تفاوت آزمون msrt با mhle

ferantic

New member
اگر که تا الان هیچ مطالعه ای نداشتی از لغات ضروری تافل شروع کن.مترجمش رضا دانشوری هست.شامل 30 درس.ترجمه هم داره و سی دی.اگر روزی یک درس بخونی که عالیه ولی اگرهم زیاده برات هفته ای 3 درس رو حتما بخون.وقتی تموم کردی منابع دیگه رو هم شروع میکنی در کنار گرامر.فعلا رو بی خیال شو.البته برای و اموزشگاهها باید سطح بندی بشی حداقل اینو بخون تا دامنه لغاتت بره بالا. msrt اگه شهرتون هست برو.البته بعد از کمی مطالعه هرچند هاشم بعدا بگیری به دردت میخورن.اگر برای زبان دکترا میخوای اماده شی من 13صفحه لغت براتون گزاشتم از اونم حتما پرینت بگیرین.فوق العاده مهمند .با علاقه بخونین. موفق باشین

- - - Updated - - -

فعلا رو بی خیال شو.البته برای و اموزشگاهها باید سطح بندی بشی حداقل اینو بخون تا دامنه لغات............................

وای مرسی از راهنمایی هات :riz304:
واست دعا میکنم ک انشالله حتما قبول شی چون واقعا استحقاقشو داری
میشه بگی این لغاتو کجا گذاشتی ؟؟
بازم ممنون

cnidaria_cnida19

New member
تاپیکش هست لغات مفید برای ازمون msrt حتما حتما چند دور بخون تمام سوالات ریدینگ از هموناست تافل کیت هم مسلط باش

mehsad

New member
سیندریا جان، میگم اون پکیجی که خریدی ازاون سایته به دردت خورد؟ یعنی سوالا از اون بود؟ این لغتها که دراوردی هم از اونه؟

cnidaria_cnida19

New member
پکیج لغتاشو زدم براتون.کیفیت صدای شنیداریهاش بد بود.ریدینگهاشم همونا بود که حمید لینکشو گزاشته بود.موند گرامرش که نکته بود و باید قبلا یه چیزلیی بلد باشی که مطلبو بگیری نصف گرامر از همون فلش گرامر تافل بود بعضی نکات هم تکنیکی بود که مثلا چطوری main idea رو بشناسیم.......زیاد چیز تاپی نبود اما باید بقیه منابع رو خوند بعدا .نکات مهمشو مینویسم براتون باز

cnidaria_cnida19

New member
اما خداییش لغات مهمش خیلی بدرد بخورن یعنی تو ریدینگ ازموها همونارو میدن.من وقت نکردم بخونم حیف شد

مجید

New member
به نظر من که خیلی ظلمه که یه پزشک عمومی برای تخصص فقط دروس بالینی می خونه و خبری از زبان نیست ولی سایر رشته های علوم پزشکی برای دکترای تخصصی باید نمره زبان داشته باشند!! ان شالله کلا یه روزی این بساط جمع بشه یا زبان مثل آزمون ارشد با باقی دروس ادغام بشه

mehsad

New member
مرسی خانووووووووووم
حمید کدومارو گذاشت؟ من ندیدم ریدینگاشو لینکش کجاست؟
یعنی میگی پکیجه چیز خوبی بود پس؟
باشهههههههههههههههههههههههههههههههه خانوم . نوشته هاتو دنبال میکنم
5شنبه خبر خوش ازت بشنوم به سلامتییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی:28:

cnidaria_cnida19

New member
مجید جان به جمع ما بدبخت بیچاره ها خوش اومدی...خب اره دقیقا همینطوره ..اما فعلا ما موش ازمایشگاهی هستیم ..بعد اینکه از سذ زبان و دکترا هم گذشتیم و نمام موهامون و دندونامون ریخت تمام ازمونا حذف میشن

cnidaria_cnida19

New member
مهساد جان حمید لینک ریدینگهاشو زده هموناست که تو پکیج هست لغتم من زدم همون هارو برسیم بخونیم کلی ان.فعلا که حوصله ندارم. همه کتابارو پرت کردم یه گوشه چند روز چشمم بهشون نیفته

mehsad

New member
سیندی.ثبت نام زبانو بستننننننننننننننننننننننننننننن چه خ ............... توسرم کنم اخه؟

mehsad

New member
حمیییییییییییییییییییییییییییید بود بیاااااااااااااااااااا

cnidaria_cnida19

New member
ببین مهساد بچه یکی از اشناها با رتبه 27هزاز مهندسی عمران سراسری قبول شده...شاخ در اوردم بخدا.حالا تو هی بیا غصه بخور همینا سال بعد با 50 تومن دکترا میخرن

cnidaria_cnida19

New member
من دیشب اومدم ثبت نام کنم داشتم فرم پر میکدم مامان تو عالم خواب و بیداری گفت با کی میری چه جوری میری 9 ساعت راهه مریض میشی سردرد میشی منم کامپیوتر رو خاموش کردم گرفتم خوابیدم ببین مهساد بی خیال باهم میشینیم میخونیم ریلکس باش هی از نو این حرفارو تکرار میکنی عصبی میشی

mehsad

New member
باااااوشه
منم که به حرفت گوشدادم
حالا اینا رومیگم که توغصه نخوری
من میگم از امتحان جا موندم. از این یکی جا موندم ظرفیتپر شد. مگه خلم دکترا ثبت نام کنم؟ هنوز مدرک زبان ندارم.
:sad:
خب وز علوم واسه ثبت نامش حساب کتاب داره. اقلا میگه میشه رزرو کرد. میشه شهر انتخاب کرد
این وز بهداشت روز اول ثبت نامشوبسته!!!!!!!!!!!!! نه شهرشمعلومه نه جزییاتش
هیچی به هیچی.
میخوام نباشه اصلا! والاااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من دیشب اومدم ثبت نام کنم داشتم فرم پر میکدم مامان تو عالم خواب و بیداری گفت با کی میری چه جوری میری 9 ساعت راهه مریض میشی سردرد میشی منم کامپیوتر رو خاموش کردم گرفتم خوابیدم ببین مهساد بی خیال باهم میشینیم میخونیم ریلکس باش هی از نو این حرفارو تکرار میکنی عصبی میشی

mehsad

New member
ببین مهساد بچه یکی از اشناها با رتبه 27هزاز مهندسی عمران سراسری قبول شده...شاخ در اوردم بخدا.حالا تو هی بیا غصه بخور همینا سال بعد با 50 تومن دکترا میخرن

اینم از آثار آخر......:25r30wi:
آخه این آیکیوش چندبوده؟
دوره ما 27000 اصلا مرحله اولم نمیتونسترشته بزنه چه برسه به اینکه امید داشته باشه واسه قبولییییییییییییییییییییییییییی
به کجاداریم می رسیمممممممممممم ما؟

cnidaria_cnida19

New member
بابا 5000 پزشکی قبول شده .من با3 هزار زیست خوندم.اینو گفتم که ببینی وضعیت اینه و تا زبان رو قبو شی میای میبینی تیتر زدن که "زمزمه های حدف آزمون ........" ول کن جون من ....

mehsad

New member
نه بااااااااابااااااااااااااااااااااااااااااا !
شوخی میکنی؟ :5:5000 پزشکی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13: بابا تحصیلات دیگه شده کشششششششششششششک
نه والا دلم که خوش نیست. هیچکی سرجاش نیست که نیست!:smiliess (13):
بابا 5000 پزشکی قبول شده .من با3 هزار زیست خوندم.اینو گفتم که ببینی وضعیت اینه و تا زبان رو قبو شی میای میبینی تیتر زدن که "زمزمه های حدف آزمون ........" ول کن جون من ....

بالا