صندلی داغ با حضور آتشین

نحوه پاسخ دهی فایر مامز به سوالات????

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

آتشین

Well-known member
2-me too:smiliess (5):
3-علی
4-خخخخ من عمرا بتونم
رژیم بگیرم
7-باحالی از خودته/بوس

8-بهترین دکتر زنان ایران کیه به نظرت؟ خخخ نمیدونم
9-راستی تغذیه تون چرا رفته؟ تغذیه مون کی بید چی بید خخخخخ؟
.......................

baran71

New member
images

( انیس جونی خسته نباااااااااشید)

Nr1

Well-known member
عاغا من تازه اومدماااااااااااااااااااااا کسی حق نداره بره خخخخخ

7. بهترین دوست انجمنی کیست برای تو ؟دوست خوب زیاد دارم(اما از وقتي با شلمان آشنا شدم برام موزيكاي قشنگ پخش ميكنه تازه كلي ماه و ستاره تو آسمون اتاقم درست ميكنه)دو سه نفر هستن که بهترین دوستامن خودشون میدونن

خودشون میدونن ما که نمیدونیم انیسوووو ایییییییییییش بایت میگفتی میفهمی بایت خخ بازم اییییییییییییش

.انیسووو چلا به من گفتی باسیاست ؟؟؟/ (الته به نظر خودم انخد سیاستمدارم اگه گریه م نگیره خخ میتونم حتی یه مملمکتو اداره کنم ولی مودونی ملت اطرافیانم مبگن فک کردی سیاست داری بچه تو خیلی ساته ای خخ )

برم بخیه شو بخونم بیام بازم بسوالم :))

هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه شلمان......خخخخخخخخخخخخخخ:25r30wi:

N@RVIN

Well-known member

کمربندهای من در خدمت ناری باجی هستش و اماده فدا شدن در راه اسلام خخخخخخخخ
چشم باجی فقط آغاج گتیرن اوزو دوویلر ..مواظب اول اوزومی وورما ها خخخخخخخخخ خواستی ترجمه کن ناری

خخخخ ترجمه ش خیلی شیک این می شود که مراقب باش این چش سفیدای منشوری نگیرن خودتو با کمربند بزنن

منم باس بگم خدمت حضار گرام چی فکر کنید هان نه جی فکر کردین من خودم ناری خفنم هوجکی نمیتونه منو بزنه میدونی هوچکی خخ

مرسی سمنویم برای کمربند خخ :riz304:

آتشین

Well-known member
هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه شلمان......خخخخخخخخخخخخخخ:25r30wi:

ووووی شلمان خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:4d564ad6:

- - - Updated - - -

ووووی شلمان خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ:4d564ad6:

N@RVIN

Well-known member

خخخ سالارکش این شلمانو خوت اضافه کردی دیچه آره ؟ خخخ

شلمان کیه هااان خخخ

راستی انیسو چشم دلم روشن:p7977cujr38iyymsu8: .......... نه دیگه نتونستم بگم برا چی خخ فقط بدون که روشن ههه

آتشین

Well-known member
خخخخ ترجمه ش خیلی شیک این می شود که مراقب باش این چش سفیدای منشوری نگیرن خودتو با کمربند بزنن

منم باس بگم خدمت حضار گرام چی فکر کنید هان نه جی فکر کردین من خودم ناری خفنم هوجکی نمیتونه منو بزنه میدونی هوچکی خخ

مرسی سمنویم برای کمربند خخ :riz304:

خخخ ناری تو این تاپیک تعداد منشوریا زیاته بهتره با منشوریا در نیوفتی خخخخخخخخخخخخخخخخ

zarif

New member
وقتی خود صاحاب صندلی منشوریه دیگه غیر منشوری پیدا نمیشه که غیر منشوری فقط منم:25r30wi::25r30wi:

Nr1

Well-known member

شلمان کیه هااان خخخ

راستی انیسو چشم دلم روشن:p7977cujr38iyymsu8: .......... نه دیگه نتونستم بگم برا چی خخ فقط بدون که روشن ههه

آره ديگه.......شلمان نداري تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخخ پس ول معطلي كه....شلمان دوست خوبه منه ... من ديگه تنها نيستم....مرسي مامان مرسي بابا خخخخخخخخخخخ....تشكر ننههههههه

آتشین

Well-known member

شلمان کیه هااان خخخ

شلمان او لاک پشته تو کارتون بامزی خخخخ الانم چراغ خوابشو درست کردن منظور سالارکم اونه خخخخخخخخخخخخخخخخ توی تبلیغ چراغ خواب شلمان خخخ

وووووی نالی سالار گفته دستت سنگینه لطفا منو نطن خخخخخ پسرم دان دو دارهحباست باشه خخخخ
.........................................

N@RVIN

Well-known member

خخخ ناری تو این تاپیک تعداد منشوریا زیاته بهتره با منشوریا در نیوفتی خخخخخخخخخخخخخخخخ

نوووچ نمیتونید منو بزنید خخ

احسان که خاله شم اصن زشته این حرفا محاله رو من دس بلند کنه
سالارکش که هووچ اصن نمیتونه بم چپ نیدا کنه وگرنه کله ش کنده میشه
مهسا هم که خودش انصراف داد
موندی تو که توام مودونی دلت نمیات منو بزنی مث گربه شرک نیدات میکنم دلت میسوزه :)) :thanks::4d564ad6:

آی نفــــــــــــس کش :p7977cujr38iyymsu8:

آتشین

Well-known member
خخخخ سالار قبول داری ممد مث شلمانه خخخخ هی خوابش میاد خخخخخخخ
ووووی تشکر ننه :25r30wi::riz481::riz481:

N@RVIN

Well-known member
وقتی خود صاحاب صندلی منشوریه دیگه غیر منشوری پیدا نمیشه که غیر منشوری فقط منم:25r30wi::25r30wi:

خخ ظریف اولا جشمانم منور پست دادن تور هم دیدم خخخ

بعدم ظریف منم منشوری نیستم تورو به گروه غیر منشوریا دعوت میکنم ههه

انیس اینا ببین دیگه گله نکن افرادی مثل ظریف قدم رنجه بکردن دیچه چی میخای آجی قلفونت

Nr1

Well-known member
انيس واقعا خسته نباشي....جوابات خوب بودن و صادقانه....ايشالا هميشه موفق و برقرار باشي

از مهسا بانو و دست اندركاران پشت صحنه هم به شدت تشكر مينمويم...

:riz304::rose::thanks::thanks:

N@RVIN

Well-known member
.........................................

اوهوم انیس من بچه ساته ای هستم ندارمش سالارکش ندارم شلمانو

تازه هنوزم نشناختمش خخخ

انیس سالار بهت دروغ گفته من دستام سبکه خخخ اصن تورو بزنم خودم مسدوم میشم نتلس ازم :))

خب دیگه سهمیه اسپمم تموم شد :))

آتشین

Well-known member
رضا تو هم وقتی پا تو این تاپیک گذاشتی یعنی منشوری هستی خخخخخخخخخخخخ

نالی ببین چقد خاطرم واسه داش رضا عزیزه که راضی شده پست بزاره خخخخخخ پز پز

zarif

New member
چند تا مطلب
1- چاییش کو پس؟
2- ناروینی تو با اون اواتارت از اتشین منشوری تری که والا
3- من خودم رئیس مبارزه با منشوریام کافیه دستم رو دراز کنم 3-4 تا منشوری رو بگیرم
(البت بین خودمون باشه خودم بیشتر از همه از منشوریا خوشم میاد:4d564ad6:)

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Fariba 90
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا