صندلی داغ دیگر با حضور awwa

نحوه پاسخ دهی اوا به سوالات

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AWWA

New member
آوا جان موفق باشـــــــــــــــی:heart:

آوا اینم از صندلی ببین راحتی؟:whistle:

hanging-chairs-from-the-ceiling.jpg

مرسی عزیزم ....جایی که تو باشی مگه میشه ناراحت بود؟!!!

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mohana

AWWA

New member
Nr14d564ad6::ad54ad::painting:[/QUOTE گفت:
سلام ....متاسفانه نشد تو صندلی داغ شما فعالانه حاضر بشم ولی تاجایی که فرصت شد خوندم.... واقعا از جواباتون لذت بردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nr1

AWWA

New member
منم سوالات فرا احساسی معدلی اخراجی مشروطی میپرسم....از همونا که انار ج ندادددددددددددددددددددددددددددددددددددد.....خخخخخخخخ

هانیه جون تاحالا هیچ کدوم از حرفا منو نترسونده بود ولی این کلمه "فرا احساسیت" منو لرزوند:))

AWWA

New member
دقیقا موافقم باتون

مگه میشه برا آوا خانم صندلی داغ آورد!!؟؟؟
ختم قرآن های بی نظیرش بدون اینکه بخوان به نظر کسی بی احترامی کنن هیچ موقع یادمون نمیره

مهسا بانو بهتره اینم اضافه کنید که آوا خانم= مدیر لایق و سابق انجمن فرهنگی مذهبی که خودشون نخواستن مدیر باشن

خیلی وقت پیش باید رو صندلی بودند. البته رو صندلی داغ نه ها، بلکه روی صندلی سوالات.
در هر صورت خیلی خوشحالم که Awwa دعوت شده:rose:

سلام آقای نوتر....بی تعارف از خوبی خودتونه. ختم قرآن با حضور دوستای خوبی مثل شما عالی پیش میرفت.

از اونجایی که فک کنم تراختوری هستین این توپ گل تقدیم شما

هانیه

Well-known member
:4d564ad6::4d564ad6:هر وقت صندلی داخ برگزار میشه ما مهمون داشتیم نمیدونم چرا.....نترس بابا سخت نمیگیریم.....چه گل خوشجلی میسی
هانیه جون تاحالا هیچ کدوم از حرفا منو نترسونده بود ولی این کلمه "فرا احساسیت" منو لرزوند:))

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

AWWA

New member
به به صندلی داغ دوست و هم رشته ای و همکار عزیزم اوا جون
خیلی خوشحالم
Awwa جون موفق باشی
304:

پرچم بهداشت محیطی ها همیشه بالاست:auizz3ffy9vla57584x

مرضی جون شما سروری.......استادی:28:

بهداشت محیط رشته نیس که عشقهههههه:auizz3ffy9vla57584x

AWWA

New member
سلام

به به صندلی داغ آوای عزیزم

خوشحالم عزیزم که مهمون صندلی داغ شدی/ امیدوارم بتونم حضور داشته باشم البته نه برای سوزاندن ، برای آشنایی بیشتر با اجی گلم

امیدوارم صندلی داغ خوبی داشته باشی همراه با خاطرات قشنگ

این سبد گل تقدیم حضورتون

633775592083465000.jpg

مرسی شفق جون.....باعث افتخاره شمام باشی

AWWA

New member
نوتر اين تفكيكت منو كشته....يعني اونايي كه رو صندلي داغ نشستن خدايي نكرده خورده شيشه داشتن؟؟؟خخخخخخخخخخخخخ ...اتفاقا صندلي داغ عين فرشته عدالت كوره مهم نيس كي بشينه فقط سوزوندن بلده..................پس ميسوزانيممممممممممممممممممممممممممممممممممم....

کی گفته فرقی نداره:New (6):.....فقط محض ریا خدمتتون عرض کنم من آدم مومنیم. همین پیش پای شما بهم وحی شد" لا تخف.....این آتیشو برات گلستان میکنیم"

MAHSABANOO

New member
دقیقا موافقم باتون

مگه میشه برا آوا خانم صندلی داغ آورد!!؟؟؟
ختم قرآن های بی نظیرش بدون اینکه بخوان به نظر کسی بی احترامی کنن هیچ موقع یادمون نمیره

مهسا بانو بهتره اینم اضافه کنید که آوا خانم= مدیر لایق و سابق انجمن فرهنگی مذهبی که خودشون نخواستن مدیر باشن

خیلی وقت پیش باید رو صندلی بودند. البته رو صندلی داغ نه ها، بلکه روی صندلی سوالات.
در هر صورت خیلی خوشحالم که Awwa دعوت شده:rose:

اهم اهم خوب صدا میادش !!!!!!!!!
عرضم به حضور حضار محترم اینکه برا همین کاندیدای مدیریت اوا جونمو ابی گذاشتم گفتم شایدی متوجه بشن دوستان که اوا همون مدیر سابق هستن

در مورد اون گنده دومیه هم باید خدمتون عرض کنم که بله اوا قرار بود خیلی وقت پیش بیاد رو صندلی بشینه یعنی قبل ادمین ولی بخاطر غیبت یکماهه من نشد که بشه در واقع شرمنده اوا جونم شدم

و در همین تریبون از اوا تشکر میکنم
اجی جونم اوا گلی خیلی ناسی عاشقتم مرسی که دعوتمو بدون چونه زدن قبول کردی واقعا خیلی دوست دارم اصلا کلا همیشه هر وقت اسمتو میبینم یاد آرامش می افتم درست مثل ارام گلی

AWWA

New member

AWWAدر جریان که می باشی
msn-cheeky-smile-smiley-emoticon.gif

باشد که از دوصندلی قبلی پند گیری!
433019_sardonic.gif

این پست صرفا یک تهدید است!:ph34r-smiley:

اصولا دوزاری من با تاخیر چند ساعته میفته......تازه فهمیدم منظورتون چی بود!!!! یه پیشنهادی دارم نمره منفی ام بذارین تا حداقل منم تو این جدول امتیازا جایی داشته باشم

maxin

Well-known member

اصولا دوزاری من با تاخیر چند ساعته میفته......تازه فهمیدم منظورتون چی بود!!!! یه پیشنهادی دارم نمره منفی ام بذارین تا حداقل منم تو این جدول امتیازا جایی داشته باشم

خب خداروشکر:65d6a5d6s:
مکسین ماموری شدیدالعقاب است:ph34r-smiley:

AWWA

New member
اهم اهم خوب صدا میادش !!!!!!!!!
عرضم به حضور حضار محترم اینکه برا همین کاندیدای مدیریت اوا جونمو ابی گذاشتم گفتم شایدی متوجه بشن دوستان که اوا همون مدیر سابق هستن

در مورد اون گنده دومیه هم باید خدمتون عرض کنم که بله اوا قرار بود خیلی وقت پیش بیاد رو صندلی بشینه یعنی قبل ادمین ولی بخاطر غیبت یکماهه من نشد که بشه در واقع شرمنده اوا جونم شدم

و در همین تریبون از اوا تشکر میکنم
اجی جونم اوا گلی خیلی ناسی عاشقتم مرسی که دعوتمو بدون چونه زدن قبول کردی واقعا خیلی دوست دارم اصلا کلا همیشه هر وقت اسمتو میبینم یاد آرامش می افتم درست مثل ارام گلی

شرمنده میکنی مهسابانو جون....اونی که باید تشکر کنه منم

منم هروقت اسمو آواتارتو میبینم یاد نشاط و طراوت میفتم. امیدوارم همیشه همینطور شادو بانشاط باشی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: maxin

AWWA

New member
سالار نمیری الهی خرده شیشه:

نه خدا نکرده هرگز همچین حرفی نزدم
کلا اوا خانم چون خیلی وقته نیستن ، هم اینکه با تاپیک های ختم قرانش خیلی صفا میکردیم. همه چی سر جاش بود:
ایشون تو صندلی داغ من تا آخر آخر آخرش بودن(به همراه چند نفر دیگه). منم تا آخر آخر آخرش هستم:rolleyessmileyanim:

یادش بخیر صندلی داغ شما خیلی خوش گذشت. اون موقعم ماه رمضون بود فک کنم چون مهنام سفره سحری انداخت. :idea_majidonline:

ketabsabz

Well-known member
آوا جون شما یکی از دوستای قدیمی خوب من تو انجمنی و بهت ارادت خاصی دارم :28:

خوشحال میشم تو صندلی داغت باشم :riz304:

AWWA

New member

leylii

New member
سلام آوا جان ..
با اجازت منم هستم دیگه :rose::25r30wi::tonguesmiley:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا