دوست دارید چی کادو بگیرید؟؟؟؟؟

fateme67

New member
ا ی ی ی ی ی ی جانم ... من خودم عاشق اردک سانان هستم (اردک و قو).
بیا گلم ، اصلا دوتاش مال تو . ولی مواظبشون باشیا ...:thanks:

آخ جون دستت درد نکنه نجما جونم!!!!!!!خیلی کوشولو و خوشگلن و اصلا زشت نیستن!!!باچه باچه قول میدم حساااااابی مواجبشون باشم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

ZOT

New member
اوم ..... بگم ؟
عدوسک ....:sarma:
با چشای مشششششکی !! و موهای مششششکی ....:bunnyearsmiley:

normal_barbie_2.jpg

اینم واسه شما !
پیدا کردنشسخت بود ها !! مشکل پسندی !

sara77

New member
عاغا من واسط کیک تفلد میگیلم ، هفت طبقه . میزارم تو همین تاپیک ...
مثل اون شیرینی هایی که مجتبی برای قبولی دکتراش گرفته بود:smiliess (2): ...
قفول ؟؟
وووووووووااااااااااااااااایی عاقشتم نجما جون ایول خوفه من که راضی گور بابای ناراضی خوفه
:riz513::riz513:

sara77

New member
من 1 جوجه اردک زشت میخوام!!!!!!!!!!!!!!:thumbsupsmileyanim:

میگم بچهای علوم پزشکی از بس درس خوندن که مخشون....یکی اردک میخاد یکی ببر میخاد یکی شمشیرو اسب میگم چطوره یه طویله باز کنیم همه به ارزوهاشون برسن:a2d3:

najma

New member
میگم بچهای علوم پزشکی از بس درس خوندن که مخشون....یکی اردک میخاد یکی ببر میخاد یکی شمشیرو اسب میگم چطوره یه طویله باز کنیم همه به ارزوهاشون برسن:a2d3:

البته باغ وحش ... آرزوی بدی نست من یک باغ وحش میخوام .
که یه عالمه اردک و قو و فلامینگو داشته باشه . پنگوئن داشته باشه . زرافه و فیل داشته باشه ، کوالا داشته باشه ، سنجاب و خرگوش داشته باشه ....
کلا حیونای ناز داشته باش ....:tsimuzpzwoap1t9y3o7

sara77

New member
که یه عالمه اردک و قو و فلامینگو داشته باشه . پنگوئن داشته باشه . زرافه و فیل داشته باشه ، کوالا داشته باشه ، سنجاب و خرگوش داشته باشه ....

بببببببببعله دیگه این خعععععععلی بود ایشاله یه عالمه جکو جونور گیرت بیاد عسیسم

parnian24

New member
من یه عروسک کوالای خیلی خیلی بزرگ!تویه مغازه دیدم ولی ازش رد شدم...کاش یکی بود که اونو بهم کادو میداد.:sad:.به دوستام میگم واسه تفلدم پولاشونو رو هم بذارن اونو برام بگیرن:idea_majidonline:

mikhak s

New member
از حيوونا بم مياد:smiliess (12): به من از اين چيزا كادو نديد:dadad4:

mikhak s

New member
كلا چيزاي تپل و گردو به من كادو بديد عروسكاي بزرگ و تپل ادكلن از نوع گرداليش واي ليوان بزرگ و گرد خيلي دوست ميدارم:a2d3:

sara67

New member
من هر چیزی که بهم بدن دوست دارم ... البته بدردم بخوره... بعضیا عمدا یا شااااااااایدم سهوا برمیدارن چیزایی به آدم میدن که همینکه آدم چیزی بهشون نمیگه باید برن خدا رو شکر کنن.... :j58r36j3gcr4suxymup

ولی در کل هر چیزی که با یه لبخند و از رو عشق به من بدن برام خیلی با ارزشه... حتی یه شاخه گل یا یه جمله محبت آمیز.... :heart:

اگه خواستین بهم حیوون کادو بدین، لطفا فیل باشه.... عاااااااشق فیلَم.... اصن یه وضی ... :28:

zErOOn3

Well-known member
سلام ...

خبـــ الان کــ حیفمـــون میایـــو همه اون دیتــاهــایی کـــ جم کــردیـــم ــو DeL کنیــم بــره ... یــه هـــارد بـــدــن ممنــون میشیــم ... (پــــرـــه پــره )
goldy17.gif

خبــ اون چیــزی که واقعــا بهــش نیاز داریــم ــو کـــ نمی تونـــن بــدــن ... لااقــل یه هــاردی رو می تونـــن دیگه ...
01.gif

بخـــــنــدیــن تـــا مــا هم صفــایی کنیــــم ...
(ایـــنو بدـــن که عالی میشــه)

:14:

Taraa

Well-known member

نجما دلفینم داشته باشه ... من دلفین دوس دارم

بالا