انتقادات و پیشنهادات انجمن

varia

Well-known member
سلام

با توجه به اینکه هر کسی یه وظیفه ای رو به عهده می گیره پس از یک مدتی باید کارش ارزیابی بشه و در صورت لزوم اصلاحاتی بهش پیشنهاد بشه ..پیشنهاد میکنم مدیران انجمن به صورت دوره ای مورد ارزشیابی قرار بگیرند.

به این صورت که مثلا میشه نظر سنجی گذاشت و میزان رضایت کاربران رو در مورد رفتار ، پاسخگویی ، وقت گذاشتن یک مدیر برای حل مشکلات کاربرا در قالب مواردی مثل خوب ، متوسط ، عالی ، سنجید. و نظراتی که احیانا توش غرض ورزی باشه تعدیل بشه.

اینطوری مسلما میزان پاسخگویی مدیرای محترم انجمن از این هم بیشتر میشه و دوستان کاربر این احساس رو نخواهند داشت که هیچ حقی برای تصمیم گیری تو فروم عمومی که مسلما متعلق به خود کاربراست ندارند. قطعا سرمایه هر سیستم انسانی صدای مشتریان اون سیستم است .

البته این نظر سنجی ابدا به این معنی نیست که از یک مدیری بخاطر یکی یا دو تا یا حتی بیشتر نقطه ی ضعف ، رنگ آبی پس گرفته بشه ، بلکه این روند کمک میکنه که ضعفهای موجود را دوستانه برطرف کنیم و انشاله هر روز بهتر از روز قبل باشیم.

نظر منم با شما کاملا موافق هست ولی یادمه حرف مشابهی با نظر شما ی بار زدم که آخرین حرفم شد بعدش بن شدم ی مدت! ناروین عزیز بنظرم قبول اینکه در کدام نقطه از زمین زندگی میکنیم بهتر از ارائه نظر هامونه!
الان خیلی از دوستان مدیر دیگه انجمن نمیان چون وقتشو ندارند و یا حتی رشته تحصیلیشون مشخص نیست و حتی خیلیاشون بجاش نقطه گذاشتند ولی بهتره دوستانی که وقتشو و اطلاعات خوبی دارند مدیر بشند تا مفید هم واقع بشن.

N@RVIN

Well-known member

پیشنهاد میکنم ..به صورت مدون مشخص بشه برای هر نوع تخلفی چند روز محرومیت لازم هست. در مورد محرومیت دائم هم نوع تخلفات و دفعات تکرارش مشخص بشه

ممنونم از مدیریت سایت:rose::rose:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: پیچک

IL-2

Well-known member
باعرض سلام و خسته نباشید...
میشه شکلک های انجمن رو تغییر بدید یا جدید بهشون اضافه شه...
چون واقعا تکراری شدن....
ممنوووون:rose:

ilaidasarmad

New member
سلام خسته نباشین
من نزدیک ب 1 سال ک اومدم ورفتم ب امید اینکه رشته صنایع غذایی هم تاپیکش فعال بشه و ما هم بتونیم ی مطالعه گروهی رو شروع کنیم ولی متاسفانه کسی پیدا نشد تا مارو راهنمایی کنه.با تشکر

vahid28

New member
سلام بنظرم infomdmir و mozhdeeee لیاقت مدیر شدن توی بخش نانو رو دارن
نانو نباید بدون مدیر باشه:|

آخرین ویرایش:

mahsast

New member
سلام من پیشنهاد میکنم بخش رشته های توانبخشی مدیر داشته باشه هرچند که بچه های توانبخشی کم میان اینجا یه دلیلش شاید این باشه که به این رشته ها زیاد پرداخته نمیشه وبیشتر رشته های پایه مد نظرند ممنون..

wwoww

New member
بجای‌واژه غذا از خوراک استفاده بشه
غذا به عربی میشه ادرار شتر و اعراب وارد پارسی‌کردند
جالبه که اونا‌به چیزی که میخورن غذا نمیگن

parian

New member
سلام لطفا ی نظرسنجی ایجاد کنین که اعضا از چند درصد امکانات سایت استفاده میکنن واقعا این همه شلوغی نیازه؟؟ واقعا خسته کننده اس

mehrshad.namdar

New member
فکر می کنم یکی از علت هایی که میتونه باعث رونق بیشتر انجمن بشه وجود مدیر هایی است که باعث شادی بچه ها بشن ( همانند سالیان قبل). و بچه ها دوسشون داشته باشن.( در کنار توانایی علمی) . پیشنهاد می کنم در انتخاب مدیر بجز توانایی علمی توانایی ارتباط صحیح مدیر هم مد نظر قرار بگیره و و اینکه ایا باعث شادی بچه ها میشه و اینکه ایا بچه های انجمن دوسش دارند یا نه.:riz304:

mehrshad.namdar

New member
ادمین عزیز : پیشنهاد می کنم در مورد حذف تاپیک ها حدالامکان علت حذف تاپیک و مورد تخلف برای فرد بازکننده تاپیک ارسال بشه. قوانین حذف تاپیک معلوم بشه و مورد تخلف بعد از انطباق با قوانین سایت برای فرد خاطی و بازکننده تاپیک فرستاده بشه. در زمان باز کردن تاپیک بسته شده، علت بسته شدن تاپیک رو همه ببینند. به نظر بنده این کار سو تفاهم ها رو برطرف می کنه و قانون مداری رو بیشتر.لطفا برای حذف تاپیک ها قوانین روشنی مشخص کنید.اگر مدیر ارشد نسبت به حذف تاپیک اقدام کرد حداقل موارد بالا رو رعایت کنه. قانون مداری بر اساس سلیقه نباشه و همه زیر قانون طرح شده در سایت از امکانات به طور صحیح استفاده کنند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: N@RVIN

varia

Well-known member
پیشنهادات:

1) با توجه به اینکه هر کاربری در مقطعی از زندگی و بر حسب شرایطی که براش پیش میاد انجمن زیاد سر میزنه بهتره در اون مقطع از این کاربرها بیشتر استفاده بشه.

2) اغلب کاربرهای جز معدودی بعد از قبولی در آزمون ارشد و بخصوص دکتری و همچنین ازدواج دیگه با انجمن خداحافظی میکنند و یا بدون خداحافظی وقت خیلی کمی رو به انجمن اختصاص میدند(که طبیعی هم هست!) پس بهتر هست مدیرهایی که کمتر انجمن سر میزنند با مدیرهای جدید جایگزین بشوند.

3) برخی مدیرها یک یا دو سال هست که بصورت آزمایشی مدیر شدند که بنظرم این حالت کلا اشتباهه! هر کاربری تقریبا دو یا سه سال میتونه انجمن زیاد سر بزنه و فعالیت کنه پس برای استفاده از پتانسیل این مدیرها فوقش بعد یک ماه این مدیرها، مدیر بخش بشوند.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahii

مجید دیجی

مدیر بخش
یه پیشنهاد

هر سال یه رای گیری بین اعضا بشه و بهترین ، پرشورترین ، خلاق ترین ، جنجالی ترین اعضاء ،خوش اخلاق ترین و... عضو تالار انتخاب بشه...

بهترین تایپیک و بهترین انجمن ، بهترین مدیر و پر طرفدارترین مدیر و... هم با رای گیری مشخص بشه

به نظرم ایام نوروز زمان خوبی برای این کار باشه ... هم تالار از یک نواختی خارج میشه و هم یه شور و حال جدیدی به تالار تزریق میشه...

خلاصه اینکه هر روز عید یه برنامه جدید با حضور ادمین 1و2 و شفق بانو داشته باشیم دیگه ... :28:

varia

Well-known member
یک اتقاد هم اینکه صندوق پیامهای خصوصی آدمین2 اغلب پر هست (البته این مورد رو دوستان شاکی بودند نه من).

mahii

New member
1- انجمن از حالت خشكي در بياد و مديرا مثل قبل ساده و صميمي باشن
2-بنظرات كاربراي عادي هم مثل نظر مديرا توجه بشه
3-اگه قراره ب نظرم توجه نشه من ديگه حرفي ندارم اقاي مرجي:whistle:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: varia

yara

New member
اگه میشه ظرفیت تعداد گزینه های نظرسنجی رو بیشتر بکنین..........10 تا کمه:rose:

varia

Well-known member
هیچ کدام از پیشنهادات و انتقاداتمون توجهی بهش نشد :)).

ساحل

New member
چه بلایی سر انجمن آوردین؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آدم میاد اینجا غمباد میگیره
بیابون برهوت شده

این پست اول تاپیکا چرا اینطوری شدن؟ نمیشد این بنر رو جای دیگه زد؟؟؟؟؟؟؟
Untitled.jpg

بالا