یه انتقاد کوچولو!!

hidden_65

New member
واقعیتش وقتی برای اولین بار با این سایت و انجمنش آشنا شدم، کلی خوشحال شدم چون گفتم بالاخره یه جای درست و حسابی برای بحث و تبادل نظر پیرامون کارشناسی ارشد در رشته های علوم پزشکی پیدا کردم و میتونم با کمک و تجربه این دوستان نتایج بهتری در آزمون بگیرم، ولی واقعیتش بعد از چند بار مراجعه به سایت و دیدن عناوین تاپیک ها نا امید شدم!!! چون 80% پست های این انجمن مربوط به حواشی و غیر از اون چیزیه که فک میکنم هدف اصلیش باشه!!
جالبه وقتی صفحه اول سایت را می بینی بزرگ نوشته شده ""زیر نظر اساتید و رتبه های برتر علوم پزشکی"" ولی وقتی وارد سایت میشی میبینی بیشترین نوشته ها و پربازدید ترین مطالب اینا هستن""سناریوی عشق شما چیست؟، خاطرات مامایی، اعترافات عشقی، عشق های دروغین، چطور عاشق شویم، ...." و تازه مطلب علمیش هم اینه "ده رابطه عشق با سلامت بدن!!!!:smiliess (15):
دوستان باور کنید در سراسر دنیای لایتناهی اینترنت ابزار های بسیار پیشرفته تر و بهتری برای مطرح کردن و دنبال کردن این مسایل وجود داره از جمله فیسبوک، تویتر، .... فقط کافیه یه پیج علوم پزشکی تو فیسبوک درست کنید و تا دلتون میخواد از این دست مطالب را اونجا مطرح کنید تازه میگم ابزار خیلی بهتری هم داره.....
امیدوارم از حرفام دلخور نشید به پای یک در دل دوستانه بگذارید....ولی این واقعیت ما ایرانیهاست!

leiliyebidel

New member
احسنت...
من یکی ک واقعا شرمنده شدم خداوکیلی...:riz513:
شرمنده ولی من فقط تو تاپیکایی ک بچه ها میذارن نظر میدم...
نمیتونم هیچ دلیل قانع کننده ای وا3 کارم بیارم...چون میدونم هرچی بگم توجیهه...!:dadad4:
جو گرفته بودم داشتم یکی یکی همه ی تاپیکا رو ج میدادما...
تاپیک شما رو ک دیدم بقیه رو بستم..!!!(البته اینم ی نوع جو گیر شدنه!)
ولی شما راس میگی..
فقط مواظب باشید ب عاقبت من دچار نشید چون منم اولا این انتقاد کوچولو رو داشتم..:smilies:

آخرین ویرایش:

nazgol-khanom

New member
واقعیتش وقتی برای اولین بار با این سایت و انجمنش آشنا شدم، کلی خوشحال شدم چون گفتم بالاخره یه جای درست و حسابی برای بحث و تبادل نظر پیرامون کارشناسی ارشد در رشته های علوم پزشکی پیدا کردم و میتونم با کمک و تجربه این دوستان نتایج بهتری در آزمون بگیرم، ولی واقعیتش بعد از چند بار مراجعه به سایت و دیدن عناوین تاپیک ها نا امید شدم!!! چون 80% پست های این انجمن مربوط به حواشی و غیر از اون چیزیه که فک میکنم هدف اصلیش باشه!!
جالبه وقتی صفحه اول سایت را می بینی بزرگ نوشته شده ""زیر نظر اساتید و رتبه های برتر علوم پزشکی"" ولی وقتی وارد سایت میشی میبینی بیشترین نوشته ها و پربازدید ترین مطالب اینا هستن""سناریوی عشق شما چیست؟، خاطرات مامایی، اعترافات عشقی، عشق های دروغین، چطور عاشق شویم، ...." و تازه مطلب علمیش هم اینه "ده رابطه عشق با سلامت بدن!!!!:smiliess (15):
دوستان باور کنید در سراسر دنیای لایتناهی اینترنت ابزار های بسیار پیشرفته تر و بهتری برای مطرح کردن و دنبال کردن این مسایل وجود داره از جمله فیسبوک، تویتر، .... فقط کافیه یه پیج علوم پزشکی تو فیسبوک درست کنید و تا دلتون میخواد از این دست مطالب را اونجا مطرح کنید تازه میگم ابزار خیلی بهتری هم داره.....
امیدوارم از حرفام دلخور نشید به پای یک در دل دوستانه بگذارید....ولی این واقعیت ما ایرانیهاست!

منم کاملا با نظر شما موافقم.

patris

New member
منم موافقم من تازه دیروز عضو سایت شدم فکر کردم خیلی میتونه کمکم کنه ولی هر چی گشتم راجع به مطالب علمی چیز زیادی هم ندیدم اگرم هست استقبال کمی شده و نظرا خیلی کمه طوری که چیز زیادی دستگیرت نمیشه.این ایراد هممونه همیشه ترجیح میدیم بریم تو حاشیه و از اصل مطلب دورشیم آخه عادت کردیم در هر حالی حوصلمون سر نره:riz481:

admin

Active member
پرسنل مدیریت
با درود
چند بار به دوستان تذکر دادیم که بچه های گل علوم پزشکی، حیف از این امکان فراهم شده برای شما نیست که از این فضا در اینترنت بهره نمی برید؟ مگه سایت سرگرمی کم داریم که مطالب سرگرمی اینجا به مطالب علمیش غالب شده! باورتون نمیشه الان ارسالهای یکی از عزیزان که بالای 500 تا هست رو چک کردم می بینم 480 تاش توی بخش سرگرمی ارسال شده... مگه خودتون نمی بینید اینجا تنها فضایی تو اینترنت هست که به بچه های گروه پزشکی اختصاص داره پس چرا از این موقعیت باهم بودن استفاده نمیکنید؟!

آیا میدونستید از طریق این انجمن اگه امسال کنکور داشته باشید میشه با همدیگه شروع به خوندن کنید و باهم برنامه ریزی کنید؟
آیا میدونستید از طریق این انجمن میشه با رتبه های برتر امسال در ارتباط بود و از این افراد مشورت رایگان گرفت؟
آیا میدونستید از طریق این انجمن میشه علاوه بر اطلاعات کنکوری در بخش آزمونها، ترفندهای لازم برای قبولی در آزمونهای زبان رو (ToOEFL,ILTS,MSRT,MHLE و...) به همه اطلاع رسانی کرد؟
آیا میدونستید از طریق این انجمن میشه با افراد علاقمند به یک موضوع خاص گروه های تحقیقاتی تشکیل داد و هر کسی تو دانشگاهش یک بخشی از اون کار رو انجام بده؟
آیا میدونستید از طریق این انجمن میشه دانشجویان ارشد و دکترا در قسمت پروژه ها و پایان نامه ها اطلاعاتشون رو با هم share کنند و وقتی در طول انجام پایان نامه به مشکلی برمی خورند، سوالاتشون رو با کمک دوستانشون در همین انجمنها حل کنند؟
آیا میدونستید از طریق این انجمن میشه اکثر دانشجویان یک رشته خاص اونهم از کلیه دانشگاه ها رو با هم متحد کرد و موضوعات صنفی و بی عدالتی ها رو از اینجا اطلاع رسانی کرد؟
آیا میدونستید از طریق این انجمن میشه کسانیکه در مقاطع بالاتر در یک دانشگاه خاص تحصیل کردند کیفیت اون دانشگاه و اساتید اون رو برای بقیه توضیح بدند تا بقیه موقع انتخاب دانشگاه و یا حتی موقع انتخاب استاد برای پایان نامه با دید بهتری راهشون رو انتخاب کنند؟
آیا میدونستید از طریق این انجمن میشه اطلاع داد که یک دانشگاه و اساتید اون توی چه زمینه های پژوهشی فعالیت و تجربه دارند تا دانشجویان علاقمند به اون موضوع، از تجربیات اونها استفاده کنند و از موازی کاری و تکرار مکررات ممانعت بشه؟

و...

از بقیه میخوام علاوه بر موارد بالا ایده بدن که توی این انجمن چه کارهایی میشه انجام داد؟

negar91

New member
ادمین خان من یه پیشنهاد دارم فقط واسه یه هفته ام که شده هر پست غیر درسی رو حذف کنید کم کم همه از جمله خودم عادت میکنیم که فقط واسه درس و مطالب علمی این جا بیایم

patris

New member
حالا لازم نیست اینقدام خشن برخورد کنیم:1dco2x0p1lilzhfpg1t سرگرمی اصلا بد نیست یه وقتاییم خیلی خوبه ولی به اندازش.اینجا جای مطالب درسی و سرگرمی عوض شده که خودمون میتونیم کنترل کنیم تا درستشه.ما عادت کردیم واسه درست استفاده کردن از چیزی حتما باید قطع کنن رومون تا دیگه سراغش نریم.میشه مطالب سرگرمی هم باشه ولی به اندازش که یه تنوعی هم باشه مگه نه بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:a2d3:

almaci

New member
سلام دوستان منم کاملا با شما موافقم در یکی از پست هام این مطلب را گفته ام حتی طوری شده که اگر یکی از بچه ها سوال داشته باشه به ان جواب نمی دهند و فقط تو بحث های دیگه شرکت میکنند حتی من به شوخی به یکی از دوستان که سوال پرسیده بود و کسی جوابش را نمی داد پیشنهاد دادم اسم موضوعش را ازدواج بزاره تا بچه ها بیان سوالش را جواب بدن :wacsmiley:

xavi

New member
سلام به همه
جناب ادمین به نظر من خودتون یه تایپیک سرگرمی باز کنین و بگین که بقیه فقط توی همون تایپیک مطالب سرگرمیو بذارن و دیگه الکی 100تا تایپیک باز نکنن واسه این چیزا

admin

Active member
پرسنل مدیریت
سلام به همه
جناب ادمین به نظر من خودتون یه تایپیک سرگرمی باز کنین و بگین که بقیه فقط توی همون تایپیک مطالب سرگرمیو بذارن و دیگه الکی 100تا تایپیک باز نکنن واسه این چیزا
قرار نیست ما اینجا ما محدود کننده باشیم بنظر من وجود بخش سرگرمی برای این انجمن مفیده... خود من با بعضی مطالب سرگرمی اینجا کلی خندیدم یا حتی با بعضی هاشون بغض کردم! منظورم اینه که خیلی خوب می شه که ما فرهنگ استفاده از اینجارو جا بندازیم. اینجا از هر 10تا ارسال، باید حداقل 8 تاش علمی باشه نه اینکه برعکس

bacillus.bs

New member
چقدر زود رنگ عوض می کنید الان همتون موافقید ولی اگر یه تاپیک جدید سرگرمی باز بشه همتون می رید نظر می دید /ولی اگر در مورد منابع باشه هیچ نظری ندارید اصلا داخلش نمی رید/پس وقتی عمل نمی کنید الکی نگید منم موافقم

soso26

New member
بنظرمن وجودموضوعات سرگرمی خوبه ولی خب بازم حدداره ولی اخه این موضوعهای ازدواج چیه.مثلا 1کیش این بود(چراازدواج)بخداموندن چی بگن دیگه اخه. من که خودم خندم گرفته بود حتی 1باراین سوالو پرسیدم ایا تابحال شده ازین بحثانتیجه ای
هم بگیرید ولی هیچکس ج نداد.حتی دیدم درجواب اعتراض بچه ها میگن که خب شما مجبورنیستی بخونی.

negar91

New member
چقدر زود رنگ عوض می کنید الان همتون موافقید ولی اگر یه تاپیک جدید سرگرمی باز بشه همتون می رید نظر می دید /ولی اگر در مورد منابع باشه هیچ نظری ندارید اصلا داخلش نمی رید/پس وقتی عمل نمی کنید الکی نگید منم موافقم
باسیل جان ما بیشتر منظورمون مطالب مربوط به ازدواجه که واقعا جاش اینجا نیست من خودم عاشق مطالب طنز توام و موقعی که از درس خوندن خسته میشم میخونمشون و واقعا روحیه میگیرم اما از مطالب ازدواج لجم میگیره چون نباید این جا مطرح بشن این جا یه سایت علمیه

hidden_65

New member
خوشحالم که اکثر دوستان رو این موضوع اتفاق نظر دارن
امیدوارم زین پس فروم پویاتری از لحاظ علمی داشته باشیم.

طاها

New member
بابا ادا در نیارین!!!!!!

به جون خودم که همتون از مطالب مربوط به ازدواج خوشتونم میاد. چون همیشه همه نظر میدن.

اونایی که دنبال بحثای علمی هستن چرا توی این تاپیکا هیچ نظری نمیدین؟هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:p7977cujr38iyymsu8:

bacillus.bs

New member
هیدن زیاد خوشحال نباش /دوستان فقط اتفاق نظر دارند/کسی عمل نمی کنه/شما اولین کسی نبودید که از این موضوع انتقاد کردید/مدیکال درست میگه

soso26

New member
من ازطرف خودم میگم که خودم به شخصه اصلا تواین بحثاشرکت نکردم.من اگه بخوام ازکسی کمک بگیرم استفاده ازچت باکسو ترجیح میدم چون میدونم درغیراینصورت هیچ جوابی نمیگیرم .اونایی که به این انتقاداعتراض دارن بگن واقعا تاحالا این بحثا بهشون کمکی هم کرده؟

طاها

New member
مثلا jo-boy عزیز همیشه توی بخش سوال و جواب تاپیک میذاره که سوالای واقعا خوبیه اما هیچ کس نظری نمیذاره . خوب پس نتیجه اخلاقی اینه که همه جوگیر شدیم :25r30wi: کو عمل؟ همش حرف حرف حرف بازم حرف!

negar91

New member
مثلا jo-boy عزیز همیشه توی بخش سوال و جواب تاپیک میذاره که سوالای واقعا خوبیه اما هیچ کس نظری نمیذاره . خوب پس نتیجه اخلاقی اینه که همه جوگیر شدیم :25r30wi: کو عمل؟ همش حرف حرف حرف بازم حرف!
jo boy سوالای تخصصی علوم آزمایشگاهی رو میپرسه و بچه های این رشته باید بجوابن اگه مربوط به تغذیه بود حتما منم تو بحثاشون شرکت میکردم

hidden_65

New member
دوستان یکی دیگه از رفتار یا شاید بشه گفت فرهنگ اشتباه خودمون همین نپذیرفتن یه انتقاد ساده است، بهتر نیست به جای اثبات اینکه فلانی تو فلان موضوع نظر داده و یا خط و نشان کشیدن که:
باسیل منم با نظرت کاملا موافقم باهات همدردی میکنم طبق نظریه انتخاب طبیعی داروین ما هم باید زودتر رنگ عوض کنیم !!! :thumbsupsmileyanim:خودتو ناراحت نکن ،بی خیال:motat: ،مطمئن باش چند روز دیگه خودشون بحث شیرین ازدواج رو ادامه میدین !!!:riz481:
بیاییم و خیلی ساده این انتقاد را بپذیریم و به جای مسایل طنز و سرگرمی (که در حد اعتدالش لازمه)کمی بیشتر مسایل علمی را پررنگ تر کنیم؟؟؟

بالا