يك پيشنهاد به كنكوريهاي انجمن

fahim.f

New member
منم دنبال یه کسی میگردم که باصداقتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تمام باهم شروع کنیم و همیشه پایه باشه مثل خودم

skyy

New member
ﺷﻴﻮﻩ ﺧﻮﺑﯿﻪ ﻣﻨﻢ ﻣﻮﺍﻓﻘﻢ. ﺍﻣﺎ ﮐﺴﻰ ﺍﺯ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﻯ ﮔﺮﻭﻩ ~ﺭﺳﺘﺎﺭﻯ ﻧﻤﻴﺎﺩ, ﺍﮔﺮ ﻫﻢ ﺑﻴﺎﺩ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺩﺭﺱ ﺧﻮﻧﺪﻣﻮﻥ ﺟﻮﺭ ﺩﺭ ﻧﻤﺎﺩ...!

من دنبال یه همبای جدی می گردم

گشتم نبود نگرد نیست!
4783974_6tvvn.gif

mw.ashel

New member
سلام ماماهای مهربون و درسخون،خسته نباشید.من الان از آزمون ارشد رسیدم،خدا وکیلی با این که بار اولم بود و ترمه آخرمم که شرکت کرده بودم ،افتضاح دادم ،سوالات بد نبود ولی اگه وقت داشتم و میخوندم عالی میدادم.و از الان میخوام یکی باشه تا باهم بخونیم؟برای همتون آرزوی موفقیت می کنم.

sky

New member
به نظر من اگه بیاید تو انجمن ها بهتره. مثلا همین گروه icu تو انجمن ها . من قبل کنکور روزی 3 بار هم میشد که بیام و سر بزنم ولی بعضی از بچه ها همکاری نمیکنند. من هر روز میام اینجا و سر میزنم ولی متاسفانه...........

mamai86

New member
من با ادمین صد در صد موافقم
یکی از دلایل مداوم خوندن من بعدِ عید همین تاپیک گزارش مطالعه بود
خیلی انگیزه بهم میداد
و جالب اینکه هیش کی الکی گزارش دروغین نمیداد.همه صادقانه مینوشتن.حتی اگه دو صفحه خونده بودن
شمام امتحان کنین:applause:

vb2

New member
بهترین روشه

حتما امتحان کنید

تاثیرشو میبینید مخصوصا ماه آخرررررررررررررر

ZOT

New member
بچه ها من می خوام سوالای کنکور ارشد امسال رشته ی خودم رو گیر بیارم یشه راهنماییم کنین از چه راهی میتونم گیرشون بیارم ؟؟؟؟؟ :smiliess (12):ممنون میشم بهم بگید

admin

Active member
پرسنل مدیریت
یادش بخیر
اون موقع چند نفر به من پیغام خصوصی دادن روش کاربردی نیست ولی از اون روز که این تاپیک زده شده تا الان باعث قبولی خیلی ها شده...
این تاپیک رو بذارید به عنوان یادگاری بمونه
صحنه پیوسته بجاست...

بالا