابــــااااااااا دوووووروووووغ میـــگــه این کولولوچه :25r30wi:
ایـن کولوچه واسه خودش یه 1000 راهیـه، هر طرف باهاش بری گم میشی، گـولش رو نخور.. :tonguesmiley:
من بچه خوبیم، باور کن. امتـحانمم پس دادم، از مارلیک بپرس. دیدی گفت واسم چقدر دعا کرده..
N_aggressive%20(27).gif

emmy

Member
سلام دوستان گل.همگی خسته نباشید.
والا من موقع درس خوندن چون حرفی واسه زدن نداشتم پایه نبودم.
ولی خوشگذرونی رو هستم.........:4d564ad6:

eeeeeeehsan

New member
سلام بچه ها خسته نباشید.سلام احسان عزیز تو هم خسته نباشی .احسان جان بخدا دیروز سر نماز همتونو دعا کردم و تک تک اسم بردم.آبجیم که واسش نماز جدا و خاص خوندم;-):):):)بعدش وسام.و بعدش تو اسمت خیلی تو ذهنم بود گفته بودی باید بری سربازی.چن بار اسمتو بردم.و اسم بچه های دیگه مث نسترن کلوچه.و بقیه بچه های تاپیک رو هم بردم واسه موفقیتتون دعا کردم.ایشالا هرچی خیره واستون پیش بیاد.ایشالا که همیشه شاد باشید همتون و لبتون خندون مخصوصا آبجیم;-):)(این واسه اذیت احسان) ناراحت نشو احسان عزیز واسه تو هم از ته دلم آرزوی شادی دارم .از ته دلم واسه همتون بهترینارو آرزو دارم

خیلی خیلی ممنون :rose:
خوبیه خودتونه، ایشالا.. همیشه شما هم سرزنده و خوشحال باشید.
از اون بابت هم دارم برات، به وقتش... :smiliess (3):

eeeeeeehsan

New member
manam hastam aqa.raham bedid.mikrobam.konkuram kharab kardam.vali paye khoshgozaruni hastam.

باشه عزیزم..... تو هم بیا.... اما ی شخصیتی اینجا هست ب اسم احسان.... با اون دوست نباش .... :tsimuzpzwoap1t9y3o7 :thumbsupsmileyanim:

etefaqan man bishtar be khatere ehsan umadam inja.qabul kon ke un nabashe hal nemide.

مرسی دوست گلم :rose:
ایشالا.. از بچه های اینجا خوشت بیاد و همیشه باشی اینجا.

یعنـی این کلوچه هاااا مایه فتنست!!! :mad_majidonline:

eeeeeeehsan

New member
سلام دوستان گل.همگی خسته نباشید.
والا من موقع درس خوندن چون حرفی واسه زدن نداشتم پایه نبودم.
ولی خوشگذرونی رو هستم.........:4d564ad6:

آقا اسپند دود کنیـد بالاخره به وقوع پیوست!!!
شام همگی مهمون من :riz304: (فقط باید خودتون حساب کنید!!)

خوش اومدی :rose:

asalmasal

New member
آقا اسپند دود کنیـد بالاخره به وقوع پیوست!!!
شام همگی مهمون من :riz304: (فقط باید خودتون حساب کنید!!)

خوش اومدی :rose:
manam nushidani miyaram.kash jaye asemun ehsan bud.koli soal daram azash beporsam.akhe bacheha har soali mojaz hast?nakone ye chiz begam az inja birunam konid.

kolouche

New member
من الان نتم سرعتش در حد افتضاحه... ینی افتضاح....
من نمیفهمم این چه وضعیه الان...
با فیلتر شکن اومدم.... فک کـــــــــــــــــن....:shocked:

آسمون

New member
باشه. احسان خودت اول نازکردی بیابشین ببینم زودباش؟؟؟
خب آماده ای؟سوال اول آخرین بارکی ازمامانت کتک خوردی؟

بالا