شروع کتاب لزگی از 17 اسفند (هر کس تا حالا شروع نکرده بیاد)

آیا هر هفته 1 مهارت بخونیم ؟

• مجموع رای دهندگان
    0

kiana

New member
امیدوارم که تا آخر کتاب همین طور با انرژی و نشاط ادامه بدید دوستان. در مورد تغییر منابع هم باید بگم که خودمم همین نگرانی رو داشتم ولی این طور که معلومه سوالات زبان زیاد تغییری نخواهد کرد فقط اسم منابع رو عوض کردن که تغییری ایجاد کرده باشن پس نگران نباشید. :thanks:

ZOT

New member
هر هفته یه مهارت یکم کمه نیست؟ دوتا خوبه؟ به نظرتون؟! هر مهرت چندتا لغت داره؟

matin

New member
به نظرم رو سئوالات کنکورهای 10 سال اخیر کار کنیم بهتره

bioshimi93

New member
سلام
منم هستم
من تا مهارت 6 خوندم اما میخوام بقیشو با شما بخونم:smilies-azardl (113

- - - Updated - - -

به نظرم رو سئوالات کنکورهای 10 سال اخیر کار کنیم بهتره

کل کتاب لزگی و سوالاتش از کنکورهای سالهای قبل هستش

kiana

New member
دوستای گلم تعداد لغات هر مهارت فرق می کنه نمیشه تخمین زد. هر مهارت هم تعدادی سوال از سال های گذشته داره پس می تونیم کامل همه چیز رو پوشش بدیم. چون درس های دیگه هم داریم فعلا همون یک مهارت کافیه. تو تاپیک قبلی که لغات تافل رو با هم می خوندیم همین طوری کتاب رو تموم کردیم خیلی هم موفقیت آمیز بود و دوستان خیلی راضی بودن فعلا شروع کنیم تا بهد از عید یه نظر سنجی دیگه می ذاریم تا اگه خواستین هفته ای 2 مهارت بخونیم. پس از شنبه شروع می کنیم. :riz304:

irani

New member
دوستای گلم تعداد لغات هر مهارت فرق می کنه نمیشه تخمین زد. هر مهارت هم تعدادی سوال از سال های گذشته داره پس می تونیم کامل همه چیز رو پوشش بدیم. چون درس های دیگه هم داریم فعلا همون یک مهارت کافیه. تو تاپیک قبلی که لغات تافل رو با هم می خوندیم همین طوری کتاب رو تموم کردیم خیلی هم موفقیت آمیز بود و دوستان خیلی راضی بودن فعلا شروع کنیم تا بهد از عید یه نظر سنجی دیگه می ذاریم تا اگه خواستین هفته ای 2 مهارت بخونیم. پس از شنبه شروع می کنیم. :riz304:

من متوجه نشدم یعنی فقط لغتای هر مهارتو متناشو تا سر سوالای وکبش بخونیم؟ و وکباش و سنوات گذشتهای اخر هر مهارت باشه بعدش؟

melinaa

New member
وووووووووووواااااااااااااااااااایییییییییییییییییییییییی مننننننننننننننننننننممممممممممممم ههههههههههههههههههههههههسسسسسسسسسسسسسسسسسسسستتتتتتتتتتتتتتممممممممممممممممممم...
پپپپپپپپپپپپپپپپسسسسسسسسسسسسسس از 17 اسفنددددددددد

hajar

New member
منم هستم تاحالا دوتا مهارت خوندم که اگه بابرنامه میخوندم الآن 12تا مهارت تموم شده بود!

melody2010

Member
سلام بچه ها من کتاب لزگی رو پیدا نکردم ولی تو فروشگاه یه کتاب بهم پیشنهاد کردن منم دیدم از هیچی بهتره خریدم اسم کتاب هست : «نگاهی جامع بر زبان گروه علوم پزشکی» نوشته حسن یعقوبی و صفورا پاکیزه کار
کتاب 16 مهارت داره که تو هر مهارت نحوه پاسخ به سوالات ریدینگ و لغات گرامر رو توضیح داده و آخر هر مهارت تست داده بعد هم سوالات ارشد وزارت بهداشت رو هم داده
من دارم اونو همراه کتاب تافل میخونم. در ضمن یکی از بچه های بیوشیمی توتایپیک مطالعه گروهی بیوشیمی یه سایتی رو معرفی کرده بود که همش متون و مقاله های پزشکیه که اونو هم دانلود کردم و دارم میخونم.
نمیدونم با اینا متونم موفق بشم یا نه اما منم تو برنامه تون شرکت میکنم و هر هفته سعی میکنم 2 مهارت بخونم چون مال من 16 درسه و باید سوالات سالهای قبل رو هم بخونم. :smilies-azardl (181
همگی موفق باشین :smilies-azardl (113
در ضمن گزارش یادتون نره خیلی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییی مهمهههههههههههههههههههههه :riz277:

neda-si

New member
سلام منم ٦ مهارت خوندم، حدودا هفته اي يك مهارت خوندم تا الان، اگه بتونم ميخوام تا آخر فروردين تمومش كنم و برم سراغ سوالات كنكوراي گذشته
منم ميام گزارش ميدم اين جا، اگه اشكال نداشته باشه
از ١٧ اسفند مهارت ٧ رو شروع ميكنم

omid9030

New member
من هم موافق ام
ولی شک دارم ایا میرسیم کامل تمومش کنیم وبهش مسلط بشییم؟|؟؟
لطفا دوست عزیزی که این تایپیک رو ساخته پاسخ بده
:smilies-azardl (181 :1dco2x0p1lilzhfpg1t

omid9030

New member
راستی از رو لزگی جدید بخونیم دیگه درسته؟؟:sadsmiley:
بچه ها اگه فقط لزگی رو بخونیم ایا لازمه که تافل و504رو بخونیم؟ اخه میدونید اقای لزگی تو مقدمه کتابش گفته که لازم نیست این کتابا رو بخونید

kiana

New member
با خوشامد گویی به همه دوستای عزیزم که استقبال کردید. در جواب دوستمون که پرسیده آیا میشه کامل تموم کرد یا مسلط شد باید بگم که بستگی به خود فرد و سطح زبان انگلیسیش داره و کتاب هایی که تا الان خونده مثلا من خودم زبانم در حد متوسط و کتاب لغات تافل رو چند ماه قبل تو یه تاپیک با بسیاری از دوستان تموم کردیم اونا هم نگران بودم که تموم نشه ولی شد. این کتاب رو هم فعلا با این برنامه شروع می کنیم یعنی هر هفته یک مهارت کامل تا سر مهارت بعدی. فکر می کنم تو تعطیلات عید که دانشگاه و کار کمتره اگر کمی همت کنیم حتما تموم می کنیم و موفق می شیم نگران نباشید. :riz304:

بالا