نظرات شرکت کنندگان کنکور ارشد ایمنی شناسی خرداد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

arshade90

New member
سلام. از دوستان کسی فایل سوالات ایمنی ارشد بهداشت 93 رو داره؟

پریسا 69

New member
من زنگ زدم سنجش پزشکی برای اینکه ببینم اگه مازادو بزنیم قبول بشیم نریم محروم میشیم یا نه
گفتن معلوم نیست اگه شک دارید نزنید ممکنه ده روز مونده به ازمون بگن اینا محرومن....

آخرین ویرایش:

mehdi_imuno

New member
سلام حالا که تمدید شده انتخاب دانشگاه دوست داشتم این نکته رو باهاتون در میون بذارم که فضای آموزشی گروه ایمنی دانشکده بهداشت زیر صفره...فکر کنید یه چیزی تو مایه های یه آبدارخونه یا آشپزخونه که مساحتش حدود 12 متره بلکه کمتر که ک لاس کردنش و در و دیوار و سقفش کاملا داغون و خرابه و کاملا کثیفه..و نه سیستم گرمایشی داره نه سرمایشی...به نظافت هم اصلا اهمیت نمیدن و بیشتر اوقات پر از زباله هست و تقریبا مطمئنم هیچ جای این مملکت کلاسی با این وضع برای دانشجو های ارشد و دکترا در نظر نمیگیرن...شاید بهداشت از لحاظ علمی کمی بالاتر از پزشکی باشه ولی فضا و امکانات پزشکی خیلی بهتره و کلا به دانشجو بیشتر بها میدن،حالا اگر کسی تا این حد علم براش مهمه بهداشت رو انتخاب کنه،دیگه تصمیم گیری به عهده خودتون،وظیفم دونستم که اینارو عنوان کنم.

khatere31

New member
بچه ها کسی سنا شرکت نکرده اینجا؟

ثنا داغون ترین اموزشگاه کشوره . ازمون جامعش رو من دادم. بچه 7 ساله بهتر طرح میکرد سوالارو . زبانشم که عین 40 تاش از کنکورای سالای قبل بود. خسته شده بودن کلا. کارنامه اشتباه. سوالای علمی اشتباه . فعل و فاعل نداره. اشتباه محضه. خ - ل - ی - ل - ی رو نمیدونم. شاید بدتر باشه. شاید بهتر

khatere31

New member
سلام حالا که تمدید شده انتخاب دانشگاه دوست داشتم این نکته رو باهاتون در میون بذارم که فضای آموزشی گروه ایمنی دانشکده بهداشت زیر صفره...فکر کنید یه چیزی تو مایه های یه آبدارخونه یا آشپزخونه که مساحتش حدود 12 متره بلکه کمتر که ک لاس کردنش و در و دیوار و سقفش کاملا داغون و خرابه و کاملا کثیفه..و نه سیستم گرمایشی داره نه سرمایشی...به نظافت هم اصلا اهمیت نمیدن و بیشتر اوقات پر از زباله هست و تقریبا مطمئنم هیچ جای این مملکت کلاسی با این وضع برای دانشجو های ارشد و دکترا در نظر نمیگیرن...شاید بهداشت از لحاظ علمی کمی بالاتر از پزشکی باشه ولی فضا و امکانات پزشکی خیلی بهتره و کلا به دانشجو بیشتر بها میدن،حالا اگر کسی تا این حد علم براش مهمه بهداشت رو انتخاب کنه،دیگه تصمیم گیری به عهده خودتون،وظیفم دونستم که اینارو عنوان کنم.

والا گالری تصاویر سایت دانشکده که چیز دیگه ای میگه. کلاساش مثل هتل میمونه....!!!

mnamavarpour

New member
سلام دوستان
به نظر شما برای امسال کنکور ایمنی تا چه رتبه ای به قبولی تو هر شهر و هر دانشگاهی که شد، باید امیدوار باشه؟ اگه میدونین بگید ، میخواد بره ک ل ا س ثبت نام کنه.

PMN

New member
بچه ها منابع همکلاساتون که قبول شدن بیاین بذارین خب یعنی هیشکی قبول نشده؟

khatere31

New member
چی خونده عزیزم؟؟...
کلاسم رفتی؟؟؟
کدوم دانشگا بودی؟؟ سال چندمت بود؟

دانشگاه تهران و ایران درس خوندم . قاطی پاتی :)
سال اولم بود. بهمن فارغ التحصیل شدم .
فقط واسه درس ایمنی رفتم . البته کنار دکتر خ - ل - ی - ل - ی ابولعباس هم فصل به فصل خوندم .
بقیه درس ها هم خودم خوندم.

- - - Updated - - -

چی خونده عزیزم؟؟...
کلاسم رفتی؟؟؟
کدوم دانشگا بودی؟؟ سال چندمت بود؟

دانشگاه تهران و ایران درس خوندم . قاطی پاتی :)
سال اولم بود. بهمن فارغ التحصیل شدم .
فقط واسه درس ایمنی رفتم . البته کنار دکتر خ - ل - ی - ل - ی ابولعباس هم فصل به فصل خوندم .
بقیه درس ها هم خودم خوندم.

khatere31

New member
سلام
تبریک بابت موفقیتت
اگه ممکنه منابعی که خوندید را برامون بگید
ممنون:riz304:

- - - Updated - - -

[

ایمنی . عرض کردم تو کامنت قبلی کامل .
بیوشمی برای کنکور . البته دو سه فصلش ناقص بود و نجات شکوهی کامل تر بود. از اون خوندم . پاسختامه تست گنجینه نوشته هم صد بار خوندم. عالیه .
زیست لودیش . دیگه فقط لودیش
باکتری بهادر .کم زدم چون فقط عمومی خوندم. کلش رو کسی میخوند 90 میزد. جواب میده .
زبان هم که هرچی دم دستم بود . یک سال هر روز بدون توقف. تافل. 504 . لزگی . متون پزشکی. هر شب متن میخوندم. لغت هم فقط لاینتر

PMN

New member
ایمنی . عرض کردم تو کامنت قبلی کامل .
بیوشمی برای کنکور . البته دو سه فصلش ناقص بود و نجات شکوهی کامل تر بود. از اون خوندم . پاسختامه تست گنجینه نوشته هم صد بار خوندم. عالیه .
زیست لودیش . دیگه فقط لودیش
باکتری بهادر .کم زدم چون فقط عمومی خوندم. کلش رو کسی میخوند 90 میزد. جواب میده .
زبان هم که هرچی دم دستم بود . یک سال هر روز بدون توقف. تافل. 504 . لزگی . متون پزشکی. هر شب متن میخوندم. لغت هم فقط لاینتر

دست شما درد نکنه :thanks:

فقط اگه ممکنه فصلایی که تو بیوشیمی برای کنکور ناقصه رو هم بگی

khatere31

New member
دست شما درد نکنه :thanks:

فقط اگه ممکنه فصلایی که تو بیوشیمی برای کنکور ناقصه رو هم بگی

مهمترینش هورمون ها. که کلا از لودیش و محمدی هم بخونید. مهممه خیلی
آنزیم ها
متابولیسم هم و پورفیرن ها ( از محمدی بیشتر )

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا