نکات لازم جهت استخدام در آزمایشگاه تشخیص طبی

farzad.lab

مدیر بخش
e3315fe39097.jpg

رعایت نکات لازم هنگام دعوت به کار

۱- تا زمانیکه نظام علوم آزمایشگاهی شکل نگرفته . از مقامات مسئول مصرانه تقاضا کنیم. صاحبان امتیاز آزمایشگاه های خصوصی را به پذیرش منحصرا نیروهای فنی آزمایشگاهی ملزم کنند .

۲-همکاران عزیز علوم آزمایشگاهی هنگام دعوت به کار، در آزمایشگاه های خصوصی ، پیشینه آن آزمایشگاه را مورد تحقیق جدی قراردهید . بی گدار به آب نزنیم .در مقابل صاحبان امتیازآزمایشگاه ابدا شکسته نفسی نکنید. ابدا ، یه وقت به صاحب امتیازآزمایشگاه نگویید تجربه زیادی ندارید .آمده اید تجربه بیا موزید .او که خود تجربه کاری ندارد قرار است از تجربیات شما استفاده کند . هر چند نیاز به پول دارید ولی مناعت طبع و خویشتن داری پیشه کنید . اگر معلوم شود شما به این دو ریال حقوق نیاز دارید و برایش کیسته دوخته اید دیگر نگو ونپرس ،

3- حتما قراردادی مبنیبر دریافت حقوق مناسب ، حجم کارمنطقی ، بیمه ، و... با صاحب امتیاز آزمایشگاه امضا کنیم . گول این حرف ها را نخورید که حالا دو سه ما ه بیائید اصلا ببینید ما را می پسندید . این قدرآدم مشغول کار می شود، که یک دفعه چشم باز می کنید، ده سال گذشته است .از طرف دیگر آزمایشگاهی را سراغ دارم که هر سه ماه یک بار پرسنلش تازه می شوند . می گوید هنوز پرسنل خوب پیدا نکرده . مقصودش پرسنل مفت است . دیگر هیچ کس برایش تره هم خورد نمی کند .

4- در ضمن اصلا با صاحب امتیاز آزمایشگاهها رو دربایستی نکنیم .او به تخصص ما نیاز دارد، ما هم باید حق حقوقمان را دریافت کنم ، پدرم همیشه می گفت: یکنفر غربول را گرفت جلوی صورتش از دیگری پرسید، من را چگونه می بینی ؟ جواب شنید ، همان طوریکه تو مرا می بینی . در خاتمه مشتاق هستید بدانید در این مورد خاص ( شروع بکار در آزمایشگاه خصوصی ) من رو دربایسی کرده ام ؟ متاسفانه بسیار ، بسیار ، و بسیار پشیمان و ناراحتم . امیدوارم شما رعایت کنید.

امضا : بازنگری کنید . لطفا

لینک مطلب

به نقل از یک کارشناس آزمایشگاه تشخیص طبی || منبع : Baznegari.blogfa.com

bahar.zr93

New member
ما که دنبال کار کردن توی آزمایشگاه نیستیم...( بجز طرحمون که اجباریه!!:1dco2x0p1lilzhfpg1t)
ولی خیلی عالی بود. واقعا نکات جالب توجهی هستن اینا... مرسی!:thanks:

bahar.zr93

New member
ادامه تحصیل و کار توی آزمایشگاه تحقیقاتی و تدریس...
یه ثانیه هم به کار کردن توی آزمایشگاه های تشخیص طبی فکر نمیکنم!!

farzad.lab

مدیر بخش
موفق باشی بهار ...

دلیلت واسه این کار نکردن توی آزمایشگاه تشخیص طبی چیه ؟؟؟

:rose:

آخرین ویرایش:

bahar.zr93

New member
ممنون فرزاد:thanks:
دلیل که زیاد داره....
یکیش روزمرگی و تکرار که ازش بیزارم... کار باید پویا باشه.
دومیش علاقه به تدریس و کارهای تحقیقاتی...
سومیش این که من از اولش که علومو انتخاب کردم فقط بخاطر شرایط مناسب ادامه تحصیلش بوده!

farzad.lab

مدیر بخش
ممنون فرزاد:thanks:
دلیل که زیاد داره....
یکیش روزمرگی و تکرار که ازش بیزارم... کار باید پویا باشه.
دومیش علاقه به تدریس و کارهای تحقیقاتی...
سومیش این که من از اولش که علومو انتخاب کردم فقط بخاطر شرایط مناسب ادامه تحصیلش بوده!

تصمیم خوبی گرفتی ... اگه علاقه داری ... منم علاقه شدید به کار های تحقیقاتی دارم .. حتی از الان . اما فعلا باید به فکر گسترش اطلاعات باشم .

بالا