اولین صندلی داغ زمستان 93/11/2با حضور آبتین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

abtin13

New member
چرا میگن خوشحالترین ادمای روی این زمین غمگین ترین ادمان؟ کی میگه؟ هرکی میگه اشتباه میگه.خوشحال ترین آدما بی خیال ترین آدمان.کسی که زیاد فکر بکنه دیگه خوشحال نیست.قضیه همون تسبیح و جمله طلایی

خو میریم یکم وارد زندگی شخصیت میشیم
با اجازه
تق
تق تق
icon_pf%2855%29.gif

جورابات کی میشوره؟ ماشین لباسشویی
شده تو اتاقت راحت نشسته باشی یکی یهو بیاد تو؟ .اصولا قبل اینکه کسی بیاد تو اتاقم متوجه میشم.چون هم درش همیشه بازه و هم اینکه اگه کسی بیاد صداشو میشنوم
میشه عشق رو از فکر خودت اونی که تو ذهنته بگی؟ عشق یعنی حماقت
با دل عاشق میشی یا قلب
؟ خب دل و قلب یه چیزن دیگه.مگه اینا باهم فرقی دارن؟
.........................

N@RVIN

Well-known member
خب یه سوالی پیش میاد

تو که به عشق میگی حماقت تا احساسی هم نباشه به کسی نمیگن خاص (البته از اونا که مد نظره ملته ) بوگو ببینیم احساست پس به این دختر (اصولا باید دختر باشه خب) خاص چیه ؟ :)))

بعد اینکه اسم واقعی خودتو گفتی اسم مخاطب خاصتم (فعلی مد نظرمه )بوگو ؟

درجه صندلی داغتم بوگو؟

( حواست باشه داغترین سوال صندلی داغم به خودم اختصاصی بدی ..پز پز)

abtin13

New member
چقد اهل خودنمایی هستی؟ خیلی کم.ترجیح میدم خیلی تو دید نباشم

بعد از انجام یه کار اشتباه خودت رو سرزنش میکنی یا همیشه حق رو بخودت میدی؟ گاهی سرزنش میکنم و گاهی حق رو بخودم میدم.که باز هم مربوط میشه به طرف مقابل که کی باشه

....................

آتشین

Well-known member
نظرت درمورد جنس مونث؟!
دوس داری کیو خفه کنی الان؟!
بهترین جا برای آرامش کجاست؟! (خخخخ یکم دقت کن )
دوس داری تو کدوم کشور و شهر زندگی کنی؟!

abtin13

New member
پسر رو در يك خط تعريف كن؟ یک انسان مظلوم و تنها که زمان به دنیا آمدنش می گویند: حال مادرش چطور است؟ موقع عروسیش می گویند: چه عروس زیبایی ! و موقع مردنش می گویند: بیچاره زنش
babyboy.gif

يه خاطره از ني ني گي هات بگو ؟ خاطره ای از اون دوران تو ذهنم نیست
connie_38.gif

- - - Updated - - -

خوب حالا اینا رو جواب بده تا دوباره بیام :4d564ad6:
.......................

abtin13

New member
منم دیشب نتونستم مزاحم دوستان بشم ، چون آبتین دوستمه و قراره یه روز همدیگه رو ببینیم ، سئوالامو که یه کم هم سخته الان می پرسم : ارادتمندیم استاد

1. دوست دختر داری ؟ آره

2. اگه داری عاشقشی ؟ فکر میکنم

3. تو انتخابات شرکت میکنی ؟ نه

4. اگه شرکت کردی ، رأی سفید دادی تا حالا ؟...........

5. آخرین باری که کتک خوردی کی بود و از کی ؟ دوست داشتی بگو چرا ؟کتک نخوردم.چون اهل دعوای فیزیکی نیستم

6. شکست عشقی وحشتناک خوردی تا حالا ؟ نه در اون حد.یکم ملوتر بود

7. تا حالا پیشنهاد ازدواج به کسی دادی ؟ اگه دادی جواب طرف ؟ من؟ ازدواج؟ بام؟ شیب؟

8. رو آذری بودن خودت تعصب داری ؟ البته آذری نه و ترک.نه مثل پان ترک ها و تبریزی ها ولی اگه یکی توهین بکنه حقش رو میزارم کف دستش

9. سخت ترین شرایطی که برات پیش اومده تو کل زندگیت ؟ دورانی که دانشجوی غیربومی بودم

10. تا بحال به خودکشی فکر کردی ؟ قبلا آره ولی الان نه

11. در حال حاضر به چی معتادی ؟ یه هیچی.شاید اگه اینترنت نباشه یکی دو روز کلافه بشم ولی بعدش برام عادی میشه

12. شغل ابوی محترم ؟ معلم بازنشسته

13. طرفدار کدوم خواننده ای (فقط یکی) طرفدار کسی نیستم.هرکی آهنگ خوب بخونه بهش گوش میدم فرقی نمیکنه کی باشه

14. به بهشت و جهنم اعتقاد داری ؟ مشکوکم بهش.مشکوک

15. با کدوم کاربر انجمن قهری ؟ اگه مقصر اون باشه و معذرت خواهی کنه آشتی میکنی ؟ قهر نه.فقط از ش خوشم نمیاد.مجید دیجی. وقتی هم از کسی خوشت نمیاد معذرت خواهی دلیلی نداره چون اتفاقی نیفتاده که ازم معذرت بخواد

16. با هیچکدوم از کاربرا رابطه احساسی-عاطفی داری ؟ (بله-خیر) بله

...........................

abtin13

New member
سلااااااااااااااااااااام همشهری....خخخخخخ همشهری؟ پووووووووووووووو؟:bunnyearsmiley:

به نظرت بالاشهرنشین بودن یا پایین شهر نشین بودن چقد میتونه تو زندگی تاثیر داشته باشه؟ خیلی. پارت دی پول دی پلو ، چای دی چوبوخ دی چلو.دیگه واضح تر از این نمیشه گفت

دوس داشتی الان کدوم کشور باشی؟ چون سرما رو دوس دارم کانادا و سوید و فنلاند و نروژ و دانمارک این جور جاها.البته یه استثنا هم هست اونم ایتالیا

هیجان انگیزترین کاری که تا حالا انجوم دادی چی بوده؟ رانندگی با سرعت 120تا تو گردنه حیران

تا حالا ستاره هارو شمردی؟ اره خیلی این کارو میکنم

موتورسواری دوس داری یا ماشین؟ ماشین

تو زندگیت بیشتر مدیون کی هستی؟ مدیون خودم

..........................

abtin13

New member
چقد از سرکار گذاشتن دخترا لذت میبری؟ کلا از سر کار گذاشتن مردم خوشم میاد ولی دخترا کیفش بیشتره

تا حالا کسی سرکارت گذاشته؟ آره چند بار

کی بیشتر رو مخته؟ جانماز آب کش ها و کسایی که دایم دین و مذهبشون رو به رخ بقیه میکشن.فهمیدیم عزیز شما خیلی معتقدی

تا حالا از ته دل داد زدی؟ آره

دوس داشتی از پشت سیم خاردارای گردنه حیران فرار کنی بری اونور؟ :25r30wi: خب وقتی با پاسپورت خودم میتونم برم چرا از سیم خاردار رد شم؟

...................

abtin13

New member
من چندتا کلمه میگم اولین حسی که بهت دست میده رو نمیخواد بگی دومین حس رو بگو باشه؟
فوتبال سرگرمی خوبیه
دختر زیبایی
پسر قدرت
زندگی اجبار
مرد قدرت بیشتر
روحانی مچکریم
دانشگاه اینم سرگرمی خوبیه

.....................

abtin13

New member
مدیر بانو جیزش کن پیچوندا

اسم و فامیل دقیق؟ لددددفن خخ حامد.فقط در همین حد میتونم بگم

تازه اگه میخوای بیشتر جیز بشی روز ، ماه ، سال تولد و ساعت تولد دقیق ساعت 4 و خورده ای صبح67.7.12

قدتم بگو ببینم تصورم درست بوده یا نه 182

بهترین دوست انجمنیت رو هم بگو؟ با هرکسی که باهام حشر و نشر داشته باشه باهاش دوستم.بهترین نداریم

......................

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ساحل

abtin13

New member
سلوم من اومدم پز پز

صمیمی ترین دوستت توی سایت به ناروین هم گفتم صمیمی ترین ندارم.با هر کس که باهام خوب باشه خوبم

بهترین مدیر سایت با مدیرا آشنایی ندارم فقط احسان رو میشناسم که اونم خوب بوده

بهترین تاپیک سایت چیز خاصی تو نظرم نیست

محبوب ترین کاربر سایت ؟ خودت و nike313

یه شعر که وصف همین لحظه ات باشه ؟ چیزی یادم نمیاد

................

abtin13

New member
سوالات تکراری نمی خوام بپرسم انشاالله
بهترین و بدترین خصوصیت اخلاقیت چیه بدترن اینه که زود عصبانی میشم و عجول ان و بهترین منطقی بودن و اینکه قاضی خوبی ام
چه چیزی بی نهایت ناراحتت می کنه و آزارت میده؟ این که همیشه یکی بهم بگه چی کار کنم و چی کار نکنم
چه چیزی خیلیییی خوشحالت می کنه؟ پول زیاد
به خدا اعتقاد داری؟ در چه حدی؟ تا حدی که اوضاع بر وفق مرادت باشه؟ آره اعتقاد دارم ولی با خدایی که بقیه بهش اعتقاد دارن فرق میکنه.ربطی هم به اوضاع نداره.اوضاع چه خوب باشه و چه بد فرقی نداره
اگه زندگی خیلی خیلی بهت سخت بگیره چکار میکنی؟ منتظر میشم تا دیگه سخت نگیره
چی توی سایت خیلی روی اعصابته؟ یوزر هایی که برای بیشتر کردن تعدا نوشته هاشون و بالا آوردن تاپیک های خودشون چرت و پرت پست میذارن
دوست داشتی مدیر بودی؟ کی از قدرت بیشتر خوشش نمیاد حتی اگه مجازی باشه
.
.....................................

abtin13

New member
از دنیای مجازی چی یاد گرفتی؟ اینکه هیچ کس مثل اون چیزی که اینجا نشون میده نیست
ادلکن مورد علاقت ؟ هر ادکلنی که از بوش خوشم بیاد
مدل گوشیت چیه ؟ نوکیا 206
شخصیت آرومی دارید یا پرجنب وجوشید ؟ یا هر دو به موقعش ؟ هر کدوم به موقش

..........................

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا