دوستان علوم آزمایشگاهی

amir28

New member
سلام دوستان علوم ازمایشگاهی عزیز
میشه اینجا رتبه ی منطقه و سال و شهری که اونجا علوم آزمایشگاهی قبول شدین و شهر مبداتون رو بگین

من امسال کنکور دادم و رتبه ام 8600 شده منطقه 1 و شهر بومی هم تهران هست چون شنیدم پذیرش علوم ازمایشگاهی به صورت بومی هست
به نظرتون با این رتبه چه شهرهایی احتمال قبولی دارم ؟
می خواستم از دوستان ببینم با چه رتبه هایی کجا قبول شدن تا برای انتخاب رشته بتونم درست تصمیم بگیرم

می دونم زیاد ربطی به مسائل صنفی ندارم این تاپیکم ولی خب هم جای دیگه ای نبود که این تاپیک رو بزنم هم این که ایشالله هم صنف میشیم با هم :tonguesmiley::ad54ad:

SHIRIN69

New member
سلام دوست عزیز
بینید من ورودی سال 89 هستم و منطقه دو بودم با رتبه 5000 و خورده ای متمایل به 6000!!
قبول شدم زنجان
البته زنجان از امسال تیپ یک شده!
تو کلاسمون سه تا خانوم با رتبه های 1100 و نهایتا 3000 قبول شدن
ولی خوب شما آقا هستین و آقا هایی که بومی زنجان هستن با رتبه هایی 14000هم حتی هستن سر کلاسمون!
میشه اینجا رتبه ی منطقه و سال و شهری که اونجا علوم آزمایشگاهی قبول شدین و شهر مبداتون رو بگین

من امسال کنکور دادم و رتبه ام 8600 شده منطقه 1 و شهر بومی هم تهران هست چون شنیدم پذیرش علوم ازمایشگاهی به صورت بومی هست
می خواستم از دوستان ببینم با چه رتبه هایی کجا قبول شدن تا برای انتخاب رشته بتونم درست تصمیم بگیرم

می دونم زیاد ربطی به مسائل صنفی ندارم این تاپیکم ولی خب هم جای دیگه ای نبود که این تاپیک رو بزنم هم این که ایشالله هم صنف میشیم با هم :tonguesmiley::ad54ad:

- - - Updated - - -

اون سه تا خانوم مال منطقه یک هستن!
سلام دوست عزیز
بینید من ورودی سال 89 هستم و منطقه دو بودم با رتبه 5000 و خورده ای متمایل به 6000!!
قبول شدم زنجان
البته زنجان از امسال تیپ یک شده!
تو کلاسمون سه تا خانوم با رتبه های 1100 و نهایتا 3000 قبول شدن
ولی خوب شما آقا هستین و آقا هایی که بومی زنجان هستن با رتبه هایی 14000هم حتی هستن سر کلاسمون!

bahar9368

New member
من با رتبه 1800 منطقه 3 بودم.بوشهر قبول شدم که البته انتخاب دومم بود .

SHIRIN69

New member
نه اتفاقا من فکر میکنم احتمال قبولیتون هست
گفتم که تو ک ل اسه ما اقایونی هستن با رتبه 14000 یا 16000 منطقه دو
شما که منطقه یکم هستین ولی خب شانستن توی بومی خودتون بیشتره

amir28

New member
از همه دوستان ممنون
بازم منتظرم :)
راستی اگه تو همکلاسی ها و دوستان هم رتبه ها رو می دونید بگین خیلی خیلی ممنون
شدید استرس دارم :(

تانیا

New member
من با رتبه ی 2800 منطقه دو قبول شدم....دوستم پارسال با رتبه ی 7000 دختر منطقه دو نتونست قبول شه.......دختر خالم با 5400 منطقه 3 نتونست قبول شه و اتاق عمل قبول شد......امیدوارم اطلاعاتم مفید باشه واست

mohana

Well-known member
سلام..
4800 ورودی 89
منطقه 2 دانشگاه مازندران...

Hamidvet

New member
سلام!
الان یعنی منم باید رتبه کنکورمو بذارم عایااااا!!؟ ...

homai

New member

به رشته علوم آزمایشگاهی علاقه مندید ؟ به رشته علوم آزمایشگاهی علاقه مندید ؟قسمت های مختلف گفتگو ها را در مورد مباحث صنفی خوب مطالعه کنید:riz304:

آخرین ویرایش:

avenger.1992

New member
بله دوست دارم این رشته رو
چطور مگه ؟
نیا این رشته مشکلات زیاد داره
یعنی نه علوم آز ...پرستاری...اتاق عمل ..هوشبری...رادیولوژی ...به دلیل اینکه ایران پزشک محوره دچار مشکل هستن تازه پولی هم ندارن
اگه پولشو داری برو آزاد پزشکی..

آخرین ویرایش:

amir28

New member
آخه با 8600 منطقه 1 آزاد قبول میشم بنظرت ؟
حوصله یسال دیگه هم ندارم ... راستش

avenger.1992

New member
آخه با 8600 منطقه 1 آزاد قبول میشم بنظرت ؟
حوصله یسال دیگه هم ندارم ... راستش

امیر من مثل تو بودم اون زمان حوصله موندن نداشتم
اما خدایی میگم هیچ کدوم از پیراپزشکی ها نه پول داره نه جایگاهی
اگه میتونی یه سال دیگه بمون یا همین امسال برو آزاد

- - - Updated - - -

فقط پزشکی یا دندون

Rahai

New member
پزشکی فقط برو پزشکی. پزشکی .... بهتر از علوم آز تهرانه!!!!!!!!!!
البته من رشتمو دوست دارم اما وضع جامعه عشق و علاقه آدمو به گند میکشه.

amir28

New member
وای شماها چرا انقدر شاکی هستین از این رشته ؟
مگه شرایط چه جوریه ؟؟

من که ازاد قبول شم هر جا باشه با کله میرم متاسفانه احتمال قبولی ام تقریبا صفره ؟

farzad.lab

مدیر بخش
ببین علاقه خودت مهمه

دوستان این مشکلاتی که هست حل نشدنیه ؟؟

من خودم کامل در جریان مشکلات هستم ... اما اگه باز هم کنکور بدم میام همین رشته

Rahai

New member
وای شماها چرا انقدر شاکی هستین از این رشته ؟
مگه شرایط چه جوریه ؟؟

من که ازاد قبول شم هر جا باشه با کله میرم متاسفانه احتمال قبولی ام تقریبا صفره ؟

اگه علوم آز میخوای قبول بشی 100 درصد قبولی. والا ورودی ما که کلا 800 نفر پذیرش داشت هم کلاسی من با رتبه 11 هزار منطقه 1 قبول شده بود
شانس قبولیت تو مناطق بومیت 100 درصده اما غیر بومیا شااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااید قبول نشی.
بزن پرستاری. برا خودشون یه نظام پرستاری دارن که لااقل بعضی جاها میزنه تو دهن نظام پزشکی زورگو!!!(با عرض پوزش از پزشکان محترمی که قبول دارن که چقدر به پیرا پزشکا زور میگن) تازه انقد پرستار مرد کم دارن بلافاصله استخدامی اما حقوق تموم عمرت اندازه حقوق 1 سال یه پزشک عمومی طرح پزشک خانواده نمیشه.
پزشکی رشته سختی واقعا براش زیاد زحمت میکشن اما بعدشم خ خوب ازش استفاده میکنن.

بالا