زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

yazdan

New member
مرسی عزیزم بدنیستم بیشترنگران حال شمام
وناراحت برای دوستم مایه نفرمفیدجامعه روازدست دادیم چن وقت پیش امتحان زبان بودیکی ازبچه های بالینی‏(بهاره عزیز‏)وقتی داشت ازامتحان زبان برمیگشت تصادف کردفوت کردای خداچقدناراحت شدم من فقط تعریفشوازدوستام شنیدم که چه خانم گلی بودونابغه توروانشناسی تازه میخواست دکتری بخونه خدارحمتش کنه
میدونم تواین شرایط که دوستای عزیزم ناراحتن نبایدازاین صحبتابشه اماگفتم که حدالقل همه برای آرامش روحش دعاکنیم

پس تسلیت برای جامعه روانشناسی
خیلی ناگواره.خدا خانوادشو صبر بده

taranom92

New member
اکی
بچه ها خیلیییییی تفاوت هست بین نمره کل آقای مصفا با آقای یزدان
حل شد؟

اجازه هست ؟
بنظرمن چون هنوزدرصدای واقعی نیومده نمیشه قضاوت کردکه نمره کل چقده بایدصبرکرد
تازه شایدواقعارقابت سنگین بوده ماکه ازدرصدای بقیه که کنکوردادن وعضوسایت نیستن خبرکه نداریم

parand

Well-known member
اجازه هست ؟
تازه شایدواقعارقابت سنگین بوده ماکه ازدرصدای بقیه که کنکوردادن وعضوسایت نیستن خبرکه نداریم

بچه ها مطمئنا رقابت خیلی سنگینه.....
همه برای اهدافشون تلاش میکنن...
امسال باید دقیق تر و بیشتر بخونیم..........

mosaffa7

New member
سلام
تبریک
اقای روحانی دست کم برا شما پاقدمش خوب بودا.حالا سال آینده بهتون ماحق میشیم به امید خدا

ممنون یزدان جان
خیلی ناراحت شدم که قبول نشدی
یادته بهت گفتم حتما حتما کرمانشاه قبولی...خداییش هم فکر نمیکردم قبول نشی...فکر کنم نمره های نزدیک و نمره های یکسان امسال خیلی زیاد بوده و این شده که قبول نشدی
برات از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم و از خدا میخوام هرجا که هستی موفق باشی و به اونچه که میخوای برسی
امیدوارم سال آینده زیارتت بکنم
ایشالا برای عروسیت هم دعوتمون بکنی...:riz304:

mosaffa7

New member
جناب مصفا بهتون تبریک ویژه میگم ظاهرا هم دانشگاهی میشیم دیگه
به نظر من روی شهید بهشتی شک نکنید
خوابگاه حتما بهتون میدن هرچند ترم اول یکمی اذیت میکنن تا یه ماه
حداقل هیچکدوم از بچه ها که بدون خوابگاه نموندن
در مورد سطح استادا شاید الان یکمی توی ذوقتون بخوره چون بعد از رفتن دکتر دژکام و افزایش ظرفیتا اون کیفیت سابق رو نداره خصوصا ورودی های پارسال هرچند من امسال رو خبر ندارم ولی زمان ما بچه ها خیلی قوی بودن
ولی دوتا حسن وزارت بهداشت داره یکی اینکه از همون ترم اول شما آبزرو درمانگاه هستید و اگر خیلی علاقمند باشید میتونید خیلی کار توی این دوسال یاد بگیرید و اینکه یک ترم هم باید کارورزی بگذرونید
دوم جلسات هفتگی ژورنال کلاب و کیس پرزنت هست که با بچه های سال بالا و دکترا برگزار میشه و خیلی مفیده خصوصا بحث ها و ارتباط با دکتراها.....
الان همه کلاسها طالقانی برگزار میشه دیگه امام حسین کسی نمیره

ممنون صفورا جان
افتخاری هست برای ما هم دانشگاهی شدن با شما
جدی؟ دکتر دژکام مگه رفتن؟...نمیدونستم
خیلی خیلی خیلی ممنون از اطلاعاتی که دادید
با تقدیم احترام

yazdan

New member
:25r30wi:

راستی آقای یزدان فکرشو بکنید همگی باهم که انستیتو قبول شدیم
هفته ای یکی دوبار می ریم تحلیل فیلم
دیگه جا کم میارن باید یه جای مناسب بگیرن, اونوقت قیمتو می برن بالا گرون می شه :13:
اصن نمی ریم :(50):

من هاردو میارم شما ی لب تاب گیر بیارین خودمون ی سینما روانکاوی میزنیم.
ایندفه هارد خودمو میارم البته:smiliess (3):دیگه خیالمون راحته

parand

Well-known member
بچه ها اسم کوچیکه دکتر دژکام چیه؟؟؟؟
ما هم تو دانشگامون یه دکتر دژکام داشتیم ولی رفت.....تدریسش فقط برای دانشجوهای ارشد بود.......
نکنه همونه؟؟؟؟

yazdan

New member
ممنون یزدان جان
یادته بهت گفتم حتما حتما کرمانشاه قبولی...خداییش هم فکر نمیکردم قبول نشی...فکر کنم نمره های نزدیک و نمره های یکسان امسال خیلی زیاد بوده و این شده که قبول نشدی
برات از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم و از خدا میخوام هرجا که هستی موفق باشی و به اونچه که میخوای برسی

خداشاهده دیشب یکی از پستاتو داتم میخوندم که نوشته بودی دار میری عروسی دوستت و لحنت خوشحال بود .حس میکردم خودمم که انقدر خوشحالم.دوستی شما باعث افتخارمه

yazdan

New member
ممنون یزدان جان

فکرشو بکن من بااین حالم دارم خانو بچه هارو دلداری میدم.داستان داریما!!!!!!!!!!نتیجه رو که دیدم فقط مونده بودم به خانومم چی بگم

rawy

New member
اجازه هست ؟

والا ترنم جان واقعی رو کی تعیین می کنه؟
وزارت بهداشت که تو تستهاشون غلط های فاحش در آوردیم , اعتراض کردیم اصلا نگفتن شما چی می گید؟
تو اینکه رقابت سنگین بوده شکی نیست و اینکه حدود درصدهای بچه ها تقریبا (حالا با یه مقدار بالا پایین) مشخص هست
با توجه به اینکه انتخاب اول اکثر بچه ها دانشگاههای تهران هست
ایران, ارتش, تهران, بهشتی, بهزیستی
و بعد اکثرا کاشان و زنجان رو انتخاب می کنن
کرمانشاه و زاهدان به دلیل دور بودن مسیر معمولا کمتر انتخاب میشن, و با توجه به درصدهای آقا یزدان به نظرم منطقی بود که پذیرفته بشن و یا به احتمال قوی خیلی نزدیک به قبولی هستن
عجیب اینکه بالاترین میانگین رو اینجا فکر می کنم فانوسی داشت که اصلا قبول نشد :shocked:
منظور من توضیح دادن این قضایا بود و اینکه بهداشت داره اعتبارش رو تو ذهن اقلا خود من پایین میاره , و الا منکر زحمات دوستان نیستم و اصلا بحث چیز دیگه ای بوده

mosaffa7

New member
فکرشو بکن من بااین حالم دارم خانو بچه هارو دلداری میدم.داستان داریما!!!!!!!!!!نتیجه رو که دیدم فقط مونده بودم به خانومم چی بگم

تلاشت هدر نرفته یزدان جان...اینو مطمئن باش...تلاش و پشتکارت واقعا برای من ستودنی بود...فکر نکنم کسی توی این جمع شرایط تو را داشت برای درس خوندن....و الان هم احتمال میدم با یکی دو نمره اختلاف قبول نشده باشی
مهم آینده هست که من مطمئنم برای تو خیلی خیلی درخشانه...

rawy

New member
من هاردو میارم شما ی لب تاب گیر بیارین خودمون ی سینما روانکاوی میزنیم.
ایندفه هارد خودمو میارم البته:smiliess (3):دیگه خیالمون راحته

فضاش چی؟؟؟
تو خیابون؟ :rolleyessmileyanim:
تازه یه مونیتور هم لازم داریم

taranom92

New member
والا ترنم جان واقعی رو کی تعیین می کنه؟
وزارت بهداشت که تو تستهاشون غلط های فاحش در آوردیم , اعتراض کردیم اصلا نگفتن شما چی می گید؟
تو اینکه رقابت سنگین بوده شکی نیست و اینکه حدود درصدهای بچه ها تقریبا (حالا با یه مقدار بالا پایین) مشخص هست
با توجه به اینکه انتخاب اول اکثر بچه ها دانشگاههای تهران هست
ایران, ارتش, تهران, بهشتی, بهزیستی
و بعد اکثرا کاشان و زنجان رو انتخاب می کنن
کرمانشاه و زاهدان به دلیل دور بودن مسیر معمولا کمتر انتخاب میشن, و با توجه به درصدهای آقا یزدان به نظرم منطقی بود که پذیرفته بشن و یا به احتمال قوی خیلی نزدیک به قبولی هستن
عجیب اینکه بالاترین میانگین رو اینجا فکر می کنم فانوسی داشت که اصلا قبول نشد :shocked:
منظور من توضیح دادن این قضایا بود و اینکه بهداشت داره اعتبارش رو تو ذهن اقلا خود من پایین میاره , و الا منکر زحمات دوستان نیستم و اصلا بحث چیز دیگه ای بوده
درسته عزیزم خیلی پیش اومده کلیدااشتباه داشته باشن دوستم که اپیدمیولوژی میخونه وقتی کنکورشوداد دیدم حالشومیگفت خوندن برابهداشت وقبول شدن یه ریسکه امابایداینقدبخونیم تادیگه لب مرزنباشیم اینقدتلاش کنیم اگه خدای نکرده بازاین اتفاق افتادازرتبه یک بودن فوقش به رتبه هست برسیم

rawy

New member
درسته عزیزم خیلی پیش اومده کلیدااشتباه داشته باشن دوستم که اپیدمیولوژی میخونه وقتی کنکورشوداد دیدم حالشومیگفت خوندن برابهداشت وقبول شدن یه ریسکه امابایداینقدبخونیم تادیگه لب مرزنباشیم اینقدتلاش کنیم اگه خدای نکرده بازاین اتفاق افتادازرتبه یک بودن فوقش به رتبه هست برسیم

دقیقااااااااا درسته
و تفاوت قبولی ها و مردودها دقیقا تو همون درصد بالاتر صحیح ها بوده که موارد مورد تردید رو شامل نشده

mosaffa7

New member
:25r30wi:
از دیروز عصر تا حالا نتونستم بخندم...ممنون جناب مصفا
راستی من از طریق راوی جان هم مراتب تبریک رو خدمتتون عرض کردم
واقعا تبریک میگم قبولیتون تو دانشگاه خوارزمی و شهید بهشتی :riz304: انشالله تو همه ی مراحل زندگیتون موفق باشید
حالا کدوم رو ثبت نام میکنید؟؟؟؟؟؟؟خیلی کنجکاوم بدونم...آخه مطمئن بودم خوارزمی قبول می شید

سلام فانوسی عزیز
زیارت قبول...احوال شریف؟ خوبید؟
خیلی ممنون...شما همیشه لطف داشتید بما
من هم قبولی شما رو در دانشگاه شاهد تبریک میگم...همونی بود که میخواستیدااااا...ایشالا خبر قبولی دکتراتون...و امیدوارم همشیه موفق و موید و سلامت باشید
این گل هم تقدیم شما...:riz304:
احتمال خیلی زیاد شهید بهشتی...نظر شما چیه؟؟؟

maria667710

New member
من میخوام راجع به تجربیات قبولیم واشتباهاتی که داشتم که باعث بهتر قبول نشم بهتون بگم... بشرط گوش شنواااااااااااااااااااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا