نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد مجموعه پرستاری اردیبهشت 94

مسعود21

New member
سلام بچه ها برای همتون ارزوی موفقیت در تمام امور زندگیتون دارم فاطمه مسعود مهدی فرزین وبقیه.......تایپیک خوبی داشتیم خاطرات خوب دوستای خوبم من دارم از تایپیک کلا میرم البته باخداحافظی انشاا...روزی بیام وببینم دکترا قبول شدین
باااااااااااااااای پرستارای مهربون:riz304:
ا کجا!!!!!
چرا یدفه؟؟؟
روییییییییییییییییییییییییا:p7977cujr38iyymsu8:
نامردی نکن دیگه:sadsmiley:

farshid88

New member
من رتبم از شما خیلی کمتر شده به قبولی امیدوارم...شما چقد استرس دارید...نشد سال دیگه....

monavvar

New member
سلام .....بالاخره عضو شدم
من یک شدم تو کل گرایشا جز سالمندی که 5 شدم

monavvar

New member
خیلی سعی کردم زودتر عضو شم ....حدود یکماه هس دارم تلاش میکنم ....دم همتون جیزززز....از بعد امتحان مدام به این تاپیک سر میزدم .استرسم عین شماها بود ...خیلی فعال بودین .خوشم اومد .اخیششش .نمیتونستم حرف بزنم ولی کل پیاماتونو از اول خوندم .:thumbsupsmileyanim:خوب دیده خدارو شکر که عضو شدم ولی چه عصو شدنی ....همه رفتن !اکشال نداشته باشه ...ازتون بابت اطلاع رسانی هاتون ممنونم ....خیلی گلین ! من از پرستاری های ورودی 89 دانشگاه ایرانم ترم بهمن کسی از اونا اینجا نیس؟دعا میکنم بهترین ها نصیبتون بشه و اون چه به خیر شماست دوستان گل !

آخرین ویرایش:

monavvar

New member
حالام با کلی دردسر تونستم عضو شم و پیام بذارم .

آخرین ویرایش:

monavvar

New member
اگه سوالی باشه که بتونم جواب بدم با کمال میل در خدمتم ....منتها من ازون خواننده های حرفه ای دروس نیستما !:motat:

digoxin

New member
اگه سوالی باشه که بتونم جواب بدم با کمال میل در خدمتم ....منتها من ازون خواننده های حرفه ای دروس نیستما !:motat:

اوه . ایول رتبت یک شده ؟ سوالا دارم فراوان هم دارم میتونید بیاید خصوصی ؟ پس رتبه یکمون اینجاس . ایول

digoxin

New member
من دوباره یه سوال اساسی برام پیش اومده . من دانشچوی دانشگاه آزاد بروجرد هستم . توی دفترچه راهنمای ثبت نام اسم تمامی دانشگاه ها اعم از دولتی و غیر دولتی حتی غیر انتفاعی ها اومده بجز دانشگاه ازاد بروجرد . یعنی دانشگاه افغانستان و ناکجا آباد هم داخلشونه بجز دانشگاه من . توی ثبت نام باید چطور انتخابش کنم ؟
یادشون رفته بزرگترین دانشگاه آزاد غرب کشور رو با 15000 دانشجو بنویسن یعنی ؟ مگه میشه . مگه داریم ؟

monavvar

New member
بچه های گل اینجا مینویسممم
درصدام ایناس ....داخلی 40 بهداشت 47 مادران و نوزادان 85روان 78 وکودکان 94

آخرین ویرایش:

digoxin

New member
69 درصد ببخشید یادم رفته

من زبان سال 94 رو دیروز حساب کردم درصدم میشه 80 تقریبا . داخلی و جراحیشو 10 تا از سوالاشو فقط با دانش خودم زدم و 10 تا از سوالای روان رو . معلم 19.20 صدم هستش . اگه بخوای اینطور حساب کنی که این آزمون خیلی راحته

monavvar

New member
وای نه بچه ها من اصلا برونر نخوندم .دوستم اصلی های برونرو و خوند فقط 50 زد منم 40 تازه من خیلیاشو خودم خراب کردم .درسنامه میترا ذولفقاری و همکاران ....ونگ خوندم برا کودکان ماه اخر قسمت کودکان اون رو خوندم
درواقع مارلو درسنامه شو بخونید
مادران و نوزادان میترا و اسری نوقابی
زبان فقط لزگی ...روان کوشان و واقعی دوجلد

monavvar

New member
وای نه بچه ها من اصلا برونر نخوندم .دوستم اصلی های برونرو و خوند فقط 50 زد منم 40 تازه من خیلیاشو خودم خراب کردم .درسنامه میترا ذولفقاری و همکاران ....ونگ خوندم برا کودکان ماه اخر قسمت کودکان اون رو خوندم

digoxin

New member

یعنی من روان کاپلان نخونم ؟ داخلی و جراحی رو که من نخونده 20در صد میزنم . مگه میشه برونر نخوند و بالای 50 زد آخه ؟ منم هدفم ارشد کودکان هستش . شما اگر ویلی وونگ خوندی پس چرا بقیه رو منابع اصلی نخوندی . الان ووونک اون چیزیه که وزارت بهداشت گفته باید بخونی .
و یه چیز دیگه یه سوال توی خصوصی درباره ثبت نام پرسیدم ممنون میشم جواب بدی

digoxin

New member

ببخشید ولی من آخرش نفمیدم وونگ خوندی یا نه ؟ منظورت از اونو خوندم چیه ؟ میترا ذوالفقاری که مادران و نوزادانه . داخلی و جراحی چی خوندی ؟ میشه درست و دقیق بنویسی مرسی

digoxin

New member
ایهاالناس یکی بیاد به من بگه منابع ارشد پرستاری رو . باید چی بخونی ؟ همه رو کامل توضیح بده هر کس میخواد بگه

بالا