**مسابقه : زیباترین و جالب ترین هفت سین ها

10 نفر اول تو نظر سنجی بقیه با لایک رای بدید

• مجموع رای دهندگان
    0

sepid71

New member
ممنون از همگی
برا تموم امتیازا و لایکا و نظرات و همه ی بچه هایی ک حتی فقط یه نیم نگاه انداختن .
صرفا برا سرگرمی بود :) تموم بچه ها زحمت کشیدن و سفره هاسون خوشگل بودن
لطف کردین دوستان گلم
شفق جان از تو هم ممنونم:riz304:

mexin

Well-known member
سلام دوستان گلم
اول از همه از اینکه در مسابقه شرکت کردین خیلی خیلی از شما سپاسگزارم ( چه رای دهندگان و چه مسابقه دهندگان).
و یه تشکر ویژه از یارای عزیزم میکنم که تاپیک رو در نبود من اداره کرد.
بله سفره های همه زیبا بودن و قابل قیاس نبودن و هدف من فقط و فقط شاد کردن دوستان بود.
هدیه ای که تقدیم دوستان میکنم در قبال زحمتی که کشیدن خیلی خیلی ناچیزه و به بزرگواری خودتون ببخشین
خب الوعده وفا:
به 5 عزیز جایزه تقدیم میشه که بصورت خصوصی تقدیم حضورشون میکنم
نفر اول:
e-arab
نفر دوم تا جهارم هم امتیاز شدن:
یارا- سپید 71و بابا برقی
نفر پنجم:
بیوتکنولوژی
به اقا مگزین هدیه ای تقدیم میکنم چون تنها اقای بودن که شرکت کردن که شرکت کردنشون واقعا جای تقدیر
از دوستان خودم میخوام از بقیه ی دوستان (شرکت کننده)با امتیازدادن پذیرایی کنن.:riz304:

میدوارم کنار سفره رنگین همه سال پر از موفقیت و شادی رو در کنار خانواده داشته باشید
و اینکه شفق جون نقدی با من حساب کن دیگه ..شماره حساب بدیم یا شماره کارت یا آدرس ....؟!:14::smiliess (3):

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ad1986

marzi ba

Well-known member
سال نو به همه تبریک میگم انشاله که همه سال خوبی رو پیش رو داشته باشن
همه سفره ها قشنگ بودن دست همه درد نکنه و تبریک میگم به برنده ها دست گلتون درد نکنه:riz304::riz304::riz304:

ZOT

New member
بچه ها تبریک ایشالا سالتون هم مثل سفره هاتون رنگی و قشنگ باشه:thanks: همه اتون سفره هاتون قشنگ بود و مرسی از شفق که این تاپیک جذاب رو راه انداخت

آخرین ویرایش:

e-arab

New member
مرسی از بابت لایکها و امتیازهای شما دوستای گلم.امیدوارم سالی پر ار شادی و نشاط در پیش رو داشته باشید و به بزرگتریت آرزوهاتون برسید

بالا