مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 95

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

zahraba

New member
سلام دوستان
کسی از تغییرات کتاب لورا برک اطلاعی داره؟؟
ویراست جدید هر دو جلدش چاپ شده؟
تغییرات در حدی هست که لازم باشه بخریم؟

سلام آقا رضا
من امروز تو سایتها دنبالش گشتم ،سایت جیحون فقط جلد اول رو داشت ،قیمتش هم 40 تومن بود
من خودم جدیدشو نمیخرم ،نظر یکی از مشاور های تحصیلی که توی تلگرامم گروه دارن این بود که تغییرات زیاد نیست،حالا نظرشون رو همونجوری نقل قول میکنم تا بهتر نتیجه بگیرید،

ایشون گفتن:"⚡️ دوستان عزیز بعد از بررسی کتاب لورابرک ویرایش ششم به این نتیجه رسیدم این کتاب هم مثل کتاب شخصیت شولتز که 2010 و ویراست جدید 2013 می باشد به حذف برخی موارد و اضافه شدن برخی مطالب پرداخته است... (10 درصد)... ساختار کتاب حفظ شده است.. یکی از نکات جالب توجه برای من ک حذف شده بود اگر بخوام بگم حذف بحث مبنای تاریخی که در ص 20 و 21 ویراست قبلی ک مباحث جان لاک و ژان ژاک رو سو بود که همیشه مورد توجه طراحان کنکور بود..
اگر به اضافه شدن کتاب هم بخوایم اشاره کنیم برخی مطالب رو عکس انداختم که براتون میفرستم... همچنین در برخی فصول برخی لغات ترجمه ای دیگر شده است. مثل خودگردانی شناختی در ویراست قبل و خودتنظیمی شناختی در ویراست جدید... دوستانی که ویراست قبلی رو دارند می تونند مطالعه کنند و کسانی که هنوز این کتاب رو تهیه نکردند ویراست جدید رو بگیرند..."
IMG_20160808_154815.jpg

آخرین ویرایش:

zahraba

New member
دوستان اگر کسی کتاب جدید رو گرفت یا دید که چه جوریه خبر بده
هرچند بعید میدونم کسی اصلا اینجا بیاد :dadad4:
IMG_20160808_154818.jpg

psychology93

New member
سلام دوستان اگر از تغییرات کتاب شخصیت هم اطلاعاتی دارن بگید
اگر کتاب جدید هم دیدید و عکسی دارید لطف کنید بزارید فکر میکنم خیلی لازم نباشه برای تغیرات 10 درصدی کتاب جدید تهیه کنیم/.

seyyed reza

New member
سلام زهرا خانم
خیلی ممنون از اطلاع رسانی تون.
خوب اگه این طور باشه که خیلی خوبه و ما همون ویراست قبلی رو می خونیم.

چرا کسی نمیاد؟ پس ما الان اینجا کسی حساب نمیشیم؟:4d564ad6:
خوب اگه برنامه ای واسه اینجا اومدن دارین که بتونه واسه همه مفید باشه لطفا بگید.
ضمنا همون سایت جیحون جلد دوم لورا برک رو هم داره

آخرین ویرایش:

seyyed reza

New member
سلام دوستان اگر از تغییرات کتاب شخصیت هم اطلاعاتی دارن بگید
اگر کتاب جدید هم دیدید و عکسی دارید لطف کنید بزارید فکر میکنم خیلی لازم نباشه برای تغیرات 10 درصدی کتاب جدید تهیه کنیم/.

سلام
من ویراست جدید کتاب فیست رو دارم. منتها مقایسه ای با قبلی انجام ندادم که بهتون بگم.
فقط در این حد می دونم که تو هر فصل بخش های مربوط به پژوهش ها تغییرات داشته و ضمنا فصل نظریه دیوید باس اضافه شده که کلا تو قبلیه نبوده مثل اینکه.

psychology93

New member
سلام
من ویراست جدید کتاب فیست رو دارم. منتها مقایسه ای با قبلی انجام ندادم که بهتون بگم.
فقط در این حد می دونم که تو هر فصل بخش های مربوط به پژوهش ها تغییرات داشته و ضمنا فصل نظریه دیوید باس اضافه شده که کلا تو قبلیه نبوده مثل اینکه.
سلام ممنون از شما
اگه بشه و امکانش باشه ی مقایسه ای انجام بدید و عکس هاشو بزارید یا اینکه حداقل صفحاتشو بفرمایید تا دوستان و بنده بتونم از صفحات ویراست جدید ی کپی بگیریم

seyyed reza

New member
سلام ممنون از شما
اگه بشه و امکانش باشه ی مقایسه ای انجام بدید و عکس هاشو بزارید یا اینکه حداقل صفحاتشو بفرمایید تا دوستان و بنده بتونم از صفحات ویراست جدید ی کپی بگیریم

خواهش می کنم.
راستش من الان دیگه کتاب قبلی رو ندارم.
ولی نظریه تکاملی شخصیت که برا دیوید باس هست از 605 تا 628 کتاب جدید هست.
ضمنا نظریه سالیوان هم تو ویراست جدید منتقل شده به آخر کتاب فصل 20 البته مثل اینکه تغییری نداشته، چون تو متن انگلیسی این نظریه نوشته نشده اما مترجم فارسی به خاطر اینکه ازش تو ارشد سوال میاد،از کتاب قبلی به آخر ویراست جدید اضافه کرده .

seyyed reza

New member
یه مطلبی تو کانال تلگرام سایت روان آموز نوشته بود:
از این به بعد به جای درس خواندن یا مطالعه کردن از واژه زیبای یادگیری استفاده کنیم.
جالب بود به نطرم....

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا