زنگ تفریح ارشد روانشناسی

نظرتون چیه زنگ تفریح تا آزمون ارشد ۹۳ بسته شه؟؟

• مجموع رای دهندگان
    0
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

taranom92

New member
پنجم. خانوم دکتر شما چرا هنوز بیداری ؟مگه قرار نبود صبحا زود بیدارشید؟یعنی تاپیک مطالعه بزودی دیدن داره.راویو دیدی؟آیلینو میشناسی؟با الی آشنایی داری؟پس من هیچی نگم بهتره
خلاصه چه شود؟!!!!!!!!!!!!

بی خوابی زده به سرم من باگوشیم آن میشم تاگوشیمومیبینم وسوسه میشم بیام اینجاوای برم بخوابم تامدیراخراجم نکرد

taranom92

New member
والا از پستام بنظرم رسید که بهترم.درست میشه.قسمت این بوده من در بهترین دانشگاه درسمو ادامه بدم.
ترنم جان دارم شبت بخیر
بابت اینکه کنار ما بودی در این شرایط سخت ممنونیم.امروز تاپیک شبیه بیمارستان صحرایی شده ود که تند تند مجروح میاوردن توش.

چه تشبیه جالبی ...امروز روزعجیبی بوددوستم بهم زنگ زدگفت نتایج وزدن ببین دوستات توانجمن چه کردن من همش منتظرخبرای خوش بودم یکی یکی که میومدن واقعااوضاع بدترمیشداشک توچشمام جمع شدامادعامیکنم گذرزمان حال همه روخوب کنه وتایک هفته دیگه‏(حداکثر‏)همه پرانرژی باشن وکناربیان باقضیه من براتون دعامیکنم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BBT

taranom92

New member
آقایزدان بی شک آینده ی روشنی درانتظارتونه من به قدرت شماوبقیه ی بچه ها ایمان دارم

ainazhz

New member
بچه ها من دانشگاه ازاد کارشناسیمو گرفتم. خیلی راحت بگم که خب خیلی نسبت به دانشگاه سراسری سهل گیر تر هستن. نه اینکه نمره بدن به دانشجو ها ( چون انگار جا افتاده که دانشگاه ازاد کیلویی نمره میدن که اصلا اینطور نیست) اما ساده میگذرن از کنار همه چی..
مخصوصا پایان نامه . من که اصلا متوجه نشدم چطوری پایان نامه دادم. نه من فقط واسه همه همینطوره. چون خیلی راحت قبول میکنن پایان نامه هارو..
اما الان که میرم یه دانشگاه بزرگ خیلی استرس دارم واسه پایان نامه. از الان کابوسم شده پایان نامه . :sadsmiley: خیلی به کمک بچه هایی که دانشگاه سراسری کارشناسی خوندن و پایان نامه های خوب دادن و با روال کار اشنا هستن نیاز دارم. امیدوارم دوستام اینجا بهم کمک کنن. البته اگر اون موقع خوندن واسه کنکور به دوستام مجال بده.

ainazhz

New member
بچه ها دوتا از دختر خاله هام که هر دو خواهرن هم ارشد قبول شدن. خیلی خوشحالم واسشون... یکی که رشتتش علوم پزشکی بود بهداشت قبول شد دانشگاه بهشتش یکی دیگه مهندسی هوا فضا دانشگاه علمو صنعت تهران. هر دو تهران قبول شدن. خوشحالم :4d564ad6:

- - - Updated - - -

ااا مثله اینکه دوستام خوابیدن. ساعت 4.30 صبح . منم برم بخوابم. دوست جونیا خوب بخوابید

taranom92

New member
سلام اینازجون
حالاکوتاپایان نامه امافرصت خوبی داری برای مطالعه که ازبقیه کم نیاری
بنظرمن اول اعتمادبنفس داشته باش فک نکن حالاچه خبره توآزادبودی اونادولتی من یه پایان نامه دیدم بااین موضوع بادیدن پستت یادش افتادم میخواست ببینه بین خودپنداره وخوداثربخشی دانشجویان دولتی باآزادچه تفاوتی هست برام جالب شدنتیجه اشوبخونم دیدم تفاوت معناداری نداشت
درسته واقعاتوآزادساده ازواحدای درسی میگذرن اماحالافرصت مناسبیه برای جبران دوباره روش تحقیق بخون مخصوصاازهمبستگی وآزمایشی ازآمارتوصیفی شروع به خوندن کن ومقاله بخون ببین نمونه گیری این مقاله چیه ازچه روشی استفاده کرده برای تحلیل داده خوندن مقاله خیلی بهت کمک میکنه ببین علاقه ات چیه حوزه اتومشخص کن کودک یابزرگسال؟به کدوم اختلال علاقه داری خوب مطالعه اش کن چه درمانای جدیدی اومده مطالعه اش کن یه کارگاه خوب درموردپروپوزال نویسی وspssبرو
قول میدم این کاراروانجام بدی ازبقیه کم که نداری حتی جلوهم میوفته روی باورات کارکن دانشگاه آزادی ملاک نیست ازبقیه کمتری روزبه روزبامطالعه اون کم کاریای کارشناسی روجبران کن میتونم بپرسم کارشناسی کجابودی؟

taranom92

New member
بچه ها دوتا از دختر خاله هام که هر دو خواهرن هم ارشد قبول شدن. خیلی خوشحالم واسشون... یکی که رشتتش علوم پزشکی بود بهداشت قبول شد دانشگاه بهشتش یکی دیگه مهندسی هوا فضا دانشگاه علمو صنعت تهران. هر دو تهران قبول شدن. خوشحالم :4d564ad6:

- - - Updated - - -

ااا مثله اینکه دوستام خوابیدن. ساعت 4.30 صبح . منم برم بخوابم. دوست جونیا خوب بخوابید

ازطرف ماهم تبریک بگیدمرسی خوشحالیتوباماتقسیم کردی

neginn

New member
سلام دوست من ارشدبهداشت چهارترمه واحداکمن سالی یکباردرساارائه میشه یعنی اگه یه ترم مرخصی بگیری یکسال عقب افتادی چون ورودیات میرن ترم سه واحدجدیدپاس کنن وتوترم سه هستی ومهرماس اماواحدای ترم بهمنت پاس نشده ومهرواحدای بهمن ارائه نمیشه پس مهرازبقیه عقب افتادی ونمیشه انتخاب واحدکنی‏(من دانشجوی بهداشت نیستم این طبق شنیده هامه‏)‏

مرسی از جواب:riz304:.... پس که اینطور....آره فکر میکردم باید سختیهای خودشو داشته باشه

safoora

New member
کسایی که هنوز آنلاینن میدونن ارشد بهداشت کلا چند ترمه؟؟ میشه تا دو سال کاملا تمومش کرد؟
بچه های ارشد یک ترم کارورزی دارن که انستیتو و بهزیستی قبلا حین سه ترم تموم میکردن ولی بهشتی باید ترم چهار کارورزی بری
ما یکی از دکتری هامون از انستیتو بود سه ترمه خونده بود اسفند بعد از قبولی دفاع کرد ولی بچه ها معمولا چهار ترم و پنج ترم تموم میکنن

بارلی

New member
متاسفم که قبول نشدی.بله همینطوره.سال آینده منم اولویت اولمو کرمانشاه نمیزنم.کل بچه های تاپیک باید دانگااههای تهرانو بگیریم.:a2d3:
سلام یزدان عزیز
مرسی.... برای من هم قبول نشدن شما ناراحت کننده بود
امیدوارم خدا قوت دوباره بهتون بده تا بتونید شروع کنید...

aylinn

New member
بچه های ارشد یک ترم کارورزی دارن که انستیتو و بهزیستی قبلا حین سه ترم تموم میکردن ولی بهشتی باید ترم چهار کارورزی بری
ما یکی از دکتری هامون از انستیتو بود سه ترمه خونده بود اسفند بعد از قبولی دفاع کرد ولی بچه ها معمولا چهار ترم و پنج ترم تموم میکنن

سلام صفورا جان

yazdan

New member
سلام صفورا جان

سلام سلام
خوبی؟آیلین باورت میشه؟بازم صبح شده.زندگی هنوز ادامه داره.من وقتی نتیجه رو دیدم فکرکردم قیامت شده.حتی قیافه ی اعضای خانوادمم تغییر نکرده.خلاصه همه چی عادیه
آیلین من بادوستام قرار گذاشتم برم کتابا و جزواتمو ازشون بگیرم که ازشنبه شروع کنم.

aylinn

New member
پستای قبلی رو کمابیش خوندم فکر کنم دانشجوی شهید بهشتی باشین

safoora

New member
نه صفورا جان خوب نیستم مثل آدمی میمونم که پاهاشو از دست داده باشه ولی هنوز به صعود قله هیمالیا فکر کنه
تا سه روز بهت وقت میدم سوگواری کنی باشه؟

این حالت خیلی طبیعیه بذار بمونه...........ولی بعدش دوباره برای خودت برنامه بریز که میخوای چکار کنی...این حس صعود خیلی بهت کمک میکنه

منم این دوره رو گدروندم میفهمم چی میگی

safoora

New member
پستای قبلی رو کمابیش خوندم فکر کنم دانشجوی شهید بهشتی باشین

بله دیگه داره تموم میشه.......من نمیتونم خیلی اینجا بمونم شهریور دفاع دارم و هنوز کلی کارم مونده باید برم

این دو روز هم به یاد گذشته اینجا اومدم

البته میام سر میزنم کمکی بود هستم

aylinn

New member
تا سه روز بهت وقت میدم سوگواری کنی باشه؟

این حالت خیلی طبیعیه بذار بمونه...........ولی بعدش دوباره برای خودت برنامه بریز که میخوای چکار کنی...این حس صعود خیلی بهت کمک میکنه

منم این دوره رو گدروندم میفهمم چی میگی

آخه صفورا جان خوب خونده بودم اصلا فکرشو نمیکردم

safoora

New member
سلام سلام
خوبی؟آیلین باورت میشه؟بازم صبح شده.زندگی هنوز ادامه داره.من وقتی نتیجه رو دیدم فکرکردم قیامت شده.حتی قیافه ی اعضای خانوادمم تغییر نکرده.خلاصه همه چی عادیه
آیلین من بادوستام قرار گذاشتم برم کتابا و جزواتمو ازشون بگیرم که ازشنبه شروع کنم.

آفرین چه خوب

شما خیلی خوب بحران رو مدیریت میکنید

yazdan

New member
نه صفورا جان خوب نیستم مثل آدمی میمونم که پاهاشو از دست داده باشه ولی هنوز به صعود قله هیمالیا فکر کنه

گلاب به روت یعنی عقلتو از دست دادی؟:tonguesmiley:

آیلین اینجا بچه های گروه های دیگم میان و انتظار ندارن همچین وضعیو ببینن.پاشو بابا.پاشو. پاشو آبرومونو نبر.اتفاقآ منم بدجوری دلم هوسهیمالایا کرده

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا