جناب آدمین ما هنوز زنده ایم

sakar

New member
سلام
خسته نباشید بابت کار قشنگتون تغییرات خوبن بجز پرچم مشکی بالا سر ما کاربرا
ینی فقط مدیر شیم زنده میشیم آقا باید کیو ببینیم نخوایم مدیر شیم
آدمین با نفس مسیحاییت زندمون کن
اگرم نظرمو میخوای که چه رنگی باشه؟ صورتی یا زرد خووبه اگرم در دسترس نیست باشه به همون سفید قانعم

admin

Active member
پرسنل مدیریت
درود
نگران نباشید هنوز در حال تغییره
دارم درستشون می کنم درجه های کاربری افراد رو هم دارم یه مدل جدید می ذارم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sakar

MAHSABANOO

New member
مچکریم روحانی .......... وای اشتباه شده مچکریم ادمین

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sakar

sakar

New member
ممنون کارتون عالیه ولی خواهشن تو درجه بندیا مشکی نباشه شاید دوباره به پست من خورد

zanbagh

New member
یجوری شده همــــــــــــــــــــــــــــــــه ی سایت آبی شده.دیگه کاربر مشکی نایاب شده:1dco2x0p1lilzhfpg1t

Mohammad gh

New member
ممنون کارتون عالیه ولی خواهشن تو درجه بندیا مشکی نباشه شاید دوباره به پست من خورد

بابا چرا اینقدر از مشکی بد میگید
به نظر من که مشکلی رنگ با وقار و شکیلیه...رنگای دیگه هم میتونست باشه ولی همین سیاهم به نظرم خوبه

در کل باید بگم تازگیا سایت واقعا بهتر و قانونمندتر شده
باید به ادمین تبریک گفت.

sakar

New member
بابا چرا اینقدر از مشکی بد میگید
به نظر من که مشکلی رنگ با وقار و شکیلیه...رنگای دیگه هم میتونست باشه ولی همین سیاهم به نظرم خوبه

در کل باید بگم تازگیا سایت واقعا بهتر و قانونمندتر شده
باید به ادمین تبریک گفت.

با عرض معذرت از رنگ مشکی خیلی رنگ خوبی هستی خدا از وقار و شکیلیت کم نکنه
جناب مشکی بنده بیشتر منظورم این بود که از گل لاله صورتی یا گل بابونه استفاده کنن
منظورم رنگ گلا بود نه خود رنگا
بازم ببخشید اگز باعث کدورتتون شدم
منم به ادمین خان تبریک میگم همون اولم گفتم کارشون عالی بوده

Mohammad gh

New member

با عرض معذرت از رنگ مشکی خیلی رنگ خوبی هستی خدا از وقار و شکیلیت کم نکنه
جناب مشکی بنده بیشتر منظورم این بود که از گل لاله صورتی یا گل بابونه استفاده کنن
منظورم رنگ گلا بود نه خود رنگا
بازم ببخشید اگز باعث کدورتتون شدم
منم به ادمین خان تبریک میگم همون اولم گفتم کارشون عالی بوده

نگران نباشید رنگ مشکی قلب بسیار بزرگی دارن و شمارو مورد عفو و بخشش خودشون قرار میدن فقط دیگه تکرار نشه:motat:

Mohammad gh

New member
:25r30wi:
ادمین پرچما صورتی باشه من خیلی دوس دارم،یاد پلنگ صورتی میفتم:auizz3ffy9vla57584x.مشکی رنگ عزا و ماتم

اره بعدم جای لوگوی سایت یه پروانه و گل و سمبل بزارن!موقعی هم که سایت باز میشه از بالاش روبانای مامانی صورتی بیاد پایین=)):25r30wi:

شوخی بودااااا

konjkave

New member
اره بعدم جای لوگوی سایت یه پروانه و گل و سمبل بزارن!موقعی هم که سایت باز میشه از بالاش روبانای مامانی صورتی بیاد پایین=)):25r30wi:

شوخی بودااااا

اتفاقا پیشنهاد خیلی خوبیه.فقط جای پروانه گل و سمبل عکس پلنگ صورتی بذارن که من دوست دارم.:25r30wi:
راستی ادمین این شکلکا محدود و قدیمی نمیشه بیشترشون یا جدیدترشون بکنی؟؟؟؟
باید به خواسته های ما رسیدگی بشه وگرنه سطل آشغالای انجمن آتیش میزنم:25r30wi::25r30wi::

sakar

New member
نگران نباشید رنگ مشکی قلب بسیار بزرگی دارن و شمارو مورد عفو و بخشش خودشون قرار میدن فقط دیگه تکرار نشه:motat:
جالبه که ایشون توانایی بخشیدن افراد رو با اون قلب مشکی شکیلشون دارن!!!!!!!
من خواستم یکم باهاتشون مهربون باشم واسه همینه ازشون خوشم نمیاد دیگه جنبه ندارن ......مغرورن....... ازخودراضی......تهدیدم که میکنن

sara77

New member

شوخی بودااااا
بببببااااااااااااااااااااااااادددددددددددمینو شوخی؟؟
ادمین ببخشش لازم نیس اعدامشون کن

Mohammad gh

New member
بببببااااااااااااااااااااااااادددددددددددمینو شوخی؟؟
ادمین ببخشش لازم نیس اعدامشون کن

نمیشه حالا یه ویرگول ارفاق کنی؟
در واقع جملت به جای اینکه>بخشش لازم نیست , اعدامشون کن. بشه> بخشش , لازم نیست اعدامشون کنید:black_eyed::1dco2x0p1lilzhfpg1t

bahram-68

New member
توجه ....................توجه
22 روز مانده به اعلام نتایج کنکور ارشد پزشکی

konjkave

New member
توجه ....................توجه
22 روز مانده به اعلام نتایج کنکور ارشد پزشکی

خدا خیرت بده با اینکه خودم آمار روزا رو دارم تا نوشته شما رو خوندم استرس گرفتم صدای آژیر حمله هوایی میومد کمتر میترسیدم:smiliess (13):

آخرین ویرایش:

sara77

New member
نمیشه حالا یه ویرگول ارفاق کنی؟
در واقع جملت به جای اینکه>بخشش لازم نیست , اعدامشون کن. بشه> بخشش , لازم نیست اعدامشون کنید:black_eyed::1dco2x0p1lilzhfpg1t

هممممممممممممون دیگه منظورم همین بوددددددددددددددد

konjkave

New member
هممممممممممممون دیگه منظورم همین بوددددددددددددددد
سارا جون کیو اعدام کنه اونجر؟؟؟تخفیف بهش بدین بفرستینش کانون اصلاح و تربیت آخه زیر 18 سال.بقیه رو هم عفو کنن ادمین دل دریایی داره

بالا