....:::تایپیک جامع آزمون mhle سال 1393:::....

mehrkam

New member
من تازه شروع کردم و برنامه ریزیم برای آزمون شهریور بود . نمیشه اولش اصلا مدرک زبانو خالی بزاریم و بعد تو مهلت ویرایش درستش کنیم؟ شمااطلاعی ندارین؟
به نظرم تلاش کنی واسه همین امردادشم می تونی؛ حقیقتش اطلاع دقیقی ندارم، اما فکر کنم بشه، چون اینجوری خیلی بده، همیشه قبل از آزمون یه آزمون اضافه واسه داوطلبای دکترا می ذارن، فقط باس جیغ و داد کرد. آخه آزمون mche هم داره واسه مهر ثبت نام می کنه!!؟

Hamidvet

New member
عاقا ی سوال اینکه حالا واس دکترا حتما mhle باید داشته باشیم ! یا مدرک دیگه هم میشه !!:dadad4:

سلام دوست عزیز،
مدارک دیگری هم میشه داشت برای ثبت نام در آزمون Ph.D شامل :
تولیمو / تافل / آیلتس / MELAB

shida

New member
سلام،سوالات امتحان mhle تو اینترنت نتونستم پیدا کنم؟؟ از کجا بیارم نمونه سوالات رو !!! شما کجا پیدا کردین؟

Hamidvet

New member
سلام،سوالات امتحان mhle تو اینترنت نتونستم پیدا کنم؟؟ از کجا بیارم نمونه سوالات رو !!! شما کجا پیدا کردین؟

فکر نمیکنم جائی سوالات رو گذاشته باشند؛ البته یک سایت میشناسم که اونم بصورت پولی و نه رایگان سوالات آزمون های msrt رو در اختیار داوطلبان قرار میده.

لینک سایت: آزمون زبان MSRT - كلاس تضميني و نمونه سوالات آزمون زبان MCHE- MSRT

mk.unknown

New member
فکر نمیکنم جائی سوالات رو گذاشته باشند؛ البته یک سایت میشناسم که اونم بصورت پولی و نه رایگان سوالات آزمون های msrt رو در اختیار داوطلبان قرار میده.

لینک سایت: آزمون زبان MSRT - كلاس تضميني و نمونه سوالات آزمون زبان MCHE- MSRT

یعنی چی که نمونه سوالاشونو منتشر نمیکنن؟ فکر کنم انقدر سوالاشون غیر استاندارده میترسن دست یه خارجی بیفته و آبروشون بره. تمام سوالات آیلتس حتی فیلم مصاحبه هاش و listening هاش به صورت رایگان روی نت هست.

Hamidvet

New member
یعنی چی که نمونه سوالاشونو منتشر نمیکنن؟ فکر کنم انقدر سوالاشون غیر استاندارده میترسن دست یه خارجی بیفته و آبروشون بره. تمام سوالات آیلتس حتی فیلم مصاحبه هاش و listening هاش به صورت رایگان روی نت هست.

آره ولی نمیدونم راستش چرا اینا نمیخوان سوالارو رایگان منتشر کنند!!

mk.unknown

New member
دوستان کسی اطلاع داره توی مصاحبه دکتری تاثیر مدرک و نمره زبان بیشتره یا مقالعه و بک گراند علمی؟ مثلاً دو نفر با نمره آزمون مشابه برای مصاحبه میرن، یکیشون دو تا مقاله تو نشریات داخلی داره ولی مثلاً تو همین آزمون mhle به زور نمره 55 رو گرفته، یه نفر دیگه هیچ مقاله ای نداره ولی نمره آیلتس 7.5 آکادمیک داره. کدوم یکی در اولویت پذیرش قرار میگیرن؟

Hamidvet

New member
دوستان کسی اطلاع داره توی مصاحبه دکتری تاثیر مدرک و نمره زبان بیشتره یا مقالعه و بک گراند علمی؟ مثلاً دو نفر با نمره آزمون مشابه برای مصاحبه میرن، یکیشون دو تا مقاله تو نشریات داخلی داره ولی مثلاً تو همین آزمون mhle به زور نمره 55 رو گرفته، یه نفر دیگه هیچ مقاله ای نداره ولی نمره آیلتس 7.5 آکادمیک داره. کدوم یکی در اولویت پذیرش قرار میگیرن؟

والا هر چیزی نمره خودش رو داره؛ همین آزمون msrt یا mhle هر 10 نمرش یک امتیاز داره؛ مثلا اگر کسی بازه نمرش بین 80 تا 90 باشه با اونیکه نمرش بین 50 تا 60 بوده فرق داره و بیشتر امتیاز میگیره واسه زبان.

این فایل رو هم میتونید مطالعه کنید: Download File : emtiyaz.pdf

TUMS

Well-known member
نه خب یه هفته زیاده دیگه ..یکم کمترش کن خسته میشیا...:whistle:

همون یه هفته هم خوب نشد بخونم فقط تونستم شبا بخونم

لیسنیگ افتضاح به خاطر کیفیت بسیار بد بلندگوها هیچی نمیشد فهمید:13:

توی کشوری زندگی میکنیم که هیچ ارزشی برای بررسی توانایی های فرد وجود نداره
فک کن من تقریبا لیسنیگم خوبه و خیلی بهش امید داشتم که نمره بالا بگیرم ازش
بعد یکی کنار من قبل از شروع آزمون همه ش را زد گزینه C حالا شایدم نمره لیسنینگ اون از منم بهتر بشه :13:

ولی بقییه اش خوب بود :smilies-azardl (113

chatre

New member
والا هر چیزی نمره خودش رو داره؛ همین آزمون msrt یا mhle هر 10 نمرش یک امتیاز داره؛ مثلا اگر کسی بازه نمرش بین 80 تا 90 باشه با اونیکه نمرش بین 50 تا 60 بوده فرق داره و بیشتر امتیاز میگیره واسه زبان.

این فایل رو هم میتونید مطالعه کنید: Download File : emtiyaz.pdf

بالای این فایل گفته که وزارت علوم. وزارت بهداشت هم براساس همین امتیازدهی میکنه ؟

l.rhb

New member
بچه ها من ترم ده تافلم و زبانکده میرم.اگه تا دو ترم مونده به گرفتن مدرک تافل توی آزمون دکتری شرکت کنم و قبول بشم...اونوقت واسه مصاحبه قبولم میکنن که تو دوران دکتری اون دو ترم رو بخونم و مدرکمو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟

Hamidvet

New member
بچه ها من ترم ده تافلم و زبانکده میرم.اگه تا دو ترم مونده به گرفتن مدرک تافل توی آزمون دکتری شرکت کنم و قبول بشم...اونوقت واسه مصاحبه قبولم میکنن که تو دوران دکتری اون دو ترم رو بخونم و مدرکمو بگیرم؟؟؟؟؟؟؟

واسه ثبت نام تو آزمون دکترای بهداشت وجود مدرک زبان یک الزامه؛ شما چطوری میخواین اونارو به این کار راضی کنین؟ بعید میدونم ...

shida

New member
سلام ، اگه دفعه اول نمره حد نصاب رو نیاریم و قبول نشیم ، واسه دکترا بهداشت اثر منفی داره !!! یا خیلی مهمه و تاثیر داره دفعه اول نمره بالا زبان mhle بیاریم؟؟؟

بالا