مطالعه ي گروهي لزگي( تمامي رشته ها)ورژن جدید( 93) بیا تو ضرر نمیکنی

آیا شما برای زبان کارشناسی ارشد از کتاب لزگی استفاده می

• مجموع رای دهندگان
    0

mahDye

New member
سلام من امسال قبول نشدم...:( تازه میخوام لزگی شروع کنم . قبلا کتابای قاسمی رو کم و بیش خوندم... منم هستم.

sath B2 oftadam... taze mikham shoro konam az 30ta bishtar mitonam dar rooz loghat bekhunam...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mf2009

New member
سلام من امسال قبول نشدم...:( تازه میخوام لزگی شروع کنم . قبلا کتابای قاسمی رو کم و بیش خوندم... منم هستم.
خوش امدی . برای شما روزی 30 تا لغت تا ده روز دیگه مهارت یک رو تموم میکنی بعدش یه آزمون ازت میگیرم اگه قبول شدی میری مهارت 2 موفق باشی اسم شما به لیست اضافه شد

mf2009

New member
اقا برنامه منم بکنید از 9 شهریور تورورخدا من مامانم عمل کرده فعلا مهمون میاد میره ولی دیگه از شنبه شروع میکنم تولو خدا!!!!
باشه دوست عزیز برای شما شد از 9 شهریور خدا مادرتون رو هم هر چه سریع تر شفا بده

آخرین ویرایش:

ROJO

New member
Screenshot_2013-08-30-09-38-33_20130830094114698.jpgوقتی saveمیکنم با برنامه،بعد این صفحه میاد که ارور داره میگه فایل خرابه

mf2009

New member
مشاهده فایل‌پیوست 3468وقتی saveمیکنم با برنامه،بعد این صفحه میاد که ارور داره میگه فایل خرابه
عاغا مشکلش اینه که شما با گوشی دانلود میکنی گوشی هم خود به خود فرمت فایل رو عوض میکنه دو تا راه داره :1- با کامپیوتر دانلود کنی بریزی تو گوشی 2- با گوشی فایل زیپ رو دانلود کنی بعد فایل زیپ رو تو گوشی ان زیپ کنی

mf2009

New member
تمام دوستانی که با سیستم لایتنر نرم افزار مشکل دارن و اون غیر فعال شده به من خصوصی بدن مشکلشون رو حل کنم

delnavaz

New member
سلام تاپیک بسیار عالی خسته نباشید هم به استارتر این تاپیک و همه دوستان

منم حتما شرکت میکنم: 1. سطح زبان ضعیف
2. روزی 40 50 تا میتونم حفط کنم
3. روزی 2 ساعت هم میتونم زبان بخونم

اگر برنامه ای هم به من بدید ممنون میشم

:riz304:

sohiii

New member
برای شروع یه سری به این سایت بزنید :اسکای لرن | آموزش آنلاین زبان های خارجی و آزمون تععین سطح رو انجام بدید در آخر یک سطحی از سطوح a2 . b1. b2 .c1 به شما میده شما سطحی که بهتون داد رو اینجا اعلام کنید برای برنامه ریزی آینده به درد میخوره . برای دریافت برنامه هم1- اول سطحی که هستید بگید 2-بعد خودتون درباره سطح زبانتون چی فکر میکنید 3-بگید بگید روزی چند تا لغت میتونید حفظ کنید 4-روزی چند ساعت رو میتونید به زبان اختصاص بدید. تا من بتونم یه برنامه روزانه خوب بهتون بدم
سلام، متشکرم از زحماتتون:rose:،سطح من b2، زبانم خیلی خوب نیس درک مطلبم ضعیفه، میتونم در روز 50 تا لغت و 2 ساعت زبان بخونم...ممنون میشم برنامه منم بگید.

mf2009

New member
سلام تاپیک بسیار عالی خسته نباشید هم به استارتر این تاپیک و همه دوستان

منم حتما شرکت میکنم: 1. سطح زبان ضعیف
2. روزی 40 50 تا میتونم حفط کنم
3. روزی 2 ساعت هم میتونم زبان بخونم

اگر برنامه ای هم به من بدید ممنون میشم

:riz304:
عاغا شما که کارشناسی ارشدی !!!! خوش امدی در هر صورت روزی 50 لغت برای شما تا 6 روز دیگه باید مهارت یک رو تموم کنید سعی کنید هر روز هم بیاید گزارش بدید تو تایپک بررسی موشکافانه سوالات کنکور زبان عمومی هم شرکت کنید اگه در نصب نرم افزار مشکلی داشتید در خدمتم موفق باشید

mf2009

New member
سلام، متشکرم از زحماتتون:rose:،سطح من b2، زبانم خیلی خوب نیس درک مطلبم ضعیفه، میتونم در روز 50 تا لغت و 2 ساعت زبان بخونم...ممنون میشم برنامه منم بگید.

50 تا لغت برای شما خوش امدید نام شما هم به لیست اضافه شد

delnavaz

New member
عاغا شما که کارشناسی ارشدی !!!! خوش امدی در هر صورت روزی 50 لغت برای شما تا 6 روز دیگه باید مهارت یک رو تموم کنید سعی کنید هر روز هم بیاید گزارش بدید تو تایپک بررسی موشکافانه سوالات کنکور زبان عمومی هم شرکت کنید اگه در نصب نرم افزار مشکلی داشتید در خدمتم موفق باشید

ارشدم تموم شده دارم برا دکتری میخونم :sadsmiley: اما زبانم بسیار ... است:whistle:

خب از 504 شروع کنم دیگه؟ اونو الان نصبیدم:riz304:

بالا