نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

12500

Member
تبریک میگم کدوم دانشگاه رو میزنی؟
:rose:

تبریک تبربک ...نمیدونم تهرانو اول بزنم یا بهشتی...هر کی یه نظری داره..شما کجا رو میزنی؟؟؟یه دوستا منم 31 شده:shocked:
شما رتبه کلتون 31 شده یا در سهمیه؟؟

yalda.td

New member
تبریک تبربک ...نمیدونم تهرانو اول بزنم یا بهشتی...هر کی یه نظری داره..شما کجا رو میزنی؟؟؟یه دوستا منم 31 شده:shocked:

رتبه کلم31 شده

- - - Updated - - -

رتبه کلم31 شده

شهر خودمون تبریز ، به نظرت تبریز قبول میشم

nafasmrn

New member

من جای شما بودم بهشتی نمیزدم....البته من حرفه ایم ها....ولی بهشتی اذیت میکنه سر خوابگاه دادن اگه شهرستانی باشی
واسه حرفه ای تهران برد خیلی خیلی بهتری داره واسه محیط نمیدونم
انشالا موفق باشید هرجا ک میرید
تبریکم میگم رتبتون عالیه

hosseintorabi

New member
ای ول آقای ترابی که رتبه شون رو گفتن. آقای ترابی مگه دانشگاهی داریم که اینجوری باشه. اگه پیدا کردید لطفا به منم اطلاع بدید

آره خیلی جاها اینجوریه.. باید توو سایت دانشگاهها گشت.. مثلا قزوین و زنجان و همدان توو دو ترم ارائه میدن واحدارو... بازم اگه خواستیم شهر محل سکونتتون رو بگید که شهرای نزدیکشو بگم

hosseintorabi

New member
من که نظرمو قبلا گفتم.. و اینکه یکی از دوستان واسه خوابگاه گفت.. خوابگاه مشکلش واسه پسراس.. خانومارو اذیت نمیکنن

nazanin...

New member
آره خیلی جاها اینجوریه.. باید توو سایت دانشگاهها گشت.. مثلا قزوین و زنجان و همدان توو دو ترم ارائه میدن واحدارو... بازم اگه خواستیم شهر محل سکونتتون رو بگید که شهرای نزدیکشو بگم
ممنونم آقای ترابی. میشه اگه در مورد اصفهان ، شیراز، یزد، یاسوج اطلاعاتی دارید در این مورد لطف کنید بگید.

nafasmrn

New member
والا من چیزی ک دیدم گفتم وگرنه از اقایون ک اطلاع ندارم تو بهشتی الویت با کارشناسیاست برای هوابگاه بچه های ارشد تا ی ندت زیاد تو نماز خوه ان بعدشم میرن خوابگاه خودگردان
مخصوصا ک امسال اعلام کردن تعهد خوابگاهی تدارن تو دفترجه
بهشتی دانشگاه خیلی خیلی خوبیه من از خیلی حهات تحسینش میکنم خاطرات خیلی قشنگیم توش داشتم ولی ایشون رتبش عالیه شاید بتونه انتخاب بهتری داشته باشه البته الویت با جاییه ک اساتید برد داره
انتخاب خود من واسه رشتم تهرانه

- - - Updated - - -

والا من چیزی ک دیدم گفتم وگرنه از اقایون ک اطلاع ندارم تو بهشتی الویت با کارشناسیاست برای هوابگاه بچه های ارشد تا ی ندت زیاد تو نماز خوه ان بعدشم میرن خوابگاه خودگردان
بهشتی دانشگاه خیلی خیلی خوبیه من از خیلی حهات تحسینش میکنم خاطرات خیلی قشنگیم توش داشتم ولی ایشون رتبش عالیه شاید بتونه انتخاب بهتری داشته باشه البته الویت با جاییه ک اساتید برد داره

nafasmrn

New member

staabbodij

New member
سلام دوستان
خواهشم از همه دوستان اینه که برای اینکه حقی از کسی تضییع نشه این متن رو که من آماده کردم یا مشابهش رو برای اعتراض به این محاسبه ناگهانی و بدون اعلام قبلی آدرس arshad94@sanjeshp.ir ارسال کنید.هرچه بیشتر فرستاده یشه بهتر هست. خودتون رو جای کسی بگذارید که واقعا با این قانون اعلام نشده تراز؛ چقدر رتبه اش خراب شده. خواهش میکنم بفرستید چون واقعا این جور عدالت رعایت نمیشه.
با سلام
اینجانب نسبت به عدم رعایت اساس محاسبه رتبه بر اساس آنچه در دفترچه راهنمای کارشناسی ارشد منتشر شده در سایت sanjeshp.ir دارم.

در دفترچه راهنمای آزمون فوق الذکر در صفحه 22 قسمت فرایند آزمون بند 2-3- قسمت اول و قسمت 1 تذکرات اساس تعیین رتبه را (نمره) اعلام شده است و هیچ صحبتی از تراز به میان نیامده است.

در حالی که در اطلاعیه شماره11 مورخ 94/4/7 اساس محاسبه رتبه ؛ تراز کل به درصد اعلام شده و بر این اساس کارنامه داوطلبان صادر شده است.
این مغایرت بدون اطلاع قبلی به داوطلبان سبب تضییع حقوق ایشان شده و تاثیر به سزایی در رتبه آنها در جهت منفی داشته است.

لذا خواهشمند است مسوولین هر چه سریعتر این مورد را تا قبل از پایان یافتن مهلت انتخاب رشته که بسیاری از داوطلبان نسبت به آن اعتراض شدید دارند بررسی نمایند و اساس نمره دهی بر آنچه اعلام شده قرار دهند و کارنامه ها دوباره صادر شده و مانع از تضییع حقوق داوطلبان و زحمات یک ساله آنان در جهت موفقییت شوند.
خواهشمندیم هر چه سریعتر جوابیه این اعتراض اعلام شود.
با آرزوی قبولی طاعات
با تشکر

shizogoni

New member
سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید که با رتبه 108 چه شهرهایی رو میشه انتخاب کرد

در ضمن خودم ساکن اصفهانم و نمیخوام راه خیلی دور برم

behzad28

New member
ببینین بعضی دوستان در مورد اینکه با فلان رتبه می شه کجا قبول شد سوال دارن نمی شه به این سوال جوابه دقیقی داد برا اینکه هر سال شرایط خاص خودش داره و بستگی به رتبه هایه بهتر از شما داره که بخوان کجارو انتخاب کنن و یا اصلا انتخاب شهر می کنن یا نه برا اینکه بعضی ها دوس دارن شهر خودشونو قبول شن و نمی خوان جایه دیگه برن و فقط یک انتخاب می کنن و شاید با و جود اینکه رتبه خوبی اوردن اصلا قبول نشن و بعضی ها هم کارمندن و اونا هم شاید همین شرایطو داشته باشن بستگی به خودتون داره که انتخاب شهرتون زیاد باشه یا کم

آخرین ویرایش:

behzad28

New member
:rose:زهرا تبریک می گم فک کنم واسه تو درصدات کم نشده واسه همین رتبت بهتر هم شده

behzad28

New member
:rose:نازنین تو هم برگشتی مدتی نبودی تو رتبت چن شد؟ایا واسه تو درصدات کم نشده؟

12500

Member
سلام دوستان لطفا راهنماییم کنید که با رتبه 108 چه شهرهایی رو میشه انتخاب کرد

در ضمن خودم ساکن اصفهانم و نمیخوام راه خیلی دور برم

اصفهان -کاشان-یزد- شهرکرد البته احتمال اصفهان کمتره ولی کاشان احتمالش زیاده .کاشان رتبه اش هم خوبه ب شما هم ک نزدیکه

12500

Member
:rose:زهرا تبریک می گم فک کنم واسه تو درصدات کم نشده واسه همین رتبت بهتر هم شده

ممنون ....من چن تا سوالام رو یادم نبود کدوم گزینه زدم ب خاطر همین فرض رو مبنی بر غلط گذاشته بودم ولی انگار درست زده بودم درصد هیدرولیک و تصفیه اب بالاتر رفت
رتبه همه رو پرسیدی رتبه خودتو نگفتی فک کنم 2 رقمی شدی؟؟رتبه ات چند شده؟؟:smiliess (11):

بالا