اهل کجایی؟

جال بود

• مجموع رای دهندگان
    0

mehrshad.namdar

New member
سلام داداش مهرشاد...خودتي!!! كجا بودي اين چند وقت؟؟؟
آخ ببخشيد اسپم شد:a2d3: فقط يادت باشه فداي تهرانيارو يادت رفت داداشي..خخخخخ

اره دیگه خودمم :)‏ رفته بودم هوا خوري تازه بر گشتم واقعا فداي هر جي تهرانيه هاي كلاس گل و با صفاست جنوبيا خونكرم كه ديكه اخر باحالا هستند نياز نيست بكم شيرازيا ادماي خونكرم و مهربون همدان بي نهايت مودب و مهمون نوازن شمالي ها تميز ترين و شيك ترين كرد ها با غيرت و موبادي اداب و اصلا فرهنكشون تكه مشهديا زبل و خونكرم اند و نيشابور لهجه قشنكي دارند اصفهانيا كه شيرين ترين لهجه ايران رو دارند عاشق جاهاي ديدني و مردمشم محد فرهنكه تركها ناسيوناليست و زود جوش و مهربون اند و زبانشون 20 خدايي هر جي ازشون بكم كمه بقيه جاهاي ايران هم نرفتم. زنده باد ايراني هر جا كه هست

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: shiva3322

setayesh71

New member
اره دیگه خودمم :)‏ رفته بودم هوا خوري تازه بر گشتم واقعا فداي هر جي تهرانيه هاي كلاس گل و با صفاست جنوبيا خونكرم كه ديكه اخر باحالا هستند نياز نيست بكم شيرازيا ادماي خونكرم و مهربون همدان بي نهايت مودب و مهمون نوازن شمالي ها تميز ترين و شيك ترين كرد ها با غيرت و موبادي اداب و اصلا فرهنكشون تكه مشهديا زبل و خونكرم اند و نيشابور لهجه قشنكي دارند اصفهانيا كه شيرين ترين لهجه ايران رو دارند عاشق جاهاي ديدني و مردمشم محد فرهنگه تركها ناسيوناليست و زود جوش و مهربون اند و زبانشون 20 خدايي هر جي ازشون بكم كمه بقيه جاهاي ايران هم نرفتم. زنده باد ايراني هر جا كه هست

خیلی خوب توضیح دادی .
نه اینکه اصفهانو بگما . کلا خوب توضیح دادی همه جا رو عالی گفتی . مرسی:riz304:

bahramian0935

New member
به به بازم هم استانی ....
جناب مارکوپلو و متین و باسیلوس عزیز هم به جمع اصفهانی ها پیوستن ...:auizz3ffy9vla57584x

پریسا بنویس اسمشونو!

ای ول بروبچ اصفهون هم استانی ها وای ول به همه هم وطنان وایرانی های عزیز.همه ایران مردمانش گلند.مهربانند.وخداییش متحدند.خداییش نگاه کنید به کشورای دیکه چقدر بی تفاوتند.صمیمیت فقط توایران است وبس

mahsa.

New member
اره دیگه خودمم :)‏ رفته بودم هوا خوري تازه بر گشتم واقعا فداي هر جي تهرانيه هاي كلاس گل و با صفاست جنوبيا خونكرم كه ديكه اخر باحالا هستند نياز نيست بكم شيرازيا ادماي خونكرم و مهربون همدان بي نهايت مودب و مهمون نوازن شمالي ها تميز ترين و شيك ترين كرد ها با غيرت و موبادي اداب و اصلا فرهنكشون تكه مشهديا زبل و خونكرم اند و نيشابور لهجه قشنكي دارند اصفهانيا كه شيرين ترين لهجه ايران رو دارند عاشق جاهاي ديدني و مردمشم محد فرهنكه تركها ناسيوناليست و زود جوش و مهربون اند و زبانشون 20 خدايي هر جي ازشون بكم كمه بقيه جاهاي ايران هم نرفتم. زنده باد ايراني هر جا كه هست

:5::smiliess (11)::auizz3ffy9vla57584x

kasraa

New member
تهرووووووووووووووووووووون :riz304:

در حال حاضر ساکن مشهد

Fariba 90

New member
من که به همه ی هموطنام تو هر شهری باشن ارادت دارم.
منم کرمانشاهیم.:riz304:
ولی مثل اینکه اینجا همشهریم کمه برعکس اصفهانیهای عزیز!

darya63

New member
به نظر من پرچم این اصفهانیا همیشه بالای بالاست
حتی تو این انجمن

عاشق شهر اصفهانم
خیلی قشنگه

bahar.zr93

New member
اهل تهران بزرگ شده و ساکن سمنان!!
یعنی محض رضای خدا یه سمنانی تو این انجمن نبود....
:1dco2x0p1lilzhfpg1t

@parisa

New member
به به بازم هم استانی ....
جناب مارکوپلو و متین و باسیلوس عزیز هم به جمع اصفهانی ها پیوستن ...:auizz3ffy9vla57584x

پریسا بنویس اسمشونو!

اصفهانیا پرچم بالا
:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x
تاکنون:
setayesh71
amin,e
aseman63
mehran35
lale120
ana67
bahramian0935
leylii(البته فقط یه رگه اش)