اطلاعیه جدید سازمان سنجش پزشکی در رابطه با آزمون کارشناسی ارشد

FARNAZz

Member
7 (124).jpg
ساعت 6؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیره ه ه ه !!!

آخرین ویرایش:

Soroush Star

New member
تازه اون پیام سنجش پزشکی رو دیدم .

واسه اونایی که نمیاد . پس از ورود به سایت سنجش پزشکی و ورود به قسمت کارشناسی ارشد ،

روی صفحه کلیک راست بزنین و با اومدن اون تغییرات ( Refresh ) کنین درست میشه :riz304:

bahram-68

New member
رویه هر پله ای که باشی خدا یک پله از تو بالا تره نه به خاطر این که خداست چون می خواد دستت رو بگیره

لبخند

New member
رویه هر پله ای که باشی خدا یک پله از تو بالا تره نه به خاطر این که خداست چون می خواد دستت رو بگیره

دم خدا گرم ...دیشب مثلا نیت کردم و خوابیدم که تو خواب ببینم قبول میشم یا نه...اما همش خواب دیدم تو اتوبوس واحدم اتوبوس هم در حال حرکت بود:::25r30wi: حالا موندم تعبیرش چیه؟؟!!!!!!!:33::33:

آخرین ویرایش:

bahram-68

New member
دم خدا گرم ...دیشب مثلا نیت کردم و خوابیدم که تو خواب ببینم قبول میشم یا نه...اما همش خواب دیدم تو اتوبوس واحدم اتوبوس هم در حال حرکت بود:::25r30wi: حالا موندم تعبیرش چیه؟؟!!!!!!!:33::33:

یعنی قبولی دیگ
چون متوقف نشدی
و ادامه داره تحصیلاتت

nanooo

Member
چرا من نمیتونم این اطلاعیه رو ببینم؟ چی هس؟ همینی که اول تاپیک نوشتید؟

bahram-68

New member
گاهی برخی از برکات خداوند با شکستن تمامی شیشه ها وارد می گردند .

emma

New member

خدا ک مسقیم تو خواب نمیاد بگه قبولی یا نه .برات نشانه میاره
ایشالا قبولی:ad54ad:

لبخند

New member
یعنی قبولی دیگ
چون متوقف نشدی
و ادامه داره تحصیلاتت

داشتی میرفتی دانشگاه دیگه

خدا ک مسقیم تو خواب نمیاد بگه قبولی یا نه .برات نشانه میاره
ایشالا قبولی:ad54ad:

مرسی از تعبیرای خوبی که واسم کردین ایشاالله همینطور باشه که میگین...انشاالله شما ها هم قبول بشید....
راستش پارسال شب قبل از جوابا خواب دیدم دارم غذای فاسد میخورم و بعدش جوابا که اومد مردود شده بودم امسالم منتظر بودم خواب ببینم که خوابم این مدلی شد..
.:rolleyessmileyanim:

shiva3322

New member
بچه ها جواب ساعت 2 میاد..همیشه میگن 6 اما 2 میاد تا 2.15دیقه اینا

بالا