دعوتنامه مخصوص مهندسین بهداشت محیط عزیز

krismas

New member
سلام به همه بچه های بهداشت محیطی.کجایید مهندسین دیروز-امروز و فردا؟ازتون دعوت میکنم که وارد انجمن بهداشت محیط بشید و با هم در مورد موضوعات مختلف تبادل نظرکنیم.تا ما هم با حضور همدیگه یک انجمن فعال داشته باشیم.با ورودتون به انجمن محفل ما رو گرم میکنید.منتظرتون هستم.مقدمتان گلباران

hassan100meter

New member
شما؟من در ازمون جامع ازمايشي شركت مي كنم-تا رتبه دو رقمي بيارم. راستي حالت چطوره؟

sayee

New member
کسی نیست اینجا به ما خوش آمد بگه !!!
دعوتنامه می فرستن بعد انگار نه انگار ...:13:

من که نمردم :smiliess (3):
sarina jan 1101362 خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوش آمــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدید امیدوارم بتونیم سال خوبی رو با هم داشته باشیم و همگی موفق باشیم:riz304:

yasamin

New member
من هم به تمام بهداشت محیطی های عزیز هرکجاکه هستند سلام میکنم امیدوارم شرایطی فراهم بشه که همه موفق شوند راستی بچه ها چگونه می شه که پله های ترقی راپیمود وکارشناسی ارشد قبول شد:smiliess (11):

sayee

New member
سلام yasamin jan
به نظر من تنها راهش سه چیز تلاش تلاش تلاش

و اینکه یاد خدا هم باید چاشنی کارت باشه البته که این موضوع هم یک اصل اساسی

البته شاعر هم خوب گفته که کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی:21:

آخرین ویرایش:

صهبا

New member
سلام یاسمن خانوم

خیلی خوشحالم که هم رشته ای هامو اینجا می بینم. من به یاسمین جان اینو میتونم بگم که: اراده ی آدما و اینکه همیشه مثبت فک کنن حرف اولو میزنه. من خودم امسال قراره ارشد بدم شاید بعضی وقتا فراموش می کنم که وقت زیادی نمونده و باید بجنبم واسه همین سعی می کنم خودمو تو حال و هوای کنکور نگه دارم مثل بودن با شماهااااااااااااا.
راستی یاسمین من یه دوست دارم که همنام تو. خیلی حرفاش شبیه تو، تو شاید دوست من باشی. نشونه اش هم :smiliess (12):vampire

عاطفه

New member
سلام به بچه هاي مهندسين بهداشت محيط من هم خوشحال ميشم تو انجمن تبادل نظر كنم

مهسا 91

New member
سلام بچه ها. من تازه كارم يكم رانماييم كنيد.. ي سوال خيلي واجب دارم واسه ارشد امسال ويرايش دوباره ميزارن مثل سال قبل؟؟؟؟

roaf

New member
paye

salam dostan .manam ba harfe kirismas kamelan movafegham . u mitonid ba etela resani be mabaghi dostahye mohandeseton azashon davat konid ke be jame anjoman be peyvandan.

second

New member
سوالات

سلام نظرتون درموردسوالات ارشدبهداشت محيط اين چندسال اخيرچطوره

shokouhi

New member
سلام منم یه بهداشت محیطی تازه فارغ اتحصیل شده ام. کسی نظی داره در مورد شرکت خصوصی میگن تو شهرهای بزرگ نون وآب داره اما تو شهرهای کوچیکتر چی؟ کسی هست به هر نحوی راهنمایی کنه..........ممنون میشم

بالا