معرفی رفرنس زبان برای ارشد وزارت بهداشت

Haydi

New member
لغات 504 تقریبا دیگه قدیمی شده و به اون صورت مفید نیست..

در مورد کنکور وزارت علوم نمیدونم اما برای وزارت بهداشت
حتما لغات ضروری برای تافل رو مطالعه کنید

sanaz alizadeh

New member
دوستان یه سوال

اینکه میگن منبع زبان کنکور بهداشت تغییر کرده قضیه چیه؟؟؟تو دفترچه نیست ؟/کجا نوشتن میشه بگید تا خودمم ببینم؟؟یعنی الان دیگه با خوندن لزگی و رضا زاده و اینا ...جواب نمیده؟دوستان اگه اطلاع دارید لطفا راهنمایی کنید خیلی ذهنم درگیر شد...این چه وضعشه منبعو ک تغییر میدن تاریخشو ک میارن جلوتر ظرفیتا هم ک همیشه کمه خو کی باید قبول شه پس...

sanaz alizadeh

New member
الان باید چیکا کنیم؟همه اون کتابارو بخونیم؟؟؟ شماها چیکا میکنید؟؟؟

melinaa

New member
بچه ها سلام...یه سوال خیلی مهم...
اگه من فقط و فقط کتاب لزگی رو بطور خیلی خیلی کامل با تمام لغاتش بخونم اما به کتاب تافل نرسم که بخونمش...چند درصد میتونم تو کنکور وزارت بهداشت بزنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟مرسییییییییییییییییی.لطف� � راهنماییم کنین..............

Hamedsam

New member
بهترین رفرنس اول کنکور های سالای قبل وزارت بهداشته یعنی آزمون های که تا حالا برگزار شده رو برسی کنین بخصوص قسمت لغاتشو و لغاتی که بلد نیستین هایلایت کنین و حفظ کنین دوم 504 تا همین قد مطمئن باشین کمتر از 40 درصد نمیزنین لزگی بیخود ترین کتابیه که میشه معرفی کرد بخاطر حجم وسیعش که برا خوندنش احتیاج به انرژی و وقت زیادی هس البته قسمت آخرش که آزمون های سالای قبلو با پاسخ تشریحی گذاشته به درد میخوره

آخرین ویرایش:

psychology93

New member
سلام
دوستان کسی کتابی با عنوان" کنکورهای زبان وزارت بهداشت از سال 80 با ترجمه متن" رو می شناسه که برای کدوم انتشاراته و ایا چاپ جدید داره یا نه؟
ممنون

Zohreh91

New member
سلام دوستان
من شیمی محضم میخام ارشد بیوشیمی بالینی شرکت کنم
کسی میتونه منو تواین زمینه راهنمتیی کنه؟
کتاب هایی که براب خوندن در نطر گرفتم ایناست:
بیوشیمی ؛ استرایر و کتاب تست
زیست سلولی _مولکولی ؛ لودیش و کتاب تست دکترمصفطی عبادی
شیمی الی ؛ کتاب ولهارد هر سه جلد و کتاب تست لزگی
شیمی عمومی ؛ مورتیمر
زبان ؛ امیر لزگی

رفرنسایی که انتخاب کردم خوبن؟ کسی پیشنهاد بهتری داره؟؟؟

Zohreh91

New member
البته کتاب تست برای بیوشیمی
کتاب تست دکتر نادری برای شیمی الی

بالا