روابط عمومی صندلی داغ

MAHSABANOO

New member
کاربرانی که از سوالات یا جواب ها شکایت دارند یا به هر نحوی از برگزاری یا هر چی در این قسمت ناراضی هستند و یا پیشنهادی دارن در این تاپیک اعلام کنند
با تشکر مدیر بانو

شفيع

New member
بعضي از كاربراييكه روي صندلي ميشنن جواب بعضي از سوالارو نميدن.مدير جواب بده لطفا

MAHSABANOO

New member
بعضي از كاربراييكه روي صندلي ميشنن جواب بعضي از سوالارو نميدن.مدير جواب بده لطفا

خوب گاهی کاربرا کهجواب نمیدن من بهش تذکر میدم البته سوالایی که واقعا بدون دلیل جواب نمیدن ولی بعضی از سوالا که خصوصی هست بعضیا دوس ندارن جواب بدن و این تو قانون هست که نباید پا فشاری کرد

mikhak s

New member
کاربرانی که از سوالات یا جواب ها شکایت دارند یا به هر نحوی از برگزاری یا هر چی در این قسمت ناراضی هستند و یا پیشنهادی دارن در این تاپیک اعلام کنند
با تشکر مدیر بانو

مدیر بانو به نظرم پاک کردن اسپم ها خیلی خوب نیست مگه اونایی که دیگه مربوط به صحبت کردن بین دو تا کاربر میشه. یه وقتایی همون اسپم ها هم جالبن
. صندلی داغ خودم باورم نمیشه 40 صفحه ازش اسپم بود اههههههههههههههههههههههههههه:wacsmiley: خسته نشدی:25r30wi:

mikhak s

New member
نميرم واست تو خودت خيلي خوب پاسخ دادي نه؟؟؟؟؟؟؟اين به آن

مدیر ببحشید باید جوابشو بدم وگرنه می ترکم:sadsmiley: . ای بابا همه بهت رای دادن که کلا پیچوندی یعنی خوب جواب ندادی:p7977cujr38iyymsu8:چرا زورت داره:25r30wi::78:

شفيع

New member

مدیر بانو به نظرم پاک کردن اسپم ها خیلی خوب نیست مگه اونایی که دیگه مربوط به صحبت کردن بین دو تا کاربر میشه. یه وقتایی همون اسپم ها هم جالبن
. صندلی داغ خودم باورم نمیشه 40 صفحه ازش اسپم بود اههههههههههههههههههههههههههه:wacsmiley: خسته نشدی:25r30wi:

صندلي من كه كل صفحاتش حتي كلمات و نقطه هاشم مفيد بود شكر خدا اسپمي نداشتيم.

MAHSABANOO

New member

میخک دلت خوشه خسته گفتی تموم شد داشتم میمردم انقد زیاد بود من فقط صحبتا رو پاک کردم

mikhak s

New member
میخک دلت خوشه خسته گفتی تموم شد داشتم میمردم انقد زیاد بود من فقط صحبتا رو پاک کردم

خوب اینطوری باید همه تاپیکای بچه هارو بگردیو اسپما رو پاک کنی خیلی زمان میبره. چرا نمیزاری باشن؟

MAHSABANOO

New member

خوب اینطوری باید همه تاپیکای بچه هارو بگردیو اسپما رو پاک کنی خیلی زمان میبره. چرا نمیزاری باشن؟

کم کم دارم پاک میکنم که خسته نشم دیگه
:rolleyessmileyanim:اخه کسی که میخواد بیاد بخونه خسته میشه طفلی پشیمون میشه یکیش خود ایمونو طفلی دیده بود هنگ کرده بود صندلی داغ تو رو نخوند
یا چند نفر دیگه که بهم خبر دادن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: biosta

biosta

Well-known member
با اجازه

دوستان مدیر هربخشی هستید
پیشنهاد من پاک کردن اسپم ها از تاپیک هایی هست که مراجعه کنند زیاد داره
به نظرم ارزش ندارد وقت خودتان را برای هر سامان دادن به هر تاپیکی بگذارید
تاپیکی که 3 -4 نفر می آید و مطالبی که از قبل گذاشته شده رو می خوانند هیچوت ارزش این رو ندارد که بیاییم و وقت خود را برای چنین مشغولیتی بگذاریم .
به حرفم اعتماد کن
اولین و بزرگترین مسئولیت تو در قبال خودت هست

( یادمه تاپیکی مثل http://olumpezeshki.ir/thread2544-61.html#post259217 که الان 600 تا پست دارد
اگر پست ها هرز را پاک نمی کردم به حدود 1000 تا پست می رسید
پاک کردم چون بعدا" چندین داوطلبان کنکور امار زیستی رو میخواهم ارجاع دهم که مطالبش رو جهت راهنمایی بخوانند)
... اما خیلی از تاپیک های دیگر رو گذاشتم مثل قارچ رشد کنه

هر چند که تاپیک غیر درسی باشد اما بهرحال خود دوستان هم باید مراعات کنند
من دوست دارم زیر آواترم عدد 100 باشه اما همون 100 تا پست مفید باشه و کمک کننده ونه این که دلم به اون عدد زیر آواترم خوش باشه
به عنوان یک کاربر زیاد بودن تعداد پست ها ، کاربر قدیمی بودن اصلا" افتخار نداره
وقتی به خودت کمک کنی و برای دیگران ( بی منت چه در محیط مجازی یا در زندگی )مفید باشی بایستی به خودت ببالی
وگر نه روزی 10 تا پست گذاشتن که کار چند تا کلیک هست
مهم این هست که چه مطلبی می گذاری یا تایپ می کنی ، به دیگران کمک کنند هست یا فقط می خواهی سرت گرم شود و اگر هم به عنوان تاپیک ربطی نداشت مهم نیست ...

bioshimi93

New member
سلام مهسا بانو
من هر وقت اومدم تاپیک صندلی داغ قبل از روز و ساعت شروع صندلی داغ تاپیک باز شده و صفحات کلی جلو رفته من سرگیجه می گیرم تا شروع بحث رو پیدا کنم اگه تاپیک زودتر باز نشه یا همه ی پستهای قبل از شروع صندلی داغ پاک بشه عالی میشه

شفيع

New member
منم با مديران محترم تقريبا موافقم اما نبايد كل پست هارو كه فك كنيد اسپم هست حذف شن.خب صندلي داغ هست و سوالات طبق قوانين پرسيده ميشه حالا يه نفر ميتونه سوال بپرسه و نميشه براي اين يه نفر تعداد خاصي سوال مدنظر قرار داد.

MAHSABANOO

New member
منم با مديران محترم تقريبا موافقم اما نبايد كل پست هارو كه فك كنيد اسپم هست حذف شن.خب صندلي داغ هست و سوالات طبق قوانين پرسيده ميشه حالا يه نفر ميتونه سوال بپرسه و نميشه براي اين يه نفر تعداد خاصي سوال مدنظر قرار داد.

خوب کسی محدودیت نذاشته من فقط اسپما یعنی حرف بین دو نفر رو حذف میکنم

MAHSABANOO

New member
سلام مهسا بانو
من هر وقت اومدم تاپیک صندلی داغ قبل از روز و ساعت شروع صندلی داغ تاپیک باز شده و صفحات کلی جلو رفته من سرگیجه می گیرم تا شروع بحث رو پیدا کنم اگه تاپیک زودتر باز نشه یا همه ی پستهای قبل از شروع صندلی داغ پاک بشه عالی میشه

در مورد این موضوع هم یه فکری میکنم ممنون

mahnam

New member
من یه انتقاد دارم
من پای ثابت صندلی داغا بودم ! همه می دونن
اما سیستم جدید صندلی داغو اصن نمی پسندم
این بخش رو دکتر با هدف شناخت بیشتر بچه های انجمن ایجاد کرد !
اما الان بعضی سوالارو می بینم واقعا برام جای سواله آیا اینا به شناخت روحیات طرف یا خود طرف کمک می کنه ؟؟!!!
حالا یکی یا دوتا واسه شوخی یا خنده بد نیست ! اما نه دیگه همش از این سوالا پرسیده شه !
مثلا بار چیست ؟؟!!! یا مثلا پروتونو توضیح بده!!! یا معما طرح می کنن!!! یا سوالایی از این دست ! خیلی سوالای دیگه که نمی تونم بیان کنم چون ممکنه باعث ناراحتی کسی بشه !
یعنی می خوام بدونم 4 تا آدم تحصیلکرده تو یه انجمن علمی نباید شوخیاشون و سرگرمیاشون با انجمن های دیگه فرق داشته باشه ؟؟!!!
حالا اگه دیگران اسم اون سوالارو تو یه انجمن دیگه گذاشتن صندلی داغ، قرار نیست ما هم بهشون بگیم صندلی داغ که !
البه شاید دوستان راضی باشن ! نمی دونم ! در هر صورت من که ناراضی ام خودم حضور پیدا نمی کنم
یه نکته ی دیگه: کاربرا قوانین اولیه رو که دیگه باید بدونن که رعایت کنن !!!
مثلا شونصد تا سوالو تو یه پست نپرسن !!!
بعد مجری بهشون تذکر بده ناراحتم بشن !!!

آخرین ویرایش:

wwoww

New member
مهساخانم برای عید احسان یا شفق بشینن:) یا حتی خودت

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara
بالا