-_ 22 مرداد ، همه باهم، اعتراض حضوری _-

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

heart.beat777

New member
من به این بزرگی رو کسی ندید اونجا؟:bunnyearsmiley:
پس 2 ساعت بنر دست کی بود؟ من وسهیل بودیم، پیراهن زرد داشتم
خوبه والا:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

heart.beat777

New member
روجو خانم، جدا انتظار داشتیم میای با کلی بنر و پلاکارد بیای،اصلا یه شخصیت اسطوره ای ازت ساخته بودیم تو ذهنمون:motat::motat:
میشه بگی چرا زودتر نیومدی روجو خانم؟ ساعت 11 12 بود انگار اومدید

ROJO

New member
هههههه نخیر ی ربع ب یازده اومدم چرا منو 'دیر' میکنین خخخ

الان گفتین بنر دستم بوده من بازم یادم نمیاد شما رو فقط میدونم ی ورش ابتین بودن ک دستش ترکید بیچاره

mri13 رو هم دیدم ک با تصوراتم زمین تا اسمون فرق داشتن :)

سهیل رو هم ک نشناختمشون

ولی کلا همه بهشون میومد بچه درسخون باشن:smiliess (14):

mahii

New member

الان گفتین بنر دستم بوده من بازم یادم نمیاد شما رو فقط میدونم ی ورش ابتین بودن ک دستش ترکید بیچاره

سهیل رو هم ک نشناختمشون

سلام اینو باز کن ببینم چجوری بود مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:tonguesmiley:
اقا سهیل مگه همون عکسی نبود ک اواتارش بود؟؟؟؟؟؟؟

saeid3

New member
سلام بچه ها خیلی خوشحالم که از نزدیک دیدمتون...امیدوارم همه اون دانشگاهی که حقشونه قبول بشن

abtin13

New member

سهیل رو هم ک نشناختمشون

اخ اخ اخ اخ اخ اخ.خانم گفتی بنر دوباره دستم درد گرفت.تازه جلوی مجلس یه ور بنرو گرفتم دارم با اون نماینده(شبیه آبدارچی ها بود) حرف می زدم می بینم هی دارن بنرو میکشن اون طرف.نمی دونستم با اون یارو حرف بزنم یا همراه با بنر خودمم برم اون طرف.
بچه درسخون رو که بر منکرش لعنت.ناسلامتی هممون یه پا نخبه ایم:motat:

دل آرام

New member
اخ اخ اخ اخ اخ اخ.خانم گفتی بنر دوباره دستم درد گرفت.تازه جلوی مجلس یه ور بنرو گرفتم دارم با اون نماینده(شبیه آبدارچی ها بود) حرف می زدم می بینم هی دارن بنرو میکشن اون طرف.نمی دونستم با اون یارو حرف بزنم یا همراه با بنر خودمم برم اون طرف.
بچه درسخون رو که بر منکرش لعنت.ناسلامتی هممون یه پا نخبه ایم:motat:

آبتین یه تیکه انداختی اون وسط جلوی مجلس خیلی خنده دار بود !!
برگشت گفت این جمع به صورت نمادین اینجاست ! :25r30wi:

آخرین ویرایش:

amin70

New member
رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت با اعلام اینکه ظرفیت‌های رشته‌های کارشناسی ارشد علوم پزشکی به میزان ظرفیت‌های سال گذشته بازخواهد گشت، گفت: بنا بر دستور وزیر بهداشت، ظرفیت‌های رشته‌های کارشناسی ارشد علوم پزشکی در کل به میزان سال گذشته بازخواهد گشت اما این مساله به این معنا نیست که ظرفیت هر رشته به میزان سال گذشته بازخواهد گشت بلکه این افزایش در مجموع ظرفیت‌ها خواهد بود.

پورکاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: ظرفیت رشته‌ها بنابر امکانات و شرایط مجدد از سوی گروه‌های آموزشی به دانشگاه‌ها اعلام و آنها نیز به وزارت بهداشت اعلام خواهند کرد و وزارتخانه نیز معمولا آنها را تایید و برخی را کم یا زیاد می‌کند. رشته‌هایی که با کمبود هیات علمی مواجه باشند، وزارت بهداشت مجبور است ظرفیت آنها را کاهش دهد.

وی با بیان اینکه ظرفیت سال گذشته حدود 5000 نفر بوده است، گفت: امسال ظرفیت‌ها به 4560 نفر رسیده بود که با دستور وزیر بهداشت این ظرفیت به میزان سال گذشته بازخواهد گشت.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در پاسخ به این سوال که میزان افزایش ظرفیت‌ها چگونه در رشته‌ها توزیع خواهد شد؟ گفت: دانشجویان توجه داشته باشند افزایش ظرفیت به میزان سال گذشته به معنای این نیست که ظرفیت هر رشته به میزان سال گذشته بازگردد، بلکه مطابق بررسی‌های انجام شده بنابر شرایط و امکانات و رشته‌هایی که کاهش ظرفیت زیادی صورت گرفته، این افزایش ظرفیت‌ها در آنها اعمال خواهد شد.

وی افزود: به طور مثال هشت رشته‌ای که با کاهش ظرفیت بسیاری روبه‌رو بودند، این افزایش ظرفیت‌ها در آنها بیشتر اعمال خواهد شد.

پورکاظمی در مورد زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم پزشکی نیز اظهار کرد: نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد در 10 روز ابتدایی شهریورماه اعلام خواهد شد.

رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت در مورد بررسی کارنامه‌های داوطلبان آزمون دستیاری دندانپزشکی نیز اظهار کرد: پس از دستور معاونت آموزشی مبنی بر بررسی آزمون دستیاری دندانپزشکی، به علت آنکه سال‌های گذشته ضریب‌بندی در آزمون اعلام نمی‌شده و در دفترچه امسال نیز اعلام نشده بود، دستور داده شد تا ضریب‌بندی دروس از سال آینده انجام شود،

برهمین اساس حدود 15 درصد از کارنامه‌ها تغییر پیدا کرد و به داوطلبان اطلاع‌رسانی و مجدد انتخاب رشته صورت گرفت.

انتهای پیام

دل آرام

New member
من به این بزرگی رو کسی ندید اونجا؟:bunnyearsmiley:
پس 2 ساعت بنر دست کی بود؟ من وسهیل بودیم، پیراهن زرد داشتم
خوبه والا:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

شما همون آقایی بودید که یه گردنبند ماههای تولد اگر اشتباه نکنم انداخته بودید ؟:21:

fada19990

New member
ااااا....... بجه ها واقعا كسي منو نشناخت!!!!!!!!من همونم خاااانمومم كه نيومدم هااااااااا!!!!شناختيد يا نع?

mahii

New member
شبیه ماه های تولد بود آره( البته ریا نشه از ایتالیا واسم آوردن مارک بود):thumbsupsmileyanim::25r30wi::25r30wi:
خوب من اگه میومدم اول شمارو ارشاد میکردم که........گردنبد؟!!!!! اونم مارک عجنبیاااااااا!!!!!!!!!!:25r30wi:

mahii

New member
یکی اون عکس تجمعو بذاره خیالمونو راحت کنه خوووووووووو:tonguesmiley:

ROJO

New member
سلام اینو باز کن ببینم چجوری بود مثلا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:tonguesmiley:
اقا سهیل مگه همون عکسی نبود ک اواتارش بود؟؟؟؟؟؟؟

اره اقا سهیل قبل از تجمع شناخته شده بود :)) درین حد مشهورن ایشون
Mri13 خیلی سنش کمتر از ما میزد، من فک کردم مثلا داداش کوچیکه ی یکی از بچه هاس باهاش اومده :)) ارومم بودن من فک کردم باید خیلی پر شر و شور باشن

من المیرا رو نفهمیدم آخر کیه !
کسی المیرا رو شناخت ؟

منم نشناختم، ازون موارد تاپ سکرت بود المیراا:21:

دل آرام

New member

نه بچه ها عکس نزارید اینجا لطفا
با این جریانی که برای سهیل پیش اومد که به راحتی انگ اغتشاشگر بهش زدن من یکی چشمم ترسیده !
متشکرم !

- - - Updated - - -

نه بچه ها عکس نزارید اینجا لطفا
با این جریانی که برای سهیل پیش اومد که به راحتی انگ اغتشاشگر بهش زدن من یکی چشمم ترسیده !
متشکرم !

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ROJO

hiva321654

New member
دوستان توسایت سنجش قسمت انتخاب محل تحصیل/ ویرایش انتخاب هادوباره فعال شده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا