بازگشت به انجمن گفتگوی علوم پزشکی

alireza-ja

New member
سلام به همه دوستان.

مثل یه چشم به هم زدن گذشت. یادش بخیر انگار همین دیروز بود تاپیک خداحافظیم رو نوشتم و گفتم تا زمان قبولی دکترا یا اتمام سربازی از حضورتون مرخص میشم. چه روزای شیرینی رو گذروندیم توی این انجمن چه دوستان خوبی پیدا کردم ولی خب دیگه اینجا فک نکنم مثل قبل شلوغ باشه (همش تقصیر تلگرامه:New (6)::New (6):)

الوعده وفا. خدا خواست و نتیجه زحماتم رو دیدم و تخصص بیوتکنولوژی دارویی انستیتو پاستور ایران قبول شدم. خلاصه اینکه من اینجارو فراموش نکردم.

بازم طبق معمول هستم در کنار شما البته اگر شما باشید.

marzi ba

Well-known member
سلام به همه دوستان.

مثل یه چشم به هم زدن گذشت. یادش بخیر انگار همین دیروز بود تاپیک خداحافظیم رو نوشتم و گفتم تا زمان قبولی دکترا یا اتمام سربازی از حضورتون مرخص میشم. چه روزای شیرینی رو گذروندیم توی این انجمن چه دوستان خوبی پیدا کردم ولی خب دیگه اینجا فک نکنم مثل قبل شلوغ باشه (همش تقصیر تلگرامه
الوعده وفا. خدا خواست و نتیجه زحماتم رو دیدم و تخصص بیوتکنولوژی دارویی انستیتو پاستور ایران قبول شدم. خلاصه اینکه من اینجارو فراموش نکردم.

مباااااااااااااااااارک باشه علی رضا جان خووووووووووووشحالم دوست خوبم انشالله همیشه موفق باشی و پله های ترقی رو پیش بری:thanks::thanks::thanks:

love virology

New member
دمت گرررررررررم کوکا/ دعا کن ما هم رامونو پیدا کنیم/ خیلی خوشحال شدیم لیاقتشو داشتی

alireza-ja

New member
مباااااااااااااااااارک باشه علی رضا جان خووووووووووووشحالم دوست خوبم انشالله همیشه موفق باشی و پله های ترقی رو پیش بری:thanks::thanks::thanks:

ممنوووووونم. ان شاالله موفیبت های بعدی خودتون.:bunnyearsmiley:

حسان

Well-known member
چه قدر خوووووووووووووووووووووووووووووووووب
بسيار خوشحال شدم.... براتون بهترين ارزو ها رو دارم...

bioshimi93

New member
سلام
خیلی تبرک میگم آقا علیرضا...واقعا از صمیم قلب خوشحال شدم
حال شما؟خوبین؟
دوستان کم لطفی کردن و انجمن نمیان متاسفانه اگه میشد گروهی چیزی میزدیم

alireza-ja

New member
سلام
خیلی تبرک میگم آقا علیرضا...واقعا از صمیم قلب خوشحال شدم
حال شما؟خوبین؟
دوستان کم لطفی کردن و انجمن نمیان متاسفانه اگه میشد گروهی چیزی میزدیم

سلام. خیلی متشکرم دست شما درد نکنه. به امید موفقیت های شما

زنده باشین شکر خدا شما خوب باشید/

اره اون اوایل یادمه هر کی واسه خودش یه گروه زده بود آدم کلافه میشد 16 تا گروه بود 90 درصد اعضاش مشابه بودن:25r30wi: . بعد همین تعداد سرعت ایجاد و منحل شدنشون به سرعت نور بود. کاش یه یه گروه بود بله

کرهانی

New member
سلام به همه دوستان.

مثل یه چشم به هم زدن گذشت. یادش بخیر انگار همین دیروز بود تاپیک خداحافظیم رو نوشتم و گفتم تا زمان قبولی دکترا یا اتمام سربازی از حضورتون مرخص میشم. چه روزای شیرینی رو گذروندیم توی این انجمن چه دوستان خوبی پیدا کردم ولی خب دیگه اینجا فک نکنم مثل قبل شلوغ باشه (همش تقصیر تلگرامه:New (6)::New (6):)

آخی:(40):
چقدر خوب که برگشتید
و چقدر با خبرای خوبی برگشتید:applause:
به امید موفقیت های بیشتر

بالا