راهنمایی

foroozan

New member
سلام خدمت دوستان گل انجمن
دوستان یه راهنمایی میخواستم من امسال کنکور وزارت بهداشت رشته بیوشیمی بالینی شرکت کردم ولی قبول نشدم وزارت علومم که کلا شرکت نکرده بودم اما آزادو چرا
امروز نتایج آزاد اومد و رشته سلولی مولکولی واحد علوم دارویی تهران قبول شدم ولی نمیدونم این بهتره یا بیوشیمی
حالا راهنمایی که میخوام اینه که درمورد این رشته؛اینده شغلی ودرکل مقایسه ای بین این رشته وبیوشیمی یه راهنمایی بدین.ممنون
اهان درمورد سختیش نسبت به بیوشیمی وهمچنین درمورد دانشگاهشم هرکی هرچی میدونه بگه ممنونش میشم:rose:

HARPER 92

New member
بنظرمن امسال وارد ارشدبشی بهتره تا اینکه..............حالاخودت بهترمیدونی!

leylii

New member
معذرت اگه من دخالت کردم ولی با نظر هارپر موافقم......

foroozan

New member
معذرت اگه من دخالت کردم ولی با نظر هارپر موافقم......

فدای تو لیلی جان.شما ازادی هر پیشنهادی داری بی رودربایسی بگی گلم
اصلا این تاپیکو بازکردم که شماها راهنماییم کتید دیگه خو.....:bunnyearsmiley:

foroozan

New member
بنظرمن امسال وارد ارشدبشی بهتره تا اینکه..............حالاخودت بهترمیدونی!

هارپر جان یعنی بیوشیمی بالینی رو بیخیال شم؟
البته خودمم حوصلشو ندارم دیگه ها ولی خوب دوست دارم نظر شماهاروهم بدونم.

Mohammad gh

New member
دوست عزیز سلولی مولکولی رشته ی اینده داری هست و در خارج از ایران خیلی بهش بها داده میشه اما فعلا در ایران بیشتر کارکردش تحقیقاتی و تدریس و پژوهشی هست

در مورد دانشگاهی که قبول شدید باید بگم که واحد علوم دارویی یکی از دانشگاه های برجسته ی آزاد هست تا جایی که بنده مطلع هستم

منم بهتون توصیه میکنم که همین امسال ارشد رو برید چون هم رشته ی خوبی هست و هم دانشگاه خوبی....از طرفی با این ارشد میتونید در آزمون دکترای بسیاری از رشته های بالینی شرکت کنید.

foroozan

New member
دوست عزیز سلولی مولکولی رشته ی اینده داری هست و در خارج از ایران خیلی بهش بها داده میشه اما فعلا در ایران بیشتر کارکردش تحقیقاتی و تدریس و پژوهشی هست

در مورد دانشگاهی که قبول شدید باید بگم که واحد علوم دارویی یکی از دانشگاه های برجسته ی آزاد هست تا جایی که بنده مطلع هستم

منم بهتون توصیه میکنم که همین امسال ارشد رو برید چون هم رشته ی خوبی هست و هم دانشگاه خوبی....از طرفی با این ارشد میتونید در آزمون دکترای بسیاری از رشته های بالینی شرکت کنید.
وااااااای یک دنیا ازتون ممنونم خیلی خیلی بهم امیددادین ایشالا که همیشه موفق وسلامت باشید.باراهنماییتون به بسیاری ازسوالام پاسخ دادید:riz304::riz304::riz304:

laeya

New member
سلام دوست عزیز من هم با نظر بقیه موافقم و بهتره که امسال ارشد رو برید و از همین حالا واسه دکتری تلاش کنید.

arezu

New member
سلام بچه ها لطفا هر کسی میتونه راهنماییم کنه. من امسال بیوشیمی بالینی شرکت کردم اما قبول نشدم ولی ازاد مهندسی پزشکی گرایش بافت قبول شدم .به نظرتون همینو برم؟ میتونم از پس درساش بربیام ؟؟اخه درسایی مثل بیومتریال و.. داره که من اصلا نمیدونم چی هست

بالا