سؤالات رايج درمورد نحوه ثبت نام

bacillus.bs

New member
سلام دوستان
اين جا هر سؤالي داشتيد مي تونيد مطرح كنيد بعد ديگر دوستان هركسي اطلاع داشت جواب بده
من خودم ٢ تا سوال دارم
1.داخل اطلاعيه ي 15 نوشته شده زمان ثبت نام 13 و 14 هست ،ايا اين زمان براي همه ي رشته و دانشگاهها يكيه ؟اخه پارسال يه جور ديگه بود.
2.اصل دانشنامه كافيه يا بايد از ريز نمرات هم كپي بگيريم؟

نوتر

New member
سلام دوستان
اين جا هر سؤالي داشتيد مي تونيد مطرح كنيد بعد ديگر دوستان هركسي اطلاع داشت جواب بده
من خودم ٢ تا سوال دارم
1.داخل اطلاعيه ي 15 نوشته شده زمان ثبت نام 13 و 14 هست ،ايا اين زمان براي همه ي رشته و دانشگاهها يكيه ؟اخه پارسال يه جور ديگه بود.

ا- اگه در مورد مهلت ثبت نام مطلب دیگری مبنی بر تبصره یا ... نوشته نشده باشه همون زمان برای همه رشته هاست. ولی بعضا بسته به دانشگاه مورد نظر فرق میکنه. یعنی دانشگاه اعلام میکنه ثبت ما در فلان تاریخ خواهد بود که مغایر با تاریخ اعلام شده است.
2- اصل دانشنامه کافیه. البته باز بسته به دانشگاه فرق میکنه. بعضی دانشگاهها ریز نمرات هم میخواند و بعضی ها خیر، خودشون استعلام میکنند.

bahram-68

New member
سلام دوستان
من خودم ٢ تا سوال دارم

سلام دوست عزیز
ج سوال 1 : این زمان برای همه دانشگاه ها یکی نیس،ولی اکثر دانشگاهها همون تاریخه
ولی برای محکم کاری شنبه با معاونت آموزشی دانشگاتون تماس بگیرید
ج سوال 2 : به نظر خودم اصلش کافیه ولی از دانشگاتون سوال کنید

bacillus.bs

New member
بچه ها ريز نمرات بايد از دانشگاه قبلي بگيريم؟ يا داخل سايت دانشگاه پيرينتشو بگيريم كافيه؟

نوتر

New member
بچه ها ريز نمرات بايد از دانشگاه قبلي بگيريم؟ يا داخل سايت دانشگاه پيرينتشو بگيريم كافيه؟

باسیلوس:65d6a5d6s::65d6a5d6s:
کم پیش میاد ریز نمراتو دست دانشجو بدن. اکثرا خودشون استعلام میکنند

red nazi

New member
bacheha kesi has k modares ghabool shode bashe?too saytesh neveshte sabte nam gheyre hozurie yani13m 14m niazi nis berim daneshga?
har ki midoone komak kone

8921726022

New member
سلام بچه ها منم مدرس قبول شدم همون سوال red nazi رو دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

red nazi

New member
bacheha kesi has k modares ghabool shode bashe?too saytesh neveshte sabte nam gheyre hozurie yani13m 14m niazi nis berim daneshga?
har ki midoone komak kone
bacheha untor k man dasgiram shod 10m ta12m bayad sabte namemuno interneti kamel konim.niazi nis 13m berim uni.21m ke mirim karte daneshjooei begirim asle madareko mibarim

elham.f

New member
ميشه مدارك لازم برا ثبت نامو بنويسين اينجا؟؟
ممنون
:riz304:

ATJAVAD

New member
سلام كسي هست دانشگاه ايران قبول شده باشه بدونه شرايط ثبت نام روز ثبت نام محلش كجاست؟

bahar9368

New member
لطفا یکی هم شرایط ثبت نام و روز ثبت نام دانشگاه جندی شاپور رو بگه .من چیزی پیدا نکردم

bacillus.bs

New member
مگه توي اطلاعيه ننوشته ١٣ و ١٤
فكر كنم براي همه ي دانشگاهها نوشته
فقط دانشگاه اصفهان نوشته به سايت دانشگاه مراجعه شود
حالا بالاخره چي كار كنيم

designer

New member
دوستان من که هنوز گواهی پایان تحصیلم رو نگرفتم لازم نیست چیز دیگه ای به جاش ببرم ؟

Soroush Star

New member
مگه توي اطلاعيه ننوشته ١٣ و ١٤
فكر كنم براي همه ي دانشگاهها نوشته
فقط دانشگاه اصفهان نوشته به سايت دانشگاه مراجعه شود
حالا بالاخره چي كار كنيم

باسیلوس ، من که اصفهان قبول شدم باید 13 شهریور اونجا باشم یا روز 24 شهریور ؟ :65d6a5d6s:

یجا میگه کلیه شرکت کنندگان باید 13-14 شهریور اقدام کنن ، یجای دیگه واسه دانشگاه اصفهان زمان بندی میکنه :p7977cujr38iyymsu8:

bacillus.bs

New member
سروش توي موارد زيرش نوشته دانشگاه اصفهان بايد بري توي سايتش
اطلاعيه را با دقت همشو بخون
شايد هر رشته اي روز جدا باشه ثبت نامش

teleka

New member
لطفا اگه کسی درمورد شرایط ثبتنام دانشگاه تهران اطلاعی داره راهنمایی کنه. تو سایتش که خبری نیس.

parsa90

New member
دانشگاه کرمانشاه که چیزی ننوشته اصلا انگار نه انگار امسال میخواد ورودی بگیره به نظرتون من همون 13 و 14 برم واسه ثبت نام؟؟؟

eroooor

New member
دوستان لطفا اگه اطلاعی از زمان ثبت نام دانشگاه علوم داروویی تهران هم داشتین، من رو هم مطلع کنین،من هم هیچ زمانی رو واسه ثبت نام پیدا نکردم...

سپاااس.

بالا