مطالعه گروهی ارشد روانشناسی بالینی 94

اولویت شما برای شروع مطالعه کدوم یک از دروس است؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

fada19990

New member

ینی تنها دلیلی که بخاطرش موضع علمی من رو خالی کردی یه فقط بود دکتر؟...
اصلا سوال رو بزاریم کنار خدایی گزینه یک با عقل جور در نمیاد..... میشه آدم تو خونه مثل بلبل حرف بزنه ولی رفت مدرسه مثل موش چیزی نگه بعد ما بگیم این تو خونه مهارت حرف زدن داره ولی تو مدرسه نداره....... خو مهارت یه چیز پایداره این اضطرابه که تو اجرای مهارت اختلال ایجاد میکنه...
دكتر حقيقت همينه باور كن من امتحان كردم جواااب داده!!!!!خارج از شوخي با توجه
به توضيحات رواي جان همكلاسي ايندمون من همون يك رو انتخاب ميكنم،
ببينيد كودك تو.خونه صحبت ميكنه ولي بدلايلي مثل اصطراب اجتماعي تو محيط هاي ديكه صحبت نميكنه!
يه تست ديكه مشابه اين من حل كردم بيداش كردم ميفرستم براتون

آخرین ویرایش:

mahsaaaa

New member
شرمنده باشوا،آدرس یادم نیست آخه قبلا راجع موتیسم داشتم مطلب جمع میکردم اینو توو یه سایتی خوندم بخاطر همینم توو ذهنم مونده.

rawy

New member
در لالي انخابي
كودك مهارت هاي زباني كافي را در برخي از محيط ها دارد اما در برخي از محيط ها فاقد انهاست،
كودك معارت هاي زباني را در طول زنذكي كسب نكرده است و مي توانند در زمره اختلال بياني قرار ليرد!
تمها دياي صحبت نكردم كودك اضطراب اجتماعي است
كودك بيشتر در منزل ساكت است و در مدرسه صحبت ميكند

اگر اشتباه نکنم اینی که فدا نوشته "تنها دلیل" بوده
بنابراین اضطراب اجتماعی تنها دلیل نیست و گزینه صحیح نیست!

zahraba

New member
سلام دوستان پرانرژی:rose:
من یه پاور پوینت تغییرات DSMرو داشتم گفتم براتون بذارم شاید به دردتون بخوره
البته از نظر خودم خیلی جاهاش نامفهوم هست و ممکنه غلط علمی هم داشته باشه اما برای شماها که تغییراتو میدونید خوبه چون سریع میتونید مرور کنید

ان شاا...که امسال میزنید تو گوش کنکور بهداشت:a2d3:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rawy

fada19990

New member
در لالي انخابي
كودك مهارت هاي زباني كافي را در برخي از محيط ها دارد اما در برخي از محيط ها فاقد انهاست،
كودك معارت هاي زباني را در طول زنذكي كسب نكرده است و مي توانند در زمره اختلال بياني قرار ليرد!

راوي جوووون اون تيكه رو كه قرمز نوشتي متوجه نميشم!جي هست !

bashaw

New member
دكتر حقيقت همينه باور كن من امتحان كردم جواااب داده!!!!!خارج از شوخي با توجه به توضيحات رواي جان همكلاسي ايندمون من همون يك رو انتخاب ميكنم

میدونم تو پاسخنامه هم یک زده ولی تا حد یقین اطمینان دارم که گزینه یک جواب صحیحی برای این سوال نیست. تو کنکور یک بزنید ولی یک رو به دانشتون اضافه نکنید، چون فردا سر با استناد کامل مجبورم جوابتون رو بدم..

bashaw

New member
در لالي انخابي

باشه دکتر راوی تنها دلیل نیست و سه گزینه درست نیست. ولی یک هم درست نیست... به فاقــــــد توجه کن.

rawy

New member
راوي جوووون اون تيكه رو كه قرمز نوشتي متوجه نميشم!جي هست !

:25r30wi: فدا جونم , قربونت برم, اونو شما نوشتی , من کپی کردم
همون دیگه اونو متوجه نشدید که اینهمه بین علما اختلاف افتاده
دکتر باشو هم به نظرم با اصلاح این کلمه قانع بشن :smilies:

bashaw

New member
شرمنده باشوا،آدرس یادم نیست آخه قبلا راجع موتیسم داشتم مطلب جمع میکردم اینو توو یه سایتی خوندم بخاطر همینم توو ذهنم مونده.

مهسا بانو من باشوا نیستم........ نمیدونم اون الف آخر رو از کجا میارید؟؟؟
اشکال نداره ..موفق باشید

bashaw

New member
:25r30wi: فدا جونم , قربونت برم, اونو شما نوشتی , من کپی کردم
همون دیگه اونو متوجه نشدید که اینهمه بین علما اختلاف افتاده
دکتر باشو هم به نظرم با اصلاح این کلمه قانع بشن :smilies:

من این تست رو قبلا هم دیدم و بررسی کردم دکتر راوی.. اشتباه تایپی دکتر فدا اصلا مسئله ای نیست.. کلا گزینه الف برام جواب قابل قبولی نیست..:wacsmiley:

rawy

New member
باشه دکتر راوی تنها دلیل نیست و سه گزینه درست نیست. ولی یک هم درست نیست... به فاقــــــد توجه کن.

دکتر تو پاسخ دهی به سوالات کنکور باید درست ترین گزینه رو انتخاب کرد
الان شما تو کنکور نشستی این سوال فرضا غلط رو بهتون دادند, دست ما به کی مرسه که بگیم آقایون داداشام این سوالدون غلطیست ولی نمرش باس ماست
پس نتیجه می گیریم که بالاخره با هر بدبختی ای شده از بین چهار گزینه باید به یکی پاسخ بدیم
من متن کتاب رو نوشتم:
"در حال حاضر باور بر این است که سلکتیو میوتیسم در اثر اضطراب اجتماعی به همراه مشکلات گفتاری و زبانی به وجود می آید"
پس این بچه مشکل گفتاری و زبانی هم داره , هرچند اندک
گفته "كودك مهارت هاي زباني كافي را در برخي از محيط ها دارد اما در برخي از محيط ها فاقد انهاست" باید دید مهارت های زبانی شامل چه مواردی هستند, این بچه صرفا به خاطر اضطراب نیست که حرف نمی زنه پس به همراه اضطراب مسائل دیگه ای هم داره

rawy

New member
سلام دوستان پرانرژی:rose:
من یه پاور پوینت تغییرات DSMرو داشتم گفتم براتون بذارم شاید به دردتون بخوره
البته از نظر خودم خیلی جاهاش نامفهوم هست و ممکنه غلط علمی هم داشته باشه اما برای شماها که تغییراتو میدونید خوبه چون سریع میتونید مرور کنید

ان شاا...که امسال میزنید تو گوش کنکور بهداشت:a2d3:

سلام زهرای عزیز
خوبی؟
یک دنیا ممنونم از لطفت, مثل همیشه با محبتی :riz304:

rawy

New member
دكتر حقيقت همينه باور كن من امتحان كردم جواااب داده!!!!!خارج از شوخي با توجه
به توضيحات رواي جان همكلاسي ايندمون من همون يك رو انتخاب ميكنم،
ببينيد كودك تو.خونه صحبت ميكنه ولي بدلايلي مثل اصطراب اجتماعي تو محيط هاي ديكه صحبت نميكنه!
يه تست ديكه مشابه اين من حل كردم بيداش كردم ميفرستم براتون

لی لی لی لی
567419_2uge4p4.gif

بچه ها من از مود افسردگی شیفت کردم, لطفا دست به گیرنده هاتون نزنید
103319_2uqdic2.gif

من سعی می کنم حالم خوب باشه
بازم جوابها رو بررسی کنید, افراد دچار اختلالات خلقی قابل اعتماد نیستند :25r30wi:
شب همتون بخیر

bashaw

New member
باور کنید میدونم چی میگید و لزومی هم به این همه اصرا من نیست. ولی شما هم به بار از پنجره من نگاه کنید.

كودك مهارت هاي زباني كافي را در برخي از محيط ها دارد اما در برخي از محيط ها فاقد انهاست.

قسمت اول اشاره میکنه: در برخی محیط ها مهارت های زبانی کـــــــافی داره . ولی تو قسمت دوم میگه تو موقعیت های دیگه فاقد اونهاست....
مهارت یک تجربه یادگیری شده است که تقریبا به صورت خودکار در اومده و خیلی سخت افت میکنه مگه بر اساس اضطراب شدید...
ینی اضطراب باعث میشه که کودک تو اون موقعیت حرف نزنه و مهارتش افت کنه نه اینکه تو اون موقعیت مهارتش رو از دست بده... حتی اگه مهارتش ناقص هم باشه حداقل میتونه به صورت ناقص تو مدرسه هم ابرازش کنه.

fada19990

New member
بعد از يك سوال سخت ميريم يه سوال اسون حل كنيم !
در شرطي شدن كلاسيك كداميك از كزينه هاي زير موجب خاموشي ميشود!?
ارائه محرك غير شرطي قبل از محرك شرطي
ارائه محرك غير شرطي بدون ارائه تقويت
تكرار محرك شرطي بدون ارائه تقويت يا محرك غير شرطي
ارائه محرك غير شرطي با مخرك شرطي ديكر

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا