مطالعه گروهی ارشد ژنتیک انسانی93

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

omid9030

New member
سلام دوستان عزیزم
من باز یه خبر خوبی دارم :ad54ad:
(قابل توجه مهنام و حسان) وبقیه بچه های ژنتیک
قضیه از این قراره:
من که به عنوان سرباز امریه در اداره بهزیستی یکی از شهرستان های استانمون کار میکنم
یه فکس از بهزیستی مرکز استان اومد که دنبال یه پزشک بودن تا به عنوان مشاور ژنتیک طی یه دوره تخصصی دوره ببینند بعدبا دادن مجوز مطب مشاور ژنتیک فعالیت کند
بقیه همکاران منو که نمیدونستن رشته ژنتیک هستم به حالت عصبانی دیدن
وقتی که دنبال نامه گشتم و نامه فکس شده رو دیدم که از طرف معاون پیشگیری بهزستی کل اومده بود ومن اون نامه رو خوندم
همین که چند خط ابتدای نامه رو خوندم همه منو خوشحال دیدن میدونی چی دیدم بچه ه؟ا:5:

omid9030

New member
خوب الان میگم عجله نکنید
عجله نکنید
میخام یه کم هیجان داشته باشه
:4d564ad6:

mandy

New member
امروز درس نخوندم خوب مگه چیه بیزی بوم خخخخخخخخخخخخخخخببببببببببببببب

حسان

Well-known member
سلام دوستان عزیزم
قضیه از این قراره:
من که به عنوان سرباز امریه در اداره بهزیستی یکی از شهرستان های استانمون کار میکنم
یه فکس از بهزیستی مرکز استان اومد که دنبال یه پزشک بودن تا به عنوان مشاور ژنتیک طی یه دوره تخصصی دوره ببینند بعدبا دادن مجوز مطب مشاور ژنتیک فعالیت کند
وقتی که دنبال نامه گشتم و نامه فکس شده رو دیدم که از طرف معاون پیشگیری بهزستی کل اومده بود ومن اون نامه رو خوندم
همین که چند خط ابتدای نامه رو خوندم همه منو خوشحال دیدن میدونی چی دیدم بچه ه؟ا:5:

ممنون امید همیشه خوش خبر باشی:ad54ad:

شقایق71

New member
سلام دوستان عزیزم
قضیه از این قراره:
چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی شده؟؟؟؟سلام.ممنوناز اخبار داغتون

bahram-68

New member
:25r30wi::25r30wi:کاش واقعا میخوندم .........فعلا فقط قصدشو دارم .........اما بعد ماه رمضون میخوام جدی شروع کنم

زود نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که 5 ماه بیشتر نخوندیم والا

- - - Updated - - -

:25r30wi::25r30wi:کاش واقعا میخوندم .........فعلا فقط قصدشو دارم .........اما بعد ماه رمضون میخوام جدی شروع کنم

زود نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که 5 ماه بیشتر نخوندیم والا

_30min_

New member
بچه ها اگه یه دختری (من نه هااااااااا) از ذوق پس فردا که میخواد بره مسافرت درس نخونه باید چی کارکنه با عذاب وجدانش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

termeh7

New member
چجوريه وضعيت اينجا؟چرا كسي گزارش نميده؟كسي هست ك واس 93 بخواد شروع كنه و هنوز شروع نكرده باشه؟!:rolleyessmileyanim:

_30min_

New member
چجوريه وضعيت اينجا؟چرا كسي گزارش نميده؟كسي هست ك واس 93 بخواد شروع كنه و هنوز شروع نكرده باشه؟!:rolleyessmileyanim:

وضعیت اینجا خوبه همه حداقل یه صفحه هم که شده باشه شروع کردن ولی به خاطرماه روزه یکم فعالیتشون کم شده که انشاالله بعد ماه روزه جبران میکنن........مگه نه بچه هاااا

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا