عكس خوابگاه

نوتر

New member
عارضم خدمت شما چندی پیش فک کنم بهار بود رفته بودم خوابگاه بعد مدتها، تا یه مراحلی از پایان نامه مو تکمیل کنم. دوستان زحمت کشیدند من که مهمونشون بودم واقعا بنده رو سرافراز فرمودند و بنده خیلی از زحمتی که کشیدند معذب شدم. انقدر معذب شدم که نتونستم به غذاشون دست بزنم

غذای 3 دقیقه ای

فقط یه جمله بشون گفتم: خجالت نمیکشید؟؟؟ خوبه فقط دو روزه ولتون کردم

نوتر

New member
شوخی دهه شصتی(باز گذاشتن در نمکدون)

حرکت ناجوانمردانه بنده روی یکی از بچه ها(خووو ترم 2 کارشناسی بودیم دیگه خوووو):dadad4::dadad4::dadad4:

تصویر دوستم و غذای دوستم خخخ

البته سلف سرویس دانشگاهه خوابگاه نیس

آخرین ویرایش:

bioshimi93

New member
شوخی دهه شصتی(باز گذاشتن در نمکدون)

حرکت ناجوانمردانه بنده روی یکی از بچه ها(خووو ترم 2 کارشناسی بودیم دیگه خوووو):

البته سلف سرویس دانشگاهه خوابگاه نیس

از دست شوخی های شما دهه شصتی ها....:25r30wi::j58r36j3gcr4suxymup

نوتر

New member
ترم بوقی:

باز کردن سفره ( برگشتن به خوابگاه بعد از تعطیلات عید نوروز)

یعنی دیگه ما آخرش بودیم به غران

amirreza

New member
نوتر میفهممت...................برا غذاهای فست پسرا همونم زیاده
نازنین چه بی بخاری تو ..منم ی عکس میذارم واسه خودم نیست از فعالیت بچهاس

amirreza

New member
575285_10151708179114032_1001256771_n.jpg
کی گفته پسرا تو خوابگاااااااااا کار نمیکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:21:

نوتر

New member
امیر رضا جان من آشپزیم خوبیم. یعنی شاهد عینی ماجرا این منوف دیتیلز هست. ولی خووو اون اوایل دیگه یکم فابریک بودیم دیگه:25r30wi:

amirreza

New member
cheshmaaaaaaaaaaaaaaaak
کاش منم یه هم اتاقی مثه تو داشتمممممممممممممممممم:mad_majidonline:..........
وای چقد حال میداد همش یادش مینداختم تو یخچال خوراکی داره :thumbsdownsmileyaniنخوره خراب میشه باید بریزه دور:smilies-azardl (12)
حتی اگه خودشم میل نداشت ی تعارف ک بما میزد
همون ی تعارف واسمون بس بووووووود:25r30wi:که حمله کنیم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mahdieh75

نوتر

New member
دوستان این عکس هم مربوط به دانشگاه هست

ما ترم 4 یا 5 بودیم
شوخی ما با بروبچز ترم یک تغذیه
قرار بود کلاسشون ساعت 4 تا 6 برگزار بشه خوو ما از طرف آموزش یکاری کردیم که ساعت 10 بیان یونی(یعنی اون کاغذ و ما خودمون با خط شبیه دست خط مسئول آموزش نوشتیم چسبوندیم تابلو اعلانات آموزش)
خووو خواستیم ترم یکیا با دانشگاه بیشتر آشنا شن خوو. فقط 6 ساعت زودتر اومدن بوخودا:dadad4::dadad4:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shiva3322

amirreza

New member
نوتر این کارتون درحد زنگ مدرسه رو زدن و فرار کردن بوووووووووود :25r30wi:

نوتر

New member
نوتر این کارتون درحد زنگ مدرسه رو زدن و فرار کردن بوووووووووود :25r30wi:

امیررضا آخا ما کاری کردیم دوتا تو یه ک ل ا س بیفتن یعنی روزانه ها(ترم 2) هم اون ساعت تو اون درس داشتند. یعنی دو ترم بشون خندیدیم. آخه وقتی همشون جمع شدن جلو تابلو اعلانات هم عکس انداختیم ولی خب دیگه نمیتونستم اون بذارم:25r30wi:

آخرین ویرایش:

amirreza

New member
نه بیا بذااااااااااااار............تو دیگه کی هستی باااااااااااااااااااااو:25r30wi:
ما ازین جرعتا نداشتیم ............جلو حراست میرسیدیم موش میشدیم رکوع و سجود میکردیم در پیشگاهشووووووون
چقدم با سیبیلاشونو ملتو میترسوندن:mad_majidonline:

نوتر

New member
نه بیا بذااااااااااااار............تو دیگه کی هستی باااااااااااااااااااااو:25r30wi:
ما ازین جرعتا نداشتیم ............جلو حراست میرسیدیم موش میشدیم رکوع و سجود میکردیم در پیشگاهشووووووون
چقدم با سیبیلاشونو ملتو میترسوندن:mad_majidonline:

خوو دادا ایراد کارتون اینجاس دیگه. ما اولین کاری که کردیم با حراست دوست شدیم. خخخ

یعنی کارمون به جایی رسیده بود که تا ساعت 10 شب تو یونی درس میخوندیم حراست میگفت بخدا من میخوام بخوابم رفتین چراغارو خاموش کنید:25r30wi:

nazanin s

New member

نمیدونم واقعا چرا عکس نگرفتیم؟نه من نه دوستام کلا اهل عکس نبودیم زیاد فقط ترم 4 یدونه عکس توی آلاچیق دانشگاه انداختیم که اونم ندارم!اینقد پشیمونمممممم :sad:

ROJO

New member
خخخخخ نازنین منم ندارم کلا از بچه های یونی خوشم نمیومد نمیپریدم باهاشون صب اخرین نفری بودم که میرسیدم سر ک.ل.اس عصر اولین نفر...، تا کلاسمون تموم میشد سر خیابون تاکسی خونه:25r30wi:عکس انداختم باهاشون تو جشن فارغ التحصیلی ولی یه دونشم خودم ندارم ههههه

nazanin s

New member
خخخخخ نازنین منم ندارم کلا از بچه های یونی خوشم نمیومد نمیپریدم باهاشون صب اخرین نفری بودم که میرسیدم سر ک.ل.اس عصر اولین نفر...، تا کلاسمون تموم میشد سر خیابون تاکسی خونه:25r30wi:عکس انداختم باهاشون تو جشن فارغ التحصیلی ولی یه دونشم خودم ندارم ههههه

نه ما یه اکیپ 4 نفره بودیم که درسمونم خوب بود کلاسا رو منظم میرفتیم هم خوش میگذروندیم ولی هیچ کدوم اهل عکس گرفتن نبودیم حتی بچه ها جمع میشدن عکس دست جمعی بندازن ما نمیگرفتیم اینقد اصرار میکردن!نمیدونم دلیلش چی بود دلمون نمیخواس عکسمون توی گوشی بچه ها باشه :sarma: ولی خودمون 4 تا هم عکس ننداختیم!!!!!:5:

bacillus.bs

New member
نوتر خوش به حال همكلاسي هات
عجب تركونديد
ما كه همش از اين پسراي اوا خواهري بچه مثبت ميشه همكلاسيمون
زودتر از همه سر كلاسه

کرهانی

New member
نه ما یه اکیپ 4 نفره بودیم که درسمونم خوب بود کلاسا رو منظم میرفتیم هم خوش میگذروندیم ولی هیچ کدوم اهل عکس گرفتن نبودیم حتی بچه ها جمع میشدن عکس دست جمعی بندازن ما نمیگرفتیم اینقد اصرار میکردن!نمیدونم دلیلش چی بود دلمون نمیخواس عکسمون توی گوشی بچه ها باشه :sarma: ولی خودمون 4 تا هم عکس ننداختیم!!!!!:5:

مام یه اکیپ 4نفره بودیم که ترم دو یکی تغییر رشته داد و ترم 5 یکی انصراف:sad:
ولی کلی عکس دارم از یونی و بچه ها و اساتید
حتی از خدمات آموزشی
کلا عشق عکسم:tonguesmiley:

نوتر

New member
نوتر خوش به حال همكلاسي هات
عجب تركونديد
ما كه همش از اين پسراي اوا خواهري بچه مثبت ميشه همكلاسيمون
زودتر از همه سر كلاسه
آره لاکتو باسیلوس بیفیدوس کاش اون دوره ها بود:sad: تو دوره ی کارشناسی عجیب دورانی داشتیم(البته هنوزم با دوستام عین سابق در ارتباطیم) ولی تو دوره ی ارشد همه همکلاسیام خانم بودن و من تنها موندم:sad:

بالا