نظرات شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد بهداشت محیط اردیبهشت 94

hosseintorabi

New member
پارسال بیشتر از ۱۴۰ نفر روزانه گرفتن . گفتم که یکی از بچه ها با رتبه ۱۶۷ روزانه کرمان قبول شد
این حرفتون منافاتی با حرف من نداره... خیلی هارو میشناسم طرف مثلا رتبه ش 120 شده ولی فقط تهران زده.. قبول نشده و گذاشته واسه سال بعد... اینکه رتبه 167 قبول بشه دلیل نمیشه رتبه های قبلشم همه وارد دانشگاه شه باشن!

:':':

New member
تا پارسال معمولا روال اینجوری بود که میانگین 8 درس (زبانو سفید بذاری) بالای 50 بود تهران قطعی بود.. یه کم پایین ترش هم احتمالش بود.. و میانگین های بالای 30 هم معمولا قبول میشدن...

به نظر من امسال میانگین درصدا زیاد تغییر نکرده چیزی که تاثیر میذاره کم شدن ظرفیته,خدا کنه کم نشه

rosa68

New member
این حرفتون منافاتی با حرف من نداره... خیلی هارو میشناسم طرف مثلا رتبه ش 120 شده ولی فقط تهران زده.. قبول نشده و گذاشته واسه سال بعد... اینکه رتبه 167 قبول بشه دلیل نمیشه رتبه های قبلشم همه وارد دانشگاه شه باشن!

اره این ممکنه ولی میگم کلا بعد از اینکه در مرحله اول ظرفیتا اعلام شد و ۱۴۴ نفر روزانه خواسته بودن و بچه ها بهدخاطر کاهش ظرفیت اعتراض کردن وزارت چند نفر دیگه به ظرفیت روزانه اضافه کرد .

12500

Member
دوستان بهداشت محیطی ب سایت سنجش بروید و این سوالا را اعتراض کنید انشالله ک جواب بگیریم:auizz3ffy9vla57584x

هیدرولیک

سوال 1 عدد رینولدز؟گزینه 4 یعنی 40000 صحیح می باشد.
سوال 3 نیروی فشاری گزینه 3یعنی 112 صحیح می باشد.

انتقال توزیع

سوال 17 جریان اب نفوذی ب شبکه؟ فک میکنم گزینه 3 یعنی شدت بارش -زمان بارش-سطح حوزه-تعداد ادم رو

سوال 19 شبکه جمع اوری مشترک؟ فک میکنم گزینه 4 یعنی تعداد روز بارانی -وجود رودخانه- شیب کم
سوال 25 قطر لوله برای جریان ثقلی ؟قطر ب توان 2.63 ک میشه گزینه 4 یعنی 3
سوال 30 دبی خط انتقال در مناطق گرم و خشک؟؟ ک جواب میشه 15 ×(1.5ـ1.8)ک ج رنج جواب بین 22.5 تا 27 میشه . گزینه مناسب گزینه2 یعنی 25 میشه
تصفیه اب

سوال 37 گندزدایی موثر تر ازون؟گزینه 4 ph کم
سوال 46 سطح صافی کند؟من فک میکنم 2400 باید تقسیم بر 10 بشه چون سطح صافی کند را معمولن 10 متر بر روز و صافی تند را 120 متر بر روز میگرفتیم حالا بازم نظر سایر علما باد دید چیه.......جواب صحیح با این تفاسیر 200 میباشد

سوال 58 بالاترین راندمان حذف bod؟؟طبق کتاب ززولی ک من دیدم راندمان هوازی و اختیاری هر دو در برکه ها 80 تا 95 بودو بی هوازی 50تا 85 بود پس قطعا بی هوازی جواب نمیشه و گزینه صحیح یا هوازی یا اختیاری است

زباله و کلیات

سوال 93 در طبقه بندی ایستگا های انتقال؟؟؟طبق برسی های من گزینه 3 ظرفیت بیش از 100 تن صحیح است

سوال118 کوکسیلا بورنتی؟؟؟عامل ان تب qو مخزن ان جوندگان میباشد گزینه 4 صحیح است

آخرین ویرایش:

New member
دوستان بهداشت محیطی ب سایت سنجش بروید و این سوالا را اعتراض کنید انشالله ک جواب بگیریم:auizz3ffy9vla57584x

هیدرولیک

سوال 1 عدد رینولدز؟گزینه 4 یعنی 40000 صحیح می باشد.
سوال 3 نیروی فشاری گزینه 3یعنی 112 صحیح می باشد.
سوال 8 در هیدرولیک گزینه 4 یعنی 10 صحیح است(ب جای جذر .016 باید جذر .16 را بگیرید تا عدد 10 ب دست اید)

انتقال توزیع

سوال 17 جریان اب نفوذی ب شبکه؟ فک میکنم گزینه 3 یعنی شدت بارش -زمان بارش-سطح حوزه-تعداد ادم رو

سوال 19 شبکه جمع اوری مشترک؟ فک میکنم گزینه 4 یعنی تعداد روز بارانی -وجود رودخانه- شیب کم
سوال 25 قطر لوله برای جریان ثقلی ؟قطر ب توان 2.63 ک میشه گزینه 4 یعنی 3
سوال 30 دبی خط انتقال در مناطق گرم و خشک؟؟ ک جواب میشه 15 ×(1.5ـ1.8)ک ج رنج جواب بین 22.5 تا 27 میشه . گزینه مناسب گزینه2 یعنی 25 میشه
تصفیه اب

سوال 37 گندزدایی موثر تر ازون؟گزینه 4 ph کم
سوال 46 سطح صافی کند؟من فک میکنم 2400 باید تقسیم بر 10 بشه چون سطح صافی کند را معمولن 10 متر بر روز و صافی تند را 120 متر بر روز میگرفتیم حالا بازم نظر سایر علما باد دید چیه.......جواب صحیح با این تفاسیر 200 میباشد
سوال 47 اندازه موثر و ضریب یکنواختی ک نزدیک ترین گزینه گزینه 3 میباشد

تصفیه فاضلاب

سوال 55 یعنی sbr؟طبق بررسی من همان گزینه واکنش یعنی 2 صحیح هست.

سوال 58 بالاترین راندمان حذف bod؟؟طبق کتاب ززولی ک من دیدم راندمان هوازی و اختیاری هر دو در برکه ها 80 تا 95 بودو بی هوازی 50تا 85 بود پس قطعا بی هوازی جواب نمیشه و گزینه صحیح یا هوازی یا اختیاری است

زباله و کلیات

سوال 93 در طبقه بندی ایستگا های انتقال؟؟؟طبق برسی های من گزینه 3 ظرفیت بیش از 100 تن صحیح است

سوال118 کوکسیلا بورنتی؟؟؟عامل ان تب qو مخزن ان جوندگان میباشد گزینه 4 صحیح است

عزیزم سوال ۸تو کلید هم همون گزینه د زده
سوال ۴۷تو کلید همون گزینه ج زده ولی به نظر من اون سوال باید حذف شه
سوال ایستگاه انتقال دوستمون از رو هندبوک نگاه کرد گفت درسته اونی که بیشتر از ۱۰۰هست راجب مواد بازیافتیه فک کنم
سوال کوکسیلا بورنتی من خودمم گزینه د رو زدم ولی دوستان میگن تب کیو و محصولات لبنی درسته

New member
به نظر من سوال ۷ هیدرولیک جواب درست نداره و باید حذف شه

12500

Member
عزیزم سوال ۸تو کلید هم همون گزینه د زده
سوال ۴۷تو کلید همون گزینه ج زده ولی به نظر من اون سوال باید حذف شه
سوال ایستگاه انتقال دوستمون از رو هندبوک نگاه کرد گفت درسته اونی که بیشتر از ۱۰۰هست راجب مواد بازیافتیه فک کنم
سوال کوکسیلا بورنتی من خودمم گزینه د رو زدم ولی دوستان میگن تب کیو و محصولات لبنی درسته

خوب سوال 8 و 47 رو حذف میکنم
سوال زباله رو صفحه اش رو بگید از رو هند بوک ببینم من هر چی میگردم پیدا نمیشه
سوال کلیات هم مخزن رو بز و کنه و گفته محصولات لبنی جایی نگفته

New member
خوب سوال 8 و 47 رو حذف میکنم
سوال زباله رو صفحه اش رو بگید از رو هند بوک ببینم من هر چی میگردم پیدا نمیشه
سوال کلیات هم مخزن رو بز و کنه و گفته محصولات لبنی جایی نگفته

نمیدونم من کتاب پیشم نیست یکی از بچه های همین جا گفت
سوال کلیات هم بله منم مخزن رو بز و گوسفند و کنه گفته اما هیچکدوم جزو جوندگان نیستن

12500

Member
من هر چی فصل 8 مدیریت پسماند رو نگاه میکنم عدد بیش از 500 تن پیدا نمیکنم همه جا بیش از100 تن گفته..لطفن صفحه رو بگید پیدا کنیم..:wacsmiley:

آخرین ویرایش:

New member
من هر چی فصل 8 مدیریت پسماند رو نگاه میکنم عدد بیش از 500 تن پیدا نمیکنم همه جا بیش از100 تن گفته..لطفن صفحه رو بگید پیدا کنیم..:wacsmiley:

خب مطمبنی که واسه ایستگاه انتقال نوشته بیشتر از ۱۰۰؟

سلام سوال 8 دفترچه الف کلید گزینه ب زده ک اشتباه هست سوال کلیات بهداشت سوال 118 ص 17 طبق جدول گزینه د میشه ک کلید الف زده سوال 37 تصفیه اب میشه phکم ک زده ب ...سوال 47 تصفیه اب کاما اشتباه ...سوال 96 مواد زای طبق رفرنس ص 1062میشه ب زده کلید الف

hasan69

New member
سلام سوال 8 دفترچه الف کلید گزینه ب زده ک اشتباه هست سوال کلیات بهداشت سوال 118 ص 17 طبق جدول گزینه د میشه ک کلید الف زده سوال 37 تصفیه اب میشه phکم ک زده ب ...سوال 47 تصفیه اب کاما اشتباه ...سوال 96 مواد زای طبق رفرنس ص 1062میشه ب زده کلید الف

سوال 96زباله کلیدش درسته چون اینجا مراقبت های بعد بستن منظورشه و حدود 30-50سال طول میکشه روی سوال خواسته مراقبت های بستن وبعد بستن

آخرین ویرایش:
میگم تخمین رتبه این سایت چطوره میشه راهنمایی کنید اخه ثبت نام ک میکنم و میرم تو پروفایلم هرچی تخمین رتبه میزنم فقط صفحه سفید هست چیزی نمیاره .

New member
یا کریمی;630232]سلام سوال 8 دفترچه الف کلید گزینه ب زده ک اشتباه هست سوال کلیات بهداشت سوال 118 ص 17 طبق جدول گزینه د میشه ک کلید الف زده سوال 37 تصفیه اب میشه phکم ک زده ب ...سوال 47 تصفیه اب کاما اشتباه ...سوال 96 مواد زای طبق رفرنس ص 1062میشه ب زده کلید الف[/QUOTE]

صفحه ۱۷ چه کتابی

بالا