شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

eeeeeeehsan

New member
بچه ها شما روزی چقد وقت صرف زبان می کنین؟؟؟

خیــــــلی
02.gif

من میانگین روزی 2 ساعت.

Haydi

New member

اون موقعی که میخواستم ارشد شرکت کنم
مشاور بهم گفت که روزی 3 ساعت باید زبان بخونی:smilies-azardl (181
درس زبان هم تو برنامه روزانت باید باشه به خاطر اهمیتی که داره

sepideeee

New member
من تا قبل از عید روزی دو ساعت می خوندم ... ولی بعد عید کردمش یک ساعت به خاطر حجم درسا ... الان بیشتر سعی میکنم لغتای قبلیو تکرار کنم ولی می ترسم :sad:

eeeeeeehsan

New member
من تا قبل از عید روزی دو ساعت می خوندم ... ولی بعد عید کردمش یک ساعت به خاطر حجم درسا ... الان بیشتر سعی میکنم لغتای قبلیو تکرار کنم ولی می ترسم :sad:

اونوقت هدفت اینه که چند درصد بزنی تو کنکور ؟

هدف که 100% میخوام بزنم، ولی خب کی 100 زده که ما دومیش باشیم! :smiliess (3):
70 بزنم بسمه. چون مابقی درسا رو نخوندم میدونم کم میزنم.. لااقل زبان رو بالا برنم که جبرانش بشه.

آره کار خوبی می کنی، حتماً تکرار کن...
یه چهار پنج تا روش ساده گرامری رو یاد بگیر و بعدش فقط لغت بخون.
چون درسته گرامر نمیاد ولی ممکنه سوالی بیاد که گزینه هاش فقط یک ریشه کلمه هستند ولی شکلای متفاوتی دارند، صفت، قید، اسم، فعل،.. اینه که باید گرامر بدونی که ببینی کدوم تو جمله به کارت میاد، یعنی الآن صفت میخوای یا قید یا اسم یا فعل!!
البته اینطور سوالایی انگشت شمارن و ممکنه هم اصلن نیاد.

لغت چی میخونی؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sepideeee

sepideeee

New member
هدف که 100% میخوام بزنم، ولی خب کی 100 زده که ما دومیش باشیم! :smiliess (3):
70 بزنم بسمه. چون مابقی درسا رو نخوندم میدونم کم میزنم.. لااقل زبان رو بالا برنم که جبرانش بشه.

آره کار خوبی می کنی، حتماً تکرار کن...
یه چهار پنج تا روش ساده گرامری رو یاد بگیر و بعدش فقط لغت بخون.
چون درسته گرامر نمیاد ولی ممکنه سوالی بیاد که گزینه هاش فقط یک ریشه کلمه هستند ولی شکلای متفاوتی دارند، صفت، قید، اسم، فعل،.. اینه که باید گرامر بدونی که ببینی کدوم تو جمله به کارت میاد، یعنی الآن صفت میخوای یا قید یا اسم یا فعل!!
البته اینطور سوالایی انگشت شمارن و ممکنه هم اصلن نیاد.

لغت چی میخونی؟

من لغت که اول 504 رو خوندم .. بعد تافل رو .. بعدا هم مهارت های اصلیه لزگیو ... الان روزی یه متن از تست ها ی سالای پیش رو میزنم با لغتای لزگیو دوره می کنم ... ولی می ترسم ساختار زبان امسال عوض شه کلا حالم گرفته شه :sadsmiley:

eeeeeeehsan

New member
من لغت که اول 504 رو خوندم .. بعد تافل رو .. بعدا هم مهارت های اصلیه لزگیو ... الان روزی یه متن از تست ها ی سالای پیش رو میزنم با لغتای لزگیو دوره می کنم ... ولی می ترسم ساختار زبان امسال عوض شه کلا حالم گرفته شه :sadsmiley:

اوووو اینهمـه خوندی بازم میترسی؟!!! بابا نترس، زبان رو عالی میزنی خیالت تخت. :smiliess (3):
من هنـوز نصف لزگی رو هم نتونستم بخونم!!

هیچکی از امسال خبر نداره ولی مطمئنم هرچی هم بخوان ساختار رو عوض کنن بازم نمی تونن تفاوت چندانی ایجاد کنن. من شنیدم منابع تغییر کرده ولی شک ندارم 504 و تافل و لزگی رو هرکی بخونه میتونه درصد عالی رو بزنه.
ترس به خودت راه نده... خیلیا مثل من عقبتر از تو هستند.
فقط مرور کن که لغتایی که خوندی یادت نره دیگه همه چی حله.. :riz304:

sepideeee

New member
ضمنا هیچ کی نمی تونه زبان رو صد در صد بزنه اقا احسان حتی خود انگلیسی زبان ها .. اخه تو کلیدش اشتبا می دن :smiliess (12):

eeeeeeehsan

New member
ضمنا هیچ کی نمی تونه زبان رو صد در صد بزنه اقا احسان حتی خود انگلیسی زبان ها .. اخه تو کلیدش اشتبا می دن :smiliess (12):

اینو که 100 درصد کسی نمیتونه 100 بزنه، ولی خب شما بخون واسه 100 که ایشالا.. بالای 70 بتونی بزنی. :thanks:

nafasn

New member
بچه ها کسی لغات زبان کنکور سال 91-92 و 92 -93 رو داره؟؟؟؟؟؟

TrueLove90

New member
...

اونایی که سوالات زبان عمومی رشته شون ، با رشته بیوتک پزشکی مشترک هست ،

یعنی سال های پیش ، کنکورشون صبح پنجشنبه بوده میتونن از این لینک استفاده کنند

برای لغات زبان کنکورهای قبل

لیـنـک

بقیه هم شرمنده در دسترسم نبوده سوالات

...

pashmak

New member
بچه ها ممکنه سوالای سالهای قبل رو اینجا بزارید و باهم جواب بدیم

nafasn

New member
بچه ها من گیج شدم
میتونه کسی پاسخنامه زبان 91-92 و 92-93 هر 4 نوبتش رو بذاره؟
من هر چی دان میکنم همش قاطی میاد یا اشتباهه.
مررررررررررسی

ROJO

New member
نفس جان من ک ندارم ولی شما برا اونایی ک پاسخنامه نداری رو بزن هر سوالی مشکل داری از لغتا، بذار همینجا با هم جواب میدیم، من واسه رشته های صب پنجشنبه رو دارم ولی بقیرو نه، آرامشم داشته باش چیزی نشده ک :tsimuzpzwoap1t9y3o7

بالا